Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
دوستان درود بازی رو خریدم
بزارید بازی نصب کامل بشه تمام کاراکترها باز میشه.نیاز هم به رفتن منوها نیست یه 20 دقیقه طول میکشه.در مورد این بازی باید بگم بازی خوب بالانس شده.مثلا بیوفتید گوشه کومبو بخورید,میتونید با زدن یه دکمه فرار کنید :d البته منظورم به جز بریکر بود زدن اشیاء هم به حریف کمکتون میکنه.این آپدیتی هم که دادن برا بعضی از شخصیتها هست.در مورد variation هم باید بگم تمام شخصیتهای قبلی که در mk9بودن توی یه variation حرکات دکمه هاشون ثابت بوده و تغییری نکرده بجز اینکه تازه یه چیزهایی اضافه شده و به کمال رسیده.کمبوها هم همینجور .اسپشیالها اضافه شدند با کمبوهای بی نظیر که یکم سخته زدنشون البته بعد یه مدت آسون میشه:dفقط یادتون باشه زیاد از dash استفاده کنید و عادت کنید دستتون به موقع روی r2 باشه چون هم میشه باهاش دویید و enhanced , ...اسکورپیون و ساب خیلی عالی شدند.البته همه کاراکترها با این تغییراتی که دادند.بالانس هستند.یه چند سالی سرگرمیم.امکان این هم شاید باشه برا آپدیتهای بعدی tag یا versus mode رو هم اضافه کنند.

amin_sh

کاربر سایت
اولا اگه قصده فروش داری بازیتو تو چند روز آینده نزن کدو چون بهانه میکنن قیمته بازیتو میکشن پایین الکی اگه نه وصله psn شو از طریقه کنسول بعد بازیرو اجرا کن برو داخل بازی بالای منو اصلی یک جا عکسه goro زده و نوشته playstation store بزن برو داخل وارد کن...البته بگم من وصل نشذم به نت و آنلاین بازی نکردم اما کاملا واضحه کجا باید وارد کنی حتی آفلاین هم باشی تو منوی اصلی 3 تا عکس بالای منو هست که یکیش مربوط به کد هست...
ممنون دوست عزیز اولش میگفت بازی رو باید اپ کنی من بازی رو ابدیت کردم حالا که میزنم میگه
There is no content
it might not be for sale yet or might no longer be for sale
هر جای باری میرم همین پیغام رو میده موندم کد رو کجا بزنم.نمیدونم داستان چیه .کسی شخصیت گرو رو باز کرده؟

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

sin cara

کاربر سایت
سلام دوستان من بازی رو تهیه کردم ریجن 2 تو بازی به کدی هست برای شخصیت گرو اینا باید کجا بزنم که شخصیت فعال شه؟ممنون!

تو منو ps4 برو تو استور بعد بیا پاییم ترین گزینه کدو بزن بعد 1 مگ دانلود میکنه البته باید دقت داشته باشی که اکانت پی اس انت با ریجن بازیت یکی باشن

AHR717

کاربر سایت
سلام اقايون من ميخوام ك گورو رو ازاد كنم وقتي ميخوام دانلودش كنم اين پيغام مياد There is no content... راهكاري هست بشه درست كرد؟ ps4وmk هم اپديتان

aiat_gamer

کاربر سایت
راحت تو خود بازی میشه آزاد کرد دیگه کی میره بخره
باز هم حال گیریه، 20 چوق هم می تونی بدی کل Krypt رو آزاد کنی، یه لباس برای Sub zero هست که اگر اشتباه نکنم فقط باید جدا گانه خریداری شه تو Premium Version نیست حتی...کلا شبیه بازی های F2P شدن این AAA ها.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند