Nintendo 3DS

TRoy1990

کاربر سایت
حدود 10 تا بازی از آمازون انتخاب کنید به من بگید براتون 15 روزه میارم قیمت مناسب
مثلا اینطوری
4 تا Zelda
4 تا Evil
2 تا DOA
و ...
10 تاش 400 دلار میشه که هر دلار 1500 حساب بشه میشه 600
60 تومان هر بازی تموم میشه در حالی که زلدا رو الان دارند 90 میدن و اویل هم اصلا ندارند

TRoy1990

کاربر سایت
چطوری من مستقیم از مودم کانکنت میشم اگر میشه کامل توضیح بده وقتی مستقیم کانت میشم چطور میشه تغییر آیپی داد اگه راه دیگه ای داره کامل بگو ممنون
تو خود Internet Connection توی 3ds یه قسمت داره P+Roxy Setting
اونجا آی پی و پورت و یوزر و پس رو میتونید وارد کنید و Test Connection کنید

mohi110

کاربر سایت
حدود 10 تا بازی از آمازون انتخاب کنید به من بگید براتون 15 روزه میارم قیمت مناسب
مثلا اینطوری
4 تا Zelda
4 تا Evil
2 تا DOA
و ...
10 تاش 400 دلار میشه که هر دلار 1500 حساب بشه میشه 600
60 تومان هر بازی تموم میشه در حالی که زلدا رو الان دارند 90 میدن و اویل هم اصلا ندارند

داداش من بازیهای چنلو میگم نه کارتریج

dariushsz2

کاربر سایت
من فقط فعلا 2تا بازی میخوام !!4تا زلدا میخوام چیکار!!!اگه بقیه دوستان هم میخوان حرفی نیست..ولی اگه بشه یه جای خوب پیدا کرد که عالیتره

TRoy1990

کاربر سایت
من فقط فعلا 2تا بازی میخوام !!4تا زلدا میخوام چیکار!!!اگه بقیه دوستان هم میخوان حرفی نیست..ولی اگه بشه یه جای خوب پیدا کرد که عالیتره
آخه بدبختی اینجاست که هیچ وقت تو ایران جای خوب پیدا نمیشه!

میگم که چند نفر بشین بشه 10 تا عنوان من 2 هفته ای میتونم تحویلتون بدم!

dariushsz2

کاربر سایت
کسی از 3ds دارها موفق به خرید بازی از جای خوب نشد؟یا خریدین دارین تنها خوری میکنین چون همه ساکتنb-)...جای خوب واسه بازی گیر آوردین بگین تو فروم که ما هم تهیه کنیمم=

TRoy1990

کاربر سایت
میگم شمایی که بازی کردین حالا این 3d بودن چه حسی به ادم دست میده خوبه یا نه؟سرگیجه و اینا خبری نیست؟
خیلی حس شگفت انگیزی میده :D

چرا ولی انفجار مغزی هم رخ نمیده اونطور که دوستان میگن!
سر درد طبیعی و خیلی گذرا!

mohi110

کاربر سایت
والا من که 1 روز کامل بازی کردم سرگیجه خبری نبود فقط همون نیم ساعت اول که چشمم عادت نداشت کمی مشکل بود الان اصلآ مشکل ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند