Persona Game Community

Waifu مورد علاقتون؟:D

• Yukari Takeba از P3

رای‌ها: 0 0.0%
  • Mitsuru Kirijo از P3

رای‌ها: 6 37.5%
  • Fuuka Yamagishi از P3

• Aigis از P3

رای‌ها: 1 6.3%
  • Chie Satonaka از P4

رای‌ها: 3 18.8%
  • Yukiko Amagi از P4

رای‌ها: 3 18.8%
  • Rise Kujikawa از P4

• Naoto Shirogane از P4

• Labrys از P4 Arena

• Rei از PQ

• مجموع رای دهنده‌ها
    16
  • نظرسنجی بسته شده است .

Phantom Thief

کاربر سایت
کاور جدید ترین مجله ی رسمی Persona رونمایی شد
xruhwq0fm43ytmvjzzyxs.jpg
شاید یک خبرای جدیدی از P5 بیاد تو این شماره!:bighug:

Frozen Flame

کاربر سایت
خوب بچه بودی من تاحالا 3 4 بار رفتم ولی پرسونا رو فقط 4 اونم 2 بار.حالام که پرسونا 5 نمیدونم کی میاد ایشالا که تا اون موقع زورمون برسه یه Ps4 بگیریم بازی کنیم ببینیم چجوریه.من موندم چرا یه Shin Megami Tensei نمیسازن واسه Ps3 یا Ps4 ؟ راستی میدونی که چی خیلی آدمو هیجان زده میکنه تا دلش بخواد دوباره Nocturne رو بره؟ حضور Dante
فکر کنم Persona 5 برای PS3 هم بیادش...!
منظورت از Dante کدوم Danteـست :-/ همون Danteـی DMC یا Dante Algeria؟

Phantom Thief

کاربر سایت
سری Megami Tensei از همون موقعی که ساخته شده بود انحصاری Nintendo بودند ولی نسل ششم از انحصاری در اومد
مثل این که تو نسل هفتم رابطه Nintendo با ATLUS به قدری قوی شده که ATLUS تصمیم گرفته نسخه های اصلی این سری رو دوباره انحصاری کنه

الان هم یک Crossover برای Wii U می سازند که شخصیت های Megami Tensei و Fire Emblem توشند
پس فکر نکنم به این زودی ها نسخه ی جدیدی از Megami Tensei برای کنسول سونی بسازند
البته سری Megami Tensei به خاطر هاردکور و سخت بودن تو سبک خودشون معروفند.تا موقعی که ATLUS بیاد یک درجه خیلی سخت تو P5 بزاره فکر نکنم دیگه کسی نیازی به یک نسخه Megami Tensei برای کنسول سونی داشته باشه:d

PWLG

کاربر سایت
این لینک برای اون دسته از عزیزانی که گفتند بازی رو از کجا گیر آوردی:
ROM Search Results for ***34;persona***34; - CoolROM.com
درضمن فکر کنم نسخه 2 قسمت دوم (Eternal punishment) برای PSP نیومده و فقط برای PS1 هست. در کل تمام نسخه های این سری تو این لیست هست که با برنامه های شبیه ساز (که تو همین سایت لینکش موجوده) میتونید بازی کنید. در ضمن دیگر بازی های play station رو هم داره! من دیشب تکن3 رو گرفتم:d
من دیشب وقتی رفتم تو لیست بازی ها (همونی که لینکشو گذاشتم) دیدم دوتا ایترنال پانیشمنت هست. بقل یکیش نوشته بود bonus disc ما هم گفتیم حتما این غیر از بازی اصلی، محتوای اضافی هم داره. بعد که دانلود تموم شد با کلی امید و آرزو اجراش کردم و تریلر داستانی رو نشون داد. بعد گفتم ایول عجب چیزیه! بریم دهن مهن این جوکر رو آسفالت کنیم بعد دیدم یه فیلم دیگه نشون داد که مصاحبه بود. استارت زدم، دوباره رفت رو تریلر!:-/ آخرش فهمیدم اون bonus disc که من دانلود کردم. اصلا محتوای بازی توش نبوده؛ بلکه دیسک اضافی EP بوده که فقط این دوتا فیلم توش بوده:|:-o:))
هیچی دیگه رفتم یه دست کت شلوار قهوه ای و یه تشتک خریدم که توش شنا کنم:d

راستی او Persona3 FES که بچه ها میگفتن، لینکش اینجاست:
Shin Megami Tensei - Persona 3 FES ROM (ISO) Download for Sony Playstation 2 / PS2 - CoolROM.com

یه نکته:
موقع دانلود، حتما آنتی ویرستون رو خاموش کنید چون فایل رو ویروس شناسایی میکنه و حتی نمیذاره وارد صفحه دانلود بشین.

Phantom Thief

کاربر سایت
این لینک برای اون دسته از عزیزانی که گفتند بازی رو از کجا گیر آوردی:
ROM Search Results for ***34;persona***34; - CoolROM.com
درضمن فکر کنم نسخه 2 قسمت دوم (Eternal punishment) برای PSP نیومده و فقط برای PS1 هست. در کل تمام نسخه های این سری تو این لیست هست که با برنامه های شبیه ساز (که تو همین سایت لینکش موجوده) میتونید بازی کنید. در ضمن دیگر بازی های play station رو هم داره! من دیشب تکن3 رو گرفتم:d
من دیشب وقتی رفتم تو لیست بازی ها (همونی که لینکشو گذاشتم) دیدم دوتا ایترنال پانیشمنت هست. بقل یکیش نوشته بود bonus disc ما هم گفتیم حتما این غیر از بازی اصلی، محتوای اضافی هم داره. بعد که دانلود تموم شد با کلی امید و آرزو اجراش کردم و تریلر داستانی رو نشون داد. بعد گفتم ایول عجب چیزیه! بریم دهن مهن این جوکر رو آسفالت کنیم بعد دیدم یه فیلم دیگه نشون داد که مصاحبه بود. استارت زدم، دوباره رفت رو تریلر!:-/ آخرش فهمیدم اون bonus disc که من دانلود کردم. اصلا محتوای بازی توش نبوده؛ بلکه دیسک اضافی EP بوده که فقط این دوتا فیلم توش بوده:|:-o:))
هیچی دیگه رفتم یه دست کت شلوار قهوه ای و یه تشتک خریدم که توش شنا کنم:d

راستی او Persona3 FES که بچه ها میگفتن، لینکش اینجاست:
Shin Megami Tensei - Persona 3 FES ROM (ISO) Download for Sony Playstation 2 / PS2 - CoolROM.com

یه نکته:
موقع دانلود، حتما آنتی ویرستون رو خاموش کنید چون فایل رو ویروس شناسایی میکنه و حتی نمیذاره وارد صفحه دانلود بشین.

P2 EP برای PSP اومده ولی فقط تو ژابن منتشر شده:(

Phantom Thief

کاربر سایت
خوب یکی اومده تریلر جدید P5 رو به انگیلیسی ترجمه کرده.من تو تریلر به یک نکته ی جالب بر خوردم
x5bgguigyk8idmb0ewmio.png
تو عکس بالا می تونید وسیله هایی که شخصیت اصلی از اون استفاده می کنه رو ببینید
اگه دقت کنید یک جا نوشته عینک فشن که احتمالا همون عینکیه که شخصیت اصلی از اون استفاده می کنه
یعنی این شخصیت اصلی عجب مارموزه!:|
خودش رو تو صبح ها به شکل Nerd های بی عرضه در میاره و شب ها یک دزد متشخص میشه!:|
خیلی دوست دارم که ببینم دیالوگ هایی که این شخصیت داره چه جوریه

Armin.jrpg

کاربر سایت
خوب یکی اومده تریلر جدید P5 رو به انگیلیسی ترجمه کرده.من تو تریلر به یک نکته ی جالب بر خوردم
x5bgguigyk8idmb0ewmio.png
تو عکس بالا می تونید وسیله هایی که شخصیت اصلی از اون استفاده می کنه رو ببینید
اگه دقت کنید یک جا نوشته عینک فشن که احتمالا همون عینکیه که شخصیت اصلی از اون استفاده می کنه
یعنی این شخصیت اصلی عجب مارموزه!:|
خودش رو تو صبح ها به شکل Nerd های بی عرضه در میاره و شب ها یک دزد متشخص میشه!:|
خیلی دوست دارم که ببینم دیالوگ هایی که این شخصیت داره چه جوریه
وات :| ینی عینکی نیست کلا؟! این مارموز بودنشو سوئجیما گفته بود ولی تا این حد؟! ای کاش کلا لباسا تو گیم پلی هم دیده شن :D یعنی بشه ظاهر شخصیت هارو عوض کرد!

آخرین ویرایش:

PWLG

کاربر سایت
یه سوالی برای من پیش اومد دوستان:
این شین مگامی تنسِی کیه؟ (یا چیه؟)
حدس میزنم یه چیزی مثل تام کلنسی باشه! درسته؟
آیا نویسنده بازیه؟

Turret

کاربر سایت
یه سوالی برای من پیش اومد دوستان:
این شین مگامی تنسِی کیه؟ (یا چیه؟)
حدس میزنم یه چیزی مثل تام کلنسی باشه! درسته؟
آیا نویسنده بازیه؟

خیر ، اسم ژاپنی هست
اسم اصلی سری Megami Tensei هست که Rebirth of the Goddess ترجمه می شه توی انگلیسی
به معنی تولد دوباره الهه در جسمی جدید هست
Shin Megami Tensei رو True Goddess Reincarnation ترجمه می کنن که به معنی حیات حقیقی الهه در جسمی جدید هست
در کل اشاره به تناسخ و زنده شدن پس از مرگ در جسمی جدید داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند