ppc یا iphone

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
به نظر من فقط باطری

باطریش که افتضاحه . نمیدونم چطور حساب کردن که اعلام کردن 20 درصد از 3g قویتره . بنظر من اگه از 3g ضعیفتر نباشه قویتر نیست . با نیم ساعت استفاده از وای فای حدود 25درصد باطری خالی شد !!!

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
باطری افتضاح
کیفیت LCD مرگبار! فقط و فقط زیر خورشید خوبه ، از هر لحاظ (تعداد پیکسل ، تراکم پیکسل ، زاویه دید ، حد مشکی ، رنگ و ...) در برابر 5530 نوکیا هم باید بره بمیره... حتی 16 میلیون رنگ هم نیست
تمامی تصاویر Downscale میشن و همگی هم به شدت کمپرس میشن بطوری که همه عکس های تو گالری و Album Art ها دون دون میشن (عکس 12 مگاپیکسلی رو می کنه 2 مگاپیکسل بعد ادعای سرعتش میشه)
بازیها اصلا جدی نیستن
مدیریت فایل نابود! ، عکسهاتون رو نمی تونید پاک کنید! ، هیچ رقمه به فولدرهای گوشی بدون نرم افزار 3rdParty دسترسی ندارید ، کلا چیزی به اسم فولدر وجود نداره! ، یه بخش عکس/آهنگ/ویدئو ! ، همین!! که آهنگ ها و عکس ها کپی / حرکت / حذف نمیشن!!
نسبت به بقیه موبایل ها صدای هدفونش (اونم نه هدفون خودش ، اون که تعطیله کلا ، منظور خروجیه هدفونه)
فقط بلندتره ! که بلندی و کیفیتش از MP3 پلیر Leono ی 40 تومنی کمتره!
سیستم عامل به شدت ساده شده و شرکت ، کاربر رو احمق فرض کرده که مثلا اگه شاخه شاخه می شد ، می مرد نمی تونست بره آهنگ پلی کنه ، یا اگه می تونست عکس رو پاک کنه ، اشتباهی پاکش میکرد ، پس ما این اجازه رو بهش نمیدیم ، پس بهش کمک کردیم!
سیستم عکس ریختنش هم خیلی جذاب و س*سی هست!!! ، عکسهایی که تو آیپادتون میریزین نباید از کامپیوترتون پاک شن ، اگه پاک شن در اولین اتصال از آیپادتون هم پاک می شن!
یک فولدر کلا می تونه کپی شه ! ، یعنی همه عکسها رو باید بریزی تو یه فولدر از اونجا سینک شه!
از Drag & Drop عاجزه!
بعد همه محتویاتتون (عکس فیلم بازی آهنگ) تو آیفون پیچیده میشن و غیر قابل دسترسی! بغیر از iTunes جون!
DivX پلیر هم که اپل نمیزاره درست حسابی بزنن
در ضمن ، جو نگیره نگید بازیهای PS1 رو امیولیت می کنه ، بازیهای Sega رو دست و پا شکسته میتونه ، بازیهای PS1 هم بعضی ها،شاید،با چه فریم ریتی ، با صدا یا بی صدا ، کامل یا ناقص ، آیا اجرا کند یا نکند!
اگر توانست تازه با غول کنترل مواجه می شوید که اصلا کنترل بازی توش غیر ممکنه!!!
حتی کنترل بازی های خودش هم وحشتناکه!
بعد میگن نمیشه درکش کرد.
نمی دونم من الان چیش رو درک نکردم!
جالبه که بزرگترین عیبش رو نمی گم! که قیمتش نسبت به صفحه بی کیفیت / دوربین بی کیفیتش به شدت بالاست...
می گیم پول نرم افزارشو می گیره
ولی آخه کدوم نرم افزار!؟
ما درک می کنیم
شما غرق جو ایجاد شده توسط اپل نشو...

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
با درود فراون بر دوستان عزیز
من نمی دونم چرا توی ایران کسی با سیستم عامل های اپن سورس حال نمیکنه .
همه دوست دارن کلی پول ازافه بابت سیستم عامل گوشی بدن که تازه کلی هم برای کار بر محدودیت ایجاد میکنه
مثلا android یا maemo چه بدیی دارن. سیستم عامل سربار اضافی نداره به لایه های درونی تر سیستم میتونین دسترسی داشته باشین . 95% نرم افزاراشون رایگان هست همایت شرکت هایی مثل گوگل پشتشونه .
برنامه نویسی براشون راحت تره . فقط ممکنه بازی های خیلی با کیفیت نداشته باشه .

پاینده باشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر