PlayStation Plus

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035
دستینی 2 آیا منطقیه بعد این همه سال شروع کرد؟ سیزنایی که رد شده الان دیگه حذف شدن چطوریه آیا داستانو میشه فهمید؟
اره اتفاقا الان بهترین موقعس فقط خیلی خودتو درگیر داستانش نکن که بانجی خودشم نمیدونه داره چیکار میکنه. بیشتر داستان دی ال سی ها مهمه واسه سیزن ها هم میتونی تو یوتیوب ببینی.

فقط بازی کردن دستنی داستان داره چون تحریم هستیم، دی ان اس ها کار میکنن ولی بعضی وقتا وصل نمیشن یا هم با گیرآپ و اینجور برنامه ها باید پلی بدی.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
کلا دستینی 2 چند ماهه که رو کنسولps4 به فنا رفته به سرورای بازی وصل نمیشه. من که فن این بازیم از این بابت زخم بزرگی خوردم متاسفانه چون کلی براش هزینه کرده بودم و کلا ضربه بزرگی بابت این قضیه خوردم. مث اینکه هل دایورز2 هم داره به این سرنوشت شوم دچار میشه.

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
326
نام
Ahmadreza
کلا دستینی 2 چند ماهه که رو کنسولps4 به فنا رفته به سرورای بازی وصل نمیشه. من که فن این بازیم از این بابت زخم بزرگی خوردم متاسفانه چون کلی براش هزینه کرده بودم و کلا ضربه بزرگی بابت این قضیه خوردم. مث اینکه هل دایورز2 هم داره به این سرنوشت شوم دچار میشه.
هلدایورز 2 با همه ی isp ها راحت وصل میشه. شایعه درست نکنید

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
خوب خداروشکر اتفاقا نگران این قضیه بودم. تا یه ماه دیگه بخاطر این هل دایورز خاستم کنسول بگیرم استرس داشتم می تونم به سرورای بازی جوین شم یا نه\:D/

• Like
Reactions: hunter76

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
240
خوب خداروشکر اتفاقا نگران این قضیه بودم. تا یه ماه دیگه بخاطر این هل دایورز خاستم کنسول بگیرم استرس داشتم می تونم به سرورای بازی جوین شم یا نه\:D/
من که رو مخابرات آسیاتک پیشگامان تست کردم حتی با فیلترشکن و گیرآپ بوستر هم وصل نشد مجبور شدم کوچ کنم سمت شاتل ببینم رو این میشه یا نه !

• Like
Reactions: pro gamer89

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
من که رو مخابرات آسیاتک پیشگامان تست کردم حتی با فیلترشکن و گیرآپ بوستر هم وصل نشد مجبور شدم کوچ کنم سمت شاتل ببینم رو این میشه یا نه !
از نت گوشی ات استفاده کن شنیدم درست میشه

• Like
Reactions: KinG-ScorpioN

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,950
نام
امین پاشاپور
سلام.
من پلاس ظرفیت 2 داشتم و الان تموم شده و یه بازیم قفل شده اگه پلاس ظرفیت 3 همون ریجن بگیرم قفلش باز میشه؟
قفلش باز میشه ( اتوماتیک نه ها باید بری رو بازی و انلاک کنیش)، البته رو همون اکانت پلاس ظ3 باز میشه ها،. تو باقی اکانت ها قفل هست همچنان
ولی سیو هات کار نمیکنه ها باید از اول شروع کنی،
مگه اینکه رو همون اکانت که بازی میکردی پلاس بگیری

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: mac man

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,532
قفلش باز میشه ( اتوماتیک نه ها باید بری رو بازی و انلاک کنیش)، البته رو همون اکانت پلاس ظ3 باز میشه ها،. تو باقی اکانت ها قفل هست همچنان
ولی سیو هات کار نمیکنه ها باید از اول شروع کنی،
مگه اینکه رو همون اکانت که بازی میکردی پلاس بگیری

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

ممنون از جوابت
من روی اکانت اصلیم بازی میکردم حالا میخوام بدونم اگه پلاس ظرفیت 3 بگیرم قفل بازی روی اکانت اصلی باز میشه ؟
یا پلاس رو برای یک دقیقه اکتیو کنم قفل که باز بشه بعد آفلاین بشم و از طرف فروشنده دی اکتیو بشه
3 تا تروفی مونده بود تا death stranding پلات بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر