Multi Platform Path of Exile

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
PathOfExileTitle.jpg

سلام دوستان می خوام یک بازیرو معرفی کنم تا شما هم در موردش نظرتون رو بگید و ببینیم واقعا بازیه خوبی هست یا نه. ( لطفا منصفانه از بازی ایراد بگیرید.)

این بازی یک بازی بسیار شبیه به بازی Diablo 2 به دلیل محیط تاریک، گیم پلی به همان حالت D2 و چیزهای دیگه هستش. بازی هنوز عرضه نشده و فعلا در مرحله بتا هستش. اگر فکر می کنید کپی هست اینم بخونید :

If you can copy another game and create something even better than I say more power to you!

این بازی به کل مجانی یا همون Free to Play هستش و یک Cash Shop داره که دارای موارد زیر هستش :

1 - انیمیشن های اضافه مثل حرکاتی برای مسخره و متلک انداختن یا همون Taunt در جاهایی مثل PvP
2 - رنگ کردن آیتم ها و اسلحه ها
3 - رنگ و افکت های اضافه برای Spell ها
4 - حیوانات یا Pet ها Social
5 - تغییر اسم و غیره..

همانطور که دیدید اصلا آیتمی وجود نداره که باعث بشه کسی که پول بیشتری پرداخت کنه یک کاراکتر قویتری داشته باشه. فقط و فقط چیز هایی که به گیم پلی بازی هیچ لطمه ای نمی زنند و فقط حالت تزیینی و زیبایی رو دارند در این Cash Shop وجود داره!

این بازی دارای صد ها یا حتی 1000+ شاخه اسکیل داره که به میل خودتون می تونید کاراکترتون رو با انتخاب های فوق العاده زیاد ارتقا بدید و یک نقش آفرینی واقعی داشته باشید.
در این عکس می تونید این Skill Tree رو ببینید که تا چه حد عظیم و بزرگه : (حتی در عکس تمام این Skill Tree گنجونده نشده!)

PathOfExileSkillTree.jpg

screenshot_0011.jpg

در این بازی هم دانجن ها و آیتم ها به صورت رندوم و با حالت های بسیاری تغییر خواهند کرد که باعث میشه انگیزه خیلی بیشتری برای دوباره بازی کردن داشته باشید.
گرافیکی بسیار سطح بالا و فیزیک و افکت های مبارزه بسیار خوبی هم داره و ضربه زدن به دشمن از جهات مختلف باعث میشه به حالت های مختلفی هم به زمین بیفته! محیط های متنوع و تاریک و زیبا هم باعث زیبایی دو چندان بازی شده. چیزی که در D2 با گرافیکی خیلی پایینتر شاهدش بودیم. در ضمن این بازی محیط کاملا باز و Open World ای هم داره.

PathofExileDesertDinos.jpg

PvP و رنکینگ هم داره.

6 کلاس به این ترتیب داره :

1 - Marauder
2 - Ranger
3 - Witch
4 - Duelist
5 - Templar
6 - هنوز در حال ساخت هستش.

اینم چند تا عکس دیگه که با محیط و گرافیک بازی آشنا بشید.

PathOfExileIceBlast.jpg

PathOfExileOcean.jpg

path-of-exile.jpg
hqdefault.jpg

Path-of-Exile-Preview-Slider.jpg

Path_of_Exile_August_Gameplay_Trailer_3.jpg

خیلی ویژگی های دیگه ای هم داره ولی این فقط یک معرفی بود.
منتظر نظرات دوستان هستم !

سایت اصلی بازی

Last edited by a moderator:

arnino

کاربر سایت
آقا این پست اولُ آپدیت کنید ببینیم کلا چند نفریم :D
من بعد حدودن 13 ساعت رسیدم اکتِ 2
خیلی بهتر شده , کلی آیتم ریر کرفت میکنم , خودش کلی ریر میده بهم ... خیلی بالانس فقط تنوع آیتماش در کل پایینه!
من خودم از استیم گرفتم, فک کنم پشتیبانی استیم بهتر باشه , آپدیت میاد دیگه شیلتر شکن و این حرفا نمیخواد مستقیم میگیره ... لانچرا ماشالا دهنِ آدمُ میزنن :| (وارفریم و lol که دیگه نوبرشن :-j )

پ.ن : یوزر منم Vondelus ه ... یه رنجر لول 19 دارم

MOSTAFA VI

کاربر سایت
من با استیم دانلود کنم بهتره یا لانچره خودش؟
استیم

استاندارد هستید دیگه؟ جریان این Dominion چیه؟
1) Domination: A variety of powerful Shrines now spawn throughout Wraeclast, surrounded by large groups of monsters that are influenced by their power. These monsters receive substantial bonuses or are protected by their shrine's effects in some way. If you are able to tag the shrine, you receive these powers for a short time. It's often very risky to run in and try to claim the shrine, but it is a gamble that can pay off. One of the new challenges is to tag each of the shrine types. (From here.)

2) When a 4 month league ends, characters and items end up in the parent league which for Domination is the Standard leagues. Hope this helps and welcome to Wraeclast exile!

N!ma

کاربر سایت
سلام دانلودش کردم یه نیم ساعت بازی کردم تا اینجا خوب بوده ولی فقط جذابیت کمه حالا شاید مراحل بعدی درست شه :D
آی دیم:nimah64

MOSTAFA VI

کاربر سایت
اعصابم داغون شد از دست این ارور stop working )x
امروز اصلا بازی لود نشد، همش موقع لود ارور داد )x
انگار مشکل از استیمه
تو فروم خود بازی گفته شده که برای حل این مشکل بازی رو حذف و دوباره نصب کنین
امتحان میکنم بینم نتیجه چیه
در صورتی که حل نشه قید بازیو میزنم :(

N!ma

کاربر سایت
اعصابم داغون شد از دست این ارور stop working )x
امروز اصلا بازی لود نشد، همش موقع لود ارور داد )x
انگار مشکل از استیمه
تو فروم خود بازی گفته شده که برای حل این مشکل نسخه استیمو حذف و از لانچر خود بازی دوباره بازی رو نصب کنین
امتحان میکنم بینم نتیجه چیه
در صورتی که حل نشه قید بازیو میزنم :(

نه من که مشکل ندارم.نمیدونم چرا شما همچین مشکلی دارین!:D

MOSTAFA VI

کاربر سایت
نه من که مشکل ندارم.نمیدونم چرا شما همچین مشکلی دارین
اینطور که دیدم مشکل از سرورا و ISPه، به نظر میرسه ISPی های مختلف مشکل دارن با بازی، راه حل ارائه شده اینه که فایل PackCheck.exe رو اجرا کنیم که مشکل منو حل نکرد
منتظرم بینم فروم بازی چی جواب میده
فعلا بازی تعطیله:|

N!ma

کاربر سایت
هرکی Low level هست دوست داشت با هم لول آپ کنه اد کنه، من لول 4 هستم.
کاش پست اولو آپدیت کنید.

Albisqt

add me:nimah64

- - -ویرایش - - -

اینطور که دیدم مشکل از سرورا و ISPه، به نظر میرسه ISPی های مختلف مشکل دارن با بازی، راه حل ارائه شده اینه که فایل PackCheck.exe رو اجرا کنیم که مشکل منو حل نکرد
منتظرم بینم فروم بازی چی جواب میده
فعلا بازی تعطیله:|

فکر کنم کلا poe رو فراموش کردی:| آواتارتم برداشتی :D

Albis

کاربر سایت
سعی کردم اد کنم گفت همچین پلیر وجود نداره. بر اساس اسم کاراکتر باید اد کنیم دیگه مگه نه؟ :D
9:30 10 اینا میام اگه بودی یه دست میزنیم.

- - -ویرایش - - -

شما Standard League هستید؟ Europe؟

MOSTAFA VI

کاربر سایت
فکر کنم کلا poe رو فراموش کردی:| آواتارتم برداشتی :biggrin1:
نچ :d فراموش نکردمه هنوز، فعلا نسخه استیمشو پاک کردم و زدم از لانچر خودش دان کنم بینم چی میشه....
ظاهرا خیلیا این مشکلو دارن
منم این مشکلو داشتم تا قبل از امروز ولی نه به این شدت، اولین لانچ ارور میداد بعدش وارد بازی میشد
احتمالا به خاطر سال نو ISPیا داغون شدنه
فعلا که لانچرشم کار نمیکنه :|
میزنه ارتباط برقرار نیست :|

N!ma

کاربر سایت
سعی کردم اد کنم گفت همچین پلیر وجود نداره. بر اساس اسم کاراکتر باید اد کنیم دیگه مگه نه؟ :D
9:30 10 اینا میام اگه بودی یه دست میزنیم.

- - -ویرایش - - -

شما Standard League هستید؟ Europe؟
بله :D فقط من آی دی استیممو دادم . باید اسم هیرورو بدم؟

MOSTAFA VI

کاربر سایت
خوب از طریق لانچرش دان شد
ولی عجب lolیی شدم من :d
نمیشه اکانت استیمو توش اد کرد :(
میشه ولی لینک کردن از استیم باعث از دست رفتن کرکتر قبلی و آیتما میشه :|
حالا دوباره دارم نسخه استیمشو میگیرم :d
با بک آپی که از نسخه غیر استیم گرفتم و دانلود مجدد نسخه استیمو ایمیل زدن به ساپورت تیم بازی و خوندن فرومهای بازی و شناسوندن بازی غیر استیم به استیم و غیرقابل استفاده بودن کرکتر نسخه استیم در بازی غیر استیم این بازی رسما تبدیل شد به LOLترین بازی عمرم :d
COD:G و BF4م اینقدر مکافات نداشتن که این...:|
7 روز دیگه میخوان آپدیت کنن خیر سرشون
حداقل این بدبختیا رو حل کنن خوبه
نمیدونم چه مرضیه که باید بازی داستانی تک نفره رایگان رو آنلاین اجرا کرد )x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند