NowGamer : و GOW III بهترین گرافیکی که ما دیده ایم

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود

image.php

سایت NowGamer در اظهار نظر جدید خود به نکات جالیی اشاره کرده است . نویسنده این سایت بعد از اشاره به اینکه نسخه نهایی در دستان آنهاست ( Review Copy ) با قاطعیت گفت که GOW III بهترین گرافیکی است که آنها تا به حال دیده اند .

روز به روز انتظار ها از GOW III زیاد می شود . تنها مدرکی که در دست هواداران بازی بودن نسخه دمو بود که در E3 سال گذشته به نمایش درآمد . سپس تصاویری از بازی منتشر شد که کسی آنها را جدی نمی گرفت تا اینکه چند روز پیش یک تریلر شگفت انگیز از بازی منتشر شد و در حالی که همه بر این باور بودند که تمام این تصاویر CG هستند Santa Monica به طور رسمی اعلام کرد که تریلر از صحنه های In game بازی بوده است ! واقعا غیر قابل باور است .

توسعه دهندگان و ناشران بازی - خدا نگاهشان دارد ! - عادت خاصی دارند که ماه ها قبل از عرضه بازی تصاویر کم ارزشی از بازی به نمایش میگذراند و سپس با یک نمایش خوب از بازی جواب انتظارات را می دهند . این نه تنها یک برجسته سازی برای GOW III نبود بلکه تصاویر قبلی این بازی نیز عالی و شگفت انگیز بودند . به همین خاطر انتظار ها از بازی بسیار بالا بود تا تریلری از بازی منتشر شد که نشان از روان بودن بازی ، گرافیک فوق العاده و میدان های بزرگ و حماسی بزرگ است که به کمک موتور قدرتمند بازی اجرا می شوند .

صرفا در چارچوب بصری ، GOW III توانسته است جایگاه اول را برای ما کسب کنید .

Now Gamer

Last edited by a moderator:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
بابا من دوستی دارم شبا خواب کریتوس میبینه :biggrin1::biggrin1: 100 که هیچی نیست گفته تا 200 هم پول می دم :eek::eek: دوستان هم میگن نمی شه منظورشون چیه مگه کدوم بازی می خواد بیاد :biggrin1::biggrin1: بگید تا بدونیم :blushing: همه چیز گرافیک نمی شه :mad: داستان گیم پلی صدا هم در حد عالی هستن شما هم بنی اسرائیلی شدید :biggrin1:
تیتر خبر:
NowGamer: و GOW III بهترین گرافیکی که ما دیده ایم
انشاالله قبل از پست زدن تیتر خبرو که خوندین؟

saeed89

کاربر سایت
Mar 21, 2008
199
نام
سعید
دوستان الان تریلر رو با کیفیت HD نگاه کردم فوق العادست .نسبت به دمو واقعا تغییر کرده . اولش فکر نمیکردم IN GAME باشه . به نظر من تو یکی از بهتریناست .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دوستان یادتون هست یبار دیوید جفی گفت از شرکت دیدن کرده و باید بگه که گرافیک GoWIII مثل CG میمونه؟

بعد ان قضیه چون سونی ان تریلرهای بی کیفیت رو نشون داد همه گفتن جفی چرت گفته اما الان معلوم میشه که... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر