bezad

کاربر سایت
شرمنده اینجا میپرسم ولی این 2001: A Space Odyssey نسخه جدیدش که نولان ادیتش کرده نیومده هنوز؟ مدتی هی میگم دانلودش کنم ببینم هی میبینم هیچ جایی نیستش.

Aurlito

کاربر سایت
دوستان این فیلم هایی که تو اینترنت بهشون برچسب 4K مبزنن فور کای واقعی هستن؟ و یا فیلم های سه بعدی هم همینطور؟ فیلم سه بعدی همون واقعیت مجازی هست یا فرق میکنن این دو تا باهم؟
این سوال ها رو تو خارج از تاپیک پرسیده بودم جواب نگرفتم گفتم اینجا بپرسم.
فورکی نگیر ریماکس بگیر بهتره. مگر اینکه تلوزیون فورکی داشته باشی.
فیلم سه بعدی با فیلم واقعیت مجازی فرق میکنه. فقیلم سه بعدی دوتا نمای ساید بای ساید داره که بهش میگن استرئواسکوپیک. فیلم واقعیت مجازی 360 درجه ست.

به نظرم فیلماهی اچ 265 بگیر خودتو راحت کن. نگران کیفیت هم نباش.

Amin n

کاربر سایت
فورکی نگیر ریماکس بگیر بهتره. مگر اینکه تلوزیون فورکی داشته باشی.
فیلم سه بعدی با فیلم واقعیت مجازی فرق میکنه. فقیلم سه بعدی دوتا نمای ساید بای ساید داره که بهش میگن استرئواسکوپیک. فیلم واقعیت مجازی 360 درجه ست.

به نظرم فیلماهی اچ 265 بگیر خودتو راحت کن. نگران کیفیت هم نباش.
معمولا تو اتاقم با مانیتور و هدفون فیلم میبینم مانیتورم 4k نیست ولی تی وی فور کی داریم میخواستم یه تست بزنم ببینم کیفیتش چه جوریه
ولی جواب سوالم رو نگرفتم این فیلمایی که تو سایتای ایرانی بالا میاد تگ 4k دارن واقعی هستن یا فقط اسم 4 کی رو به یدک میکشن؟
و عینک های سه بعدی که تلوزیون داره باهاش فقط میشه سه بعدی دید یا واقعیت مجازی هم میشه؟
این tv هست.
LG 65 inch Ultra HD TV | 65LA96500GI

Aurlito

کاربر سایت
معمولا تو اتاقم با مانیتور و هدفون فیلم میبینم مانیتورم 4k نیست ولی تی وی فور کی داریم میخواستم یه تست بزنم ببینم کیفیتش چه جوریه
ولی جواب سوالم رو نگرفتم این فیلمایی که تو سایتای ایرانی بالا میاد تگ 4k دارن واقعی هستن یا فقط اسم 4 کی رو به یدک میکشن؟
و عینک های سه بعدی که تلوزیون داره باهاش فقط میشه سه بعدی دید یا واقعیت مجازی هم میشه؟
این tv هست.
از سایتهای ایرانی نگیر اصلا یا از وارز بی بی بگیر یا از تورنت (پایریت بی). پایریت بی برای فیلمهای فورکی بخش داره. یا هم برو یک اکانت رپیدپارس بخر تا هم بتونی تورینتهای کیک اس تورنتس و پایریت بی رو مستقیم کنی، هم بتونی از ترکرهای خصوصیش که اونها هم فیلم فورکی دارن استفاده کنی.

اگر هم میخوای فیلم معمولی بگیری از سایت سینما استفاده کن. میدونم خرجت میره بالا ولی همینه پایرسی پول میخواد توی ایران.

فیلمهای سه بعدی استرئواسکوپیک رو میشه با اون عینکها دید اما فیلمهای واقعیت مجازی رو شرمنده باید با هدست ببینی.

همین.

stanley

کاربر سایت
اولین نگاه به Henry Cavill در نقش Geralt:

نه خوبه من خوشم اومد!:D مخصوصا اون نیم رخ اخرش. یعنی ظاهرش (بجز اون خط وسط چونه اش!) بعنوان طرفدار راضی ام اما مسئله مهمتر نوع اکت و حرف زدنشه،مخصوصا سنگینی ای که توی نگاه و رفتارش باید باشه . تجربه نشون داده هنری کویل زیاد نمیتونه از اون چیزی که خودش هست فاصله بگیره و کارکتر رو توی خودش بسازه اما من امیدوارم
در کل به نظر بد نمیاد، ولی یه کمی توی ذوقم خورد! تصویری که از گرالت توی ذهنم بود برای The Witcher 3 بود که ریش داره و دیدن گرالت بدون ریش برام یه جوریه! :D
من حیث تصویر ذهنی که از گرالت در جوانی داشته باشی:D گرالت در شماره سوم سن اش بالاتره و تا اونجایی که میدونم تو سریال فعلا همه جوانن!
dslncegssyvp7q9hq0d8.jpg

آخرین ویرایش:

SHAYAN1999

کاربر سایت
این tv هست.
سلام
ببین اصن تشخیص فیلم 4k واقعی اسونه باید بالای 40-50 گیگ باشه معمولا :D البته تو سایتا دنبال نسخه remux شون بگردی اونا هم اصلین در واقع
سایت فردا دانلود و دیبا مووی هم رایگان میذاره البته هم remux هم نمونه های کم حجم شده :D
سایت 4kdownload هم هست که مخصوص فیلم های 4k فقط نیاز به اشتراک داره

Dinosaur

Loyal Member
بالاخره بعد از قرن‌ها نسخه بلوری بهترین مجموعه انیمیشن تاریخ بشریت از راه رسید!
پکیج کامل Batman: The Animated Series با هزینه حمل و نقل و سود فروشنده و این جور چیزها فکر کنم یه 2 میلیونی دربیاد و البته بعیده کلاً پاش به ایران باز بشه و دست به دعا می‌بریم که از جانب غیب برامون بیاد و به معجزه ایمان بیاریم! :D
مقایسه بین کیفیت قبلی و جدید:
watch?v=1D5U7e_6bvc

این هم عملیات زیبای آنباکسینگ برای اهل دل:
watch?v=i0-BKAF-Wjc

Mask of the Phantasm و SubZero هم توی پکیج هستن که هر دو برای طرفدارهای بتمن فوق‌العاده بودن. اون Mask of the Phantasm که واقعاً معرکه بود و یکی از بهترین صحنه‌های مربوط به جوکر رو بین همه فیلم‌ها و انیمیشن‌های بتمن داشت (اگه می‌خواین بعداً انیمیشن رو ببینین، این ویدیو رو نبینین).
watch?v=Lm_GPkOfVKI

j7i_71rchvr2gql._sl1500_.jpg

26h4_718zqxm6mtl._sl1500_.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
خدایی چیه این بچه خوشگل شبیه گرالته؟بیشتر منو یاد الفهای ارباب حلقه ها می ندازه ......
Legolask.jpg

این شکلی ؟ :D
=====================================
این گریم نهاییش نیست دقت کن فقط یـ کلاه گیس گذاشتن سرش تمام نه زخمی نه چشم رنگیی نه گریم صورتی هیچی نداره احساس میکنن میدونن ملت گیمر چقدر هیجان زدن میخواستن زود تر ازش رو نمایی کنن که شده اینی که میبینی .....

Amin n

کاربر سایت
سلام
ببین اصن تشخیص فیلم 4k واقعی اسونه باید بالای 40-50 گیگ باشه معمولا :D البته تو سایتا دنبال نسخه remux شون بگردی اونا هم اصلین در واقع
سایت فردا دانلود و دیبا مووی هم رایگان میذاره البته هم remux هم نمونه های کم حجم شده :D
سایت 4kdownload هم هست که مخصوص فیلم های 4k فقط نیاز به اشتراک داره
شما این نسخه های کم حجم شده رو گرفتی؟ ارزش دانلود داره؟ تفاوتش با 4K واقعی به قول شما بالای 50 گیگ چقدره؟
من سریال وایکینگز رو از فردا دانلود بالاترین کیفیتی که گذاشته فول اچ دی هر قسمت 4 گیگ گرفتم توی مانیتور که تفاوتی با نسخه های دیگه نداره ولی توی TV بدک نبود.
این ویدیوهایی که مغازه های تلوزیون فروشی پخش میکنن کیفیتش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند