NBA 2K17

رو کاور عکس paul george هست
یه نسخه افسانه هم داره که روش عکس کوبیه و بخاطر خدافظیش این نسخه رو ساختن
اگر pre order کنیم جایزتون تیم ملی آمریکا1992 میشه
نسخه افسانه هم فقط برای نسل هشتم در دسترس خواهد بود

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
بچه ها ی بازی چقدر میتونه واسه ی گیمر جذاب باشه.کریر نسخه ۱۷ بهترین کریری بوده که تو کل نسخه ها بازی کردم از مصاحبه کردناش قبل و بعد بازی تا سلفی گرفتن مردم باهات وقتی که داری سه میزنی.من دست تک تک سازنده های این بازی میبوسم.داشتم سه میزدم برگشتم تو ریپلی دیدم وقتی دارم میشوتم طرف گوشیش درآورده داره همون لحظه با من سلفی میگیره واقعا باورتون میشه؟؟؟؟ بعد بازی اومدم دیدم گوشیم واسش مسیج اومده زدم دیدم مادرش چه پیامی زده بود خوبه.زده بود ۲۲ امتیاز گرفتن ی موفقیت بزرگه بعد این تشکر کرد بعد مادرش پرسید دیگه چه کردی و گفت دوتا استیلم داشتم.مادرش گفت پس ترکوندی....

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

rowan

کاربر سایت
دانلودش تموم شده :x و از صبح قصد کردم فقط ازش لذت ببرم... یکم بیشتر بازی کنم میام یک دست نوشته ای چیزی دربارش مینویسم
فقط در همین حد بگم جزئیاتی که شاید (فقط شاید) کمبودش توی نسخه قبل حس میشد امسال پوشش داده شدن از حواشی قبل بازی ، بین کوارتر ها ، بین نیمه ، روی سکو ها... کلا بازی توی این قالب بسیار به واقعیت نزدیک شده
صداگذاری همیشه عالی بوده ولی بازم امسال تماشاگر ها و التبه همونطور که میدونید مفسر ها بی نظیر شدن... گرافیک توی نسخه قبل شاهکار بوده و امسال انتظار پیشرفت انچنانی نداشتم ولی بازم چشم نوازتر شده و البته پیشرفت قابل توجهش روی پوست صورت معلوم میشه مخصوصا سیاه پوستان... انیمیشن های بیشتر، سیستم جدید شوت زنی ، استیل کردن ، ریباند کردن (کاملا چالشی تر شده و به شخصه از صبح همین امروز شاهد یک سری انیمیشن توی این زمینه ریباند بودم که رسما برگام ریخت) و البته مدلینگ خیلی از بازیکنا احساس میکنم کاملا از نو بازسازی شدن مثل دورانت ، کری ، جیمی باتلر و خیلیای دیگه...فیس های لجندری ها خیلی خیلی بهتر شده... ماشالا اینقدر همه چیز خوبه که دیگه باید از روی نصف نکات عبور کرد و حوصله نوشتن میخواد به معنای واقعی... یعنی اگه یکی از این پیشرفت ها رو کونامی یا ea داشتن الان نصف صفحه براشون مینوشتم! اینجا از بس همه چی خوبه نمیدونم از چی بگم!

بچه ها ی بازی چقدر میتونه واسه ی گیمر جذاب باشه.کریر نسخه ۱۷ بهترین کریری بوده که تو کل نسخه ها بازی کردم از مصاحبه کردناش قبل و بعد بازی تا سلفی گرفتن مردم باهات وقتی که داری سه میزنی.من دست تک تک سازنده های این بازی میبوسم.داشتم سه میزدم برگشتم تو ریپلی دیدم وقتی دارم میشوتم طرف گوشیش درآورده داره همون لحظه با من سلفی میگیره واقعا باورتون میشه؟؟؟؟ بعد بازی اومدم دیدم گوشیم واسش مسیج اومده زدم دیدم مادرش چه پیامی زده بود خوبه.زده بود ۲۲ امتیاز گرفتن ی موفقیت بزرگه بعد این تشکر کرد بعد مادرش پرسید دیگه چه کردی و گفت دوتا استیلم داشتم.مادرش گفت پس ترکوندی....

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

فقط میتونم بگم یا ابرفرض (البته واو هم میشد گفت)
جالبه فیزیک لباس که امسال ea بهش رسیده سال توی نسخه 2k9 این ابر شرکت ازش استفاده کرده بود و اینکه بازیکنا توی نسخه 2k10 کاملا عرق میکردن!!

.DcoY.

کاربر سایت
یه ویژگی جالب و جدید توی بخش MyCareer رابطه بین پلیر و Michael B. Jordan هست!
از خود داستان و حواشی بیرون بازی که بگذریم حین بازی اگه پاس بدید بهش ، اسیست بدین ، اسیست بگیرین،اسکرین بدید و ... رابطشون قوی میشه و به حدی میرسه که میتونین وقتی توپ دارین دستورات خاص بدید بهش،وقتی هم که توپ دست اون هست میتوین درخواست های خاص داشته باشید!
از گزارش بازی و مفسرها هر چی بگیم کم گفتیم! مثلا مهمون سر زده میارن کنارشون یا از مصاحبه های قبلی بازیکنا میگن و ...
این تیکه های شکیل اونیل هم حرف نداره :D

noorihamid99

کاربر سایت
بايد
من ١٦ رو بازى كردم برا اولين بار . خيييليى سخت بود

بيشتر بازيارو با سى پى يو ميباختم .. پرتاباى سه امتيازى اصلا نميتونستم بزنم . چون بايد تا يه جايى دقيق دكمه رو ول كنى تا قشنگ بگيره و بره توى سبد ولى خيلى سخت بود برا من كه عادت نكرده بودم

اگه كسى كه حرفه اى هست مطلبى هست بگه ممنونش ميشم

LES BLEUS

کاربر سایت
این 2 روز تعطیلی از خجالت بازی در اومدم ، چرا اینقدر خوبه این بازی ؟؟ تازه فعلا هیچ مودی رو امتحان نکردم فقط دوستانه و یکمم پلی آف ، یه عادت بدی که دارم اینه که اول دوست دارم از همه چی سر در بیارم بعدش شروع کنم لیگ و کریر و ...

از دیروز که پلی بوک ها تمرین کردم احساس میکنم خیلی پیشرفت کردم تو بازی حتما حتما امتحان کنین این بخش رو ، تو پست قبلی توضیح دادم الان دوباره با عکس نشون میدم :

2qty_20160922_174510.jpg

این بخش در 2KU هستش بنام PRACTICE PLAY
پست صفحه پیش یه توضیح کوچیکی در موردش دادم بخونید

برای من زیبا ترین صحنه ، ایجاد تاکتیک و جابجایی بازیکناست که بتونه بازیکن شوت زنتونو آزاد کنه و شما 3 یا 2 امتیازی بزنید.

یه نکته اینکه بنظرم سرعت بازی کمی بالاست اونو روی 46 بذارید عالی میشه و بهتر میتونید با فکر و استراتژی بازی کنید.وقت هم روی 8 دقیقه تنظیم کردم.هرکوارتر
چقدر این تفاوت بازیکنها مشهوده در این بازی ، اگه بازیهای NBA رو دیده باشید میفهمید چی میگم . اصلا زبان قادر به بیانش نیست ، تو یه بازی با کلیپرز مسابقه دادم توی خونه خودم دهنشونو صاف کردم :D روی آل استار بازی میکنم فعلا ، نحوه بازی کریس پاول و جوردن دقیقا مثل واقعیته ، آلی یوپ های پاول به جوردن فک برندازه ، تو این بازی مدافع روبروی پل جورج ، بوامورته بود که اصلا مالی نبود و رو دستش راحت 3 میزدم ، از اونورم جف تیگ و مونتا الیس پرتاب هاشون گرفته بود و آخرش بازی رو با 10 اختلاف امتیاز بردم . دیگه داشت اعتماد بنفسم زیاد میشد و میخواستم درجه سختی بازی رو روی سوپر استار بذارم که گفتم بزار یه بازی خارج از خونه داشته باشم ، با راکتس مسابقه دادم توی هوستون ، یه دهنی ازم صاف کردن که کیف کردم :D اول اینکه تیمشون همه 3 زن بودن بعدش این جیمز هاردن هر کار دلش خواست کرد :D پل جورجم محو شده بود چون ترور آریزا مدافع روبروش بود دقیقا هر چی تاکتیک بلد بودم میزدم ولی آریزا جا نمیموند ، فقط زیر سبد با بیگ آل خوب میتونستم بازی کنم ولی بازی قبلی مقابل کلیپرز بیگ آل مقابل جوردن و گریفین شده بود اسمال آل :D خلاصش بازی رو با اختلاف 15 امتیاز باختم تا من باشم دیگه کری نخونم برای CPU :D
آقا بازی داخل خونه و خارج از خونه به شدت فرق میکنه روی پرتابها و پنالتی ها ، یعنی پشم ریزانه :D بعدش این ADAPTIVE AI بازی منو کشته ، با یه بازیکن اگه بیشتر بازی کنید و امتیاز بگیرید CPU روی شما دابل سوییچ میکنه که هول بشید توپ رو از دست بدید :D یا از نقاطی که ببینه ضربه میخورید بیشتر کار میکنه ...
خلاصه اینکه شما باید با توجه به تیم حریف و نقاط ضعف و قوتش بازی کنید و این برای منی که عشق بازی ورزشی هستم مثل بهشت میمونه :D

گیفهای فوق العاده ایی از تانتهای منحصر بفرد خوشحالی بازیکنها میشه درست کرد که فعلا بلد نیستم . یا ویدئوهای آموزشی .منتظرم امین عزیز یادم بده که ما هم اینجا کمی فعال باشیم :D

و در آخر شما رو با این 3 عکس تنها میذارم ...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
ISO
بطور کلی ایزوها اینجورن که همه بازیکنا میرن کنار و شما میمونی و مدافع یار گیرت . من تو ان بی ای این تاکتیک رو برای لبران جیمز زیاد دیدم که بتونه مدافع مقابلشو جا بزاره و امیتاز بگیره . زیاد از ایزو استفاده نمیکنم چون بازیکنشو ندارم و دریبلینگم زیاد خوب نیست .

FIST
تاکتیک کلی فیست ها اینجورین که بازیکن پست 4 یا پست 5 میاد جلو می ایسته و باعث میشه مدافع روبروتون بهش برخورد کنه و نتونه بخوبی بهتون نزدیک بشه -اصطلاحا نمیدونم بهش چی میگن :D بعضی از این فیست ها برای نزدیک شدن به سبد خوبه بعضی ها هم برای پرتاپ سه امتیاز

بازی خیلی خیلی پیچیدست و نیاز به تمرین زیادی داره منم هنوز اول راهم . اگه این پستم مشکل داشت حتما بگید مخصوصا NBA بازها . به زبان خودمونی نوشتم کلا :D

الان سوالم اینه که آیا میشه این موارد رو یکجا جمع کرد و واسه همه بازیکنا یکسان باشه چون خیلی سخته برای هر بازیکن یکی یکی تمرین کنی و یاد بگیری :D
و اینکه چقدر از این تاکتیکها استفاده میکنید؟

برای ISO احتیاج به یه بازیکن تاپ داری، در غیر این صورت خیلی سخت بتونی ازین حالت به مقدار کافی و با درصد بالا امتیاز بیاری. بهترین ISO کارهای NBA هم کایری، استف، لبران، دورنت و ... هستن. البته الان دیگه لبران مثه دوران جوونیش نیست که مثل بولدوزر هر کی جلوش باشه رو رد کنه و برسه به سبد. در کل پیشنهاد می‎‌کنم بیشتر روی موارد دیگه کار کنی تا ISO. زیاد جواب نمیده.

اون که بازیکن پست 4 یا 5 میاد می‎‌ایسته یکی از پایه‌ای‌ترین و اساسی‌ترین اصول یادگیری بسکتبال هست. اسمش هم هست P and R یا پیک اند رُل. یه بازیکن برای ما پیک می‌کنه و با گیر کردن بازیکن مدافع مستقیمتون توی پیک، بازیکن صاحب توپ رُل می‎کنه. همین پیک اند رُل منجر می‌شه به یه اصل پایه‌ای دیگه تو بسکتبال به اسم Switching. برای مثال مدافع لبران رو پال جورج فرض کن، اگه تریستن تامپسون برای لبران پیک کنه و لبران خودشو از جورج جدا کنه، اون مدافعی که قبلاً تامپسون رو دفاع می‌کرد می‎شه مدافع مستقیم لبران و اصطلاحاً می‌گن سوئیچ کردن. حالا پیک اند رُل حالتای مختلف داره، مثلاً نوع 1 به 3، به این معنی که بازیکن پست 3 (اسمال فُروارد) میاد و برای بازیکن پست 1 (پوینت گارد) پیک می‌کنه و جای پستای 1 و 3 جا به جا می‌شه.

در کل اگه شما NBA رو دنبال نکنید سخته که روی بازی مسلط شی، ولی مشخصه که فهمیدی بازی از چه قراره و با تمرین بهتر و بهتر می‌شی.

یه چند تا نکته در مورد فینال امسال بگم اگه حوصله داشتی بخون.
یکی از نقاط قوت گلدن استیت همین بوده این چند سال که مدافعینشون قابلیت سوییچ کردن دارن و هر کدومشون می‌تونن چندین پوزیشن رو دفاع کنن، برای مثال اگه کلیولند با استفاده از یه پیک اند رُل ـه 3 به 4 باعث شد که ایگودالا از لبران جدا شه، پست 4ـشون که دریماند گرین باشه به خوبی می‌تونه پست 3 رو دفاع کنه. همین دست مربیشون رو توی دفاع خیلی باز می‎‌کنه چون تقریباً می‌تونن همه چیزو سوییچ کنن توی دفاع.
البته امسال یه سوراخ توی دفاعشون پیدا شد که دقیقا باعث باختشون شد، اونم این بود که هر کسی که کری یارگیر مستقیمش بود، میومد و برای لبران/کایری (که همیشه یکی از این دو تا صاحب توپ بود) پیک می‌کرد (اغلب JR Smith)، این مساله باعث می‌شد که مدافع مستقیم لبران/کایری (برای مثال ایگی) جدا بشه و مجبور شه بازیکنی که پیک کرده رو دفاع کنه و کری مجبور می‌شد سوییچ کنه به لبران/کایری و لبران/کایری رسماً پوست کری رو کندن توی فینال و تقریباً 80% حمله‌های کلیولند که توی ترنزیشن نبودن به همین مساله ختم می‌شد. الان اگه بری بازی‌های 5ـُم تا 7ـُمه فینال رو ببینی کاملاً متوجه حرفم می‌شی. یه مثال بارزش همون 3 امتیازی آخر کایری بود که JR اومد برای کایری پیک کرد و کلی تامپسون از کایری جدا شد و کری مجبور شد کایری رو دفاع کنه، کایری هم Step Back, 3, Bang!

LES BLEUS

کاربر سایت
برای ISO احتیاج به یه بازیکن تاپ داری، در غیر این صورت خیلی سخت بتونی ازین حالت به مقدار کافی و با درصد بالا امتیاز بیاری. بهترین ISO کارهای NBA هم کایری، استف، لبران، دورنت و ... هستن. البته الان دیگه لبران مثه دوران جوونیش نیست که مثل بولدوزر هر کی جلوش باشه رو رد کنه و برسه به سبد. در کل پیشنهاد می‎‌کنم بیشتر روی موارد دیگه کار کنی تا ISO. زیاد جواب نمیده.

اون که بازیکن پست 4 یا 5 میاد می‎‌ایسته یکی از پایه‌ای‌ترین و اساسی‌ترین اصول یادگیری بسکتبال هست. اسمش هم هست P and R یا پیک اند رُل. یه بازیکن برای ما پیک می‌کنه و با گیر کردن بازیکن مدافع مستقیمتون توی پیک، بازیکن صاحب توپ رُل می‎کنه. همین پیک اند رُل منجر می‌شه به یه اصل پایه‌ای دیگه تو بسکتبال به اسم Switching. برای مثال مدافع لبران رو پال جورج فرض کن، اگه تریستن تامپسون برای لبران پیک کنه و لبران خودشو از جورج جدا کنه، اون مدافعی که قبلاً تامپسون رو دفاع می‌کرد می‎شه مدافع مستقیم لبران و اصطلاحاً می‌گن سوئیچ کردن. حالا پیک اند رُل حالتای مختلف داره، مثلاً نوع 1 به 3، به این معنی که بازیکن پست 3 (اسمال فُروارد) میاد و برای بازیکن پست 1 (پوینت گارد) پیک می‌کنه و جای پستای 1 و 3 جا به جا می‌شه.

در کل اگه شما NBA رو دنبال نکنید سخته که روی بازی مسلط شی، ولی مشخصه که فهمیدی بازی از چه قراره و با تمرین بهتر و بهتر می‌شی.

یه چند تا نکته در مورد فینال امسال بگم اگه حوصله داشتی بخون.
یکی از نقاط قوت گلدن استیت همین بوده این چند سال که مدافعینشون قابلیت سوییچ کردن دارن و هر کدومشون می‌تونن چندین پوزیشن رو دفاع کنن، برای مثال اگه کلیولند با استفاده از یه پیک اند رُل ـه 3 به 4 باعث شد که ایگودالا از لبران جدا شه، پست 4ـشون که دریماند گرین باشه به خوبی می‌تونه پست 3 رو دفاع کنه. همین دست مربیشون رو توی دفاع خیلی باز می‎‌کنه چون تقریباً می‌تونن همه چیزو سوییچ کنن توی دفاع.
البته امسال یه سوراخ توی دفاعشون پیدا شد که دقیقا باعث باختشون شد، اونم این بود که هر کسی که کری یارگیر مستقیمش بود، میومد و برای لبران/کایری (که همیشه یکی از این دو تا صاحب توپ بود) پیک می‌کرد (اغلب JR Smith)، این مساله باعث می‌شد که مدافع مستقیم لبران/کایری (برای مثال ایگی) جدا بشه و مجبور شه بازیکنی که پیک کرده رو دفاع کنه و کری مجبور می‌شد سوییچ کنه به لبران/کایری و لبران/کایری رسماً پوست کری رو کندن توی فینال و تقریباً 80% حمله‌های کلیولند که توی ترنزیشن نبودن به همین مساله ختم می‌شد. الان اگه بری بازی‌های 5ـُم تا 7ـُمه فینال رو ببینی کاملاً متوجه حرفم می‌شی. یه مثال بارزش همون 3 امتیازی آخر کایری بود که JR اومد برای کایری پیک کرد و کلی تامپسون از کایری جدا شد و کری مجبور شد کایری رو دفاع کنه، کایری هم Step Back, 3, Bang!
مرسی افشین جان کلی استفاده کردم کاش پای بحث های تخصصی بسکتبال اینجا بیشتر باز بشه و یه چیزی یاد بگیریم راستش با اون دید تخصصی تا بحال به موضوع نگاه نکرده بودم :D
این گرین گلدن استیت نسل جدید پست ۴ هست خیلی خوبه این بشر همه کار میکنه ...
من فینالهای ان بی ای رو هم این فصل و هم فصل پیش رو دیدم مخصوصا فصل پیش که گلدن استیت قهرمان شد ولی لبران تک و تنها تا آخرین لحظه جنگید من واقعا از نیروی جمیز متحیر شدم که یه انسان چقدر میتونه تلاش کنه برای یک هدف . و فصل بعدش عنوان رو کسب کرد و یه درس بزرگ شد توی زندگیم........

SHANSER

کاربر سایت
من ١٦ رو بازى كردم برا اولين بار . خيييليى سخت بود

بيشتر بازيارو با سى پى يو ميباختم .. پرتاباى سه امتيازى اصلا نميتونستم بزنم . چون بايد تا يه جايى دقيق دكمه رو ول كنى تا قشنگ بگيره و بره توى سبد ولى خيلى سخت بود برا من كه عادت نكرده بودم

اگه كسى كه حرفه اى هست مطلبى هست بگه ممنونش ميشم
صفحات پیش بخون تمرین زیاد میخواد بیشتر رو پیک ان رول تمرکز کن

LES BLEUS

کاربر سایت
اینم از ویدئو ، پرتاب 3 امتیازی مونتا الیس با استفاده از تاکتیک iso 13 motion . به حرکت بازیکنا و پیک کردنشون دقت کنید خیلی زیبا الیس اول از ردیک و بعد کریس پال فرار (رُل) میکنه خودشو جدا میکنه و پرتاب میکنه.
حتما تایم رو داشته باشید که تاکتیکتون زمانبر نباشه و خطا نشه.

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
اینم از ویدئو ، پرتاب 3 امتیازی مونتا الیس با استفاده از تاکتیک iso 13 motion . به حرکت بازیکنا و پیک کردنشون دقت کنید خیلی زیبا الیس اول از ردیک و بعد کریس پال فرار (رُل) میکنه خودشو جدا میکنه و پرتاب میکنه.
حتما تایم رو داشته باشید که تاکتیکتون زمانبر نباشه و خطا نشه.

اقا خيلي پيشرفتت به عنوان يه فوتبالي عاليه!
اما يه نكته اي رو متذكر بشم برات به عنوان كسي كه حداقل ٦،٧ ساله مدام بسكتبال رو دنبال ميكنم و NBA2k ميزنم..
پلي بوك ها و تسلط بهش خيلي به حمله و در كل بازيت كمك ميكنه، اما حداكثر ٢٠ درصد از بازيتو شكل ميده! مخصوصا جلوي پلير كه حتي كمتر! من سيزن بازي رو بالاي ١٥٠ دست زدم! جلوي پلير تا ميشه تمركز رو بايد روي دفاع خوب و بالافاصله فست بريك( ضد حمله) گذاشت ، پلي بوك مستلزم اينه كه حتما بازيو اروم كني، اما تو بسكتبال ضد حمله ها خيلي خيلي مهمه، واسه همين رو اين موردم خيلي كار كن، پلي بوك وقتي بازي گره ميخوره و چاره اي براي حمله نداري واقعا موثره اما تا ميتوني مدار سرعت بازي و ضد حمله زدن رو ببر بالاتر، اينطوري جلوي پليراي قهار شانس برد بيشتري داري

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند