Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

robb stark

کاربر سایت
بازیش کاملا ارزش پولی که ادم بابتش میده رو داره!گیم پلی قشنگ و متنوعی داره و کلی کار واسه انجام دادن هست.
خوبی بازی سختیشه باعث میشه ادم نقشه بکشه قبل از هر مرحله.اون فرمانده های اورک هام خیلی باحالن اصلا یدونشونم شبیه هم نیست:d

655

کاربر سایت
عزیز من چرا اطلاعات اشتباه میدید؟ Uruk-Hai ها فقط توسط سارومان ساخته شدن و بس. به دست سائرون هیچ Uruk-Hai بوجود نیومده. Uruk-Hai را سارومان با ترکیب نژاد Uruk و انسان و به واسطه جادوی سیاه بوجود میاره. تمامی ارک ها و گابلین ها و اوروک های و ... هم همشون از طریق جفت گیری تکثیر میشن و مونث دارن.

تمامی اورک ها الف هستن که یا با پای خودشون و یا به زور ملکور اسیر شده بودن و بعد از شکنجه های فراوان و اعمال کلی جادو و .... تبدیل به اورک میشن. اینا به صراحت توی کتاب سیلماریلیون توضیح داده شدن و هیچ کس برداشت شخصی نمیکنه از این قضایا!!!

البته نصف اطلاعاتتون درست بود ;)

پس من درست شنیدم تو فیلم سارومان میگفت اینurukها رو از ترکیب انسان ها و اورک ها به وجود اوردیم:d

- - -ویرایش - - -

بازیش کاملا ارزش پولی که ادم بابتش میده رو داره!گیم پلی قشنگ و متنوعی داره و کلی کار واسه انجام دادن هست.
خوبی بازی سختیشه باعث میشه ادم نقشه بکشه قبل از هر مرحله.اون فرمانده های اورک هام خیلی باحالن اصلا یدونشونم شبیه هم نیست:d

پیش بعضیاشون که بری شعر هم میخونن خیلی باحاله !

AmiR2C

کاربر سایت

با حرفت موافقم، بازي خيلي جالبي هست و واقعاً ارزش ٢٠٠ هزار تومن رو داره،الكي نبود اكثر سايت ها امتياز خوبي به بازي دادن.

Sobhan_23

کاربر سایت
یه سوال
Open world هست؟

بله بازی open world هست

- - -ویرایش - - -

دوستان ماموريت هاي اصلي بازي چطورياس ؟
تنوع داره ؟ مثل assassin هست ؟
داستانش مثل witcher درگيركننده است ؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

ماموریت های اصلی یا همون داستانی چند دسته میشن بعضیاش رفتن به شکار و یادگیری فنون جدیده بعضیاش رفتن به دنبال هویت Wraith که با شما هست و ......
داستان به شدت درگیر کننده هست و جالب و کاری میکنه نتونید از پای بازی بلند شید
گرافیک هم فقط میتونم بگم واقعا زیبا کار شده و اصلا نقصی داخلش نیست.دوبله ها هم خیلی خوب کار شده

robb stark

کاربر سایت
اون حیوونا چه باحالن جادوشون میکنی باهات میشن مبری وسط فرماندهه و سربازاش میزنه لت و پارشون میکنه خودتم میشینی از بالا نظاره میکنی:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
خب من هم بازیو تهیه کردم و نکاتی که تا کنون بهشون برخوردم رو می‌نویسم .
اول از همه گرافیک هنری بازی واقعا زیباست ! محیط های زیبا ، دشمنان متفاوت و طراحی زیبای شخصیت اصلی از اولین نکاتی هستند که به چشم می‌آیند .
نکته دوم شباهت غیرقابل انکار مبارزات بازی به Batman است . مبارزات بسیار دقیق پیاده سازی شده اند و فینیشر ها و ترکیبات زیادی در بازی وجود دارند . سیستم باز جویی دشمنان هم جالبه و می‌تونید جای دشمن خاصیو پیدا کنید یا اعترافات خاصی بگیرید و ...
اما نکته ای که بیشتر از همه توجه منو به خودش جلب کرد هوش مصنوعی بازیه . وقتی شب میشه سربازا دور آتیش جمع می‌شوند و در صبح هرکی مشغول به کار خودشه ! حتی یک نکته دیگه هم که دیدم ، معمولا در بازی های نسل قبل اگر هم تیمی شما ( هوش مصنوعی ) از جلوی دشمن عبور می‌کرد دشمن بی‌تفاوت باقی می‌موند اما در اینجا ؛ وقتی که تعدادی از زندانیان رو آزاد کردم و از جلو دشمن فرار کردند دشمن آنها را شناسایی کرد و قصد داشت که بکشتشون .
درکل تاحالا که از بازی خیلی راضی بودم و سیستم Nemesis هم فوق العاده ـست . باید بیشتر بازی کنم تا ببینم تکراری می‌شه یا خسته کننده یا ...
تصاویر

آخرین ویرایش:

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
عزیز من چرا اطلاعات اشتباه میدید؟ Uruk-Hai ها فقط توسط سارومان ساخته شدن و بس. به دست سائرون هیچ Uruk-Hai بوجود نیومده. Uruk-Hai را سارومان با ترکیب نژاد Uruk و انسان و به واسطه جادوی سیاه بوجود میاره. تمامی ارک ها و گابلین ها و اوروک های و ... هم همشون از طریق جفت گیری تکثیر میشن و مونث دارن.

تمامی اورک ها الف هستن که یا با پای خودشون و یا به زور ملکور اسیر شده بودن و بعد از شکنجه های فراوان و اعمال کلی جادو و .... تبدیل به اورک میشن. اینا به صراحت توی کتاب سیلماریلیون توضیح داده شدن و هیچ کس برداشت شخصی نمیکنه از این قضایا!!!

البته نصف اطلاعاتتون درست بود ;)

از نظر من تاکین روشی برای جدا کردن واقعیت ها از نظریات داره؛ به این صورت که واقعیت ها رو خودش به عنوان راوی داستان بیان میکنه، و نظریات رو از طرف شخصیت های داستان برای ما نقل قول میکنه و دست خواننده رو برای هرگونه برداشتی از این متون باز میگذاره. البته دنیای تاکین انقدر بزرگ و پیچیده اس که من به راحتی به خودم این اجازه رو نمیدم که برداشت های کسی رو از نوشته هاش "اطلاعات غلط" توصیف کنم.

بارها توی کتاب های LOTR شاهد عبارات Uruk-Hai of Mordor و Uruk-Hai of Isengard بودیم و اینکه چطور سارومان سعی میکنه با اضافه کردن حرف S و دست سفید ارتش خودش رو از موردور متمایز نشون بده. ضمنا اولین یوروک-های دیده شده هم سمبل Eye of Sauron روی سپر هاشون هک شده بود.

توی کتاب سیلماریون هم نوشته "راجع به الف هایی که از ترس Oromë فرار کردند و زندانی شدند اطلاعات کمی رو به یقین میشه بیان کرد چون هیچ موجود زنده ای فرصت گشت زدن در Utumno رو نداشته!" و توضیح داده که تئوری فاسد شدنشون ادعای الف های Eressëa هست.

در کل توضیحاتی که دادید درست بودند، ولی 100% نبودن!

... حالا برداشت آزاد برای هرکس مقدوره و من نمیتونم بگم مثلا شما این برداشت رو نکنید. موفق باشیم :rose: ;)

Fair Enough :d

Last edited by a moderator:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
از نظر من تاکین روشی برای جدا کردن واقعیت ها از نظریات داره؛ به این صورت که واقعیت ها رو خودش به عنوان راوی داستان بیان میکنه، و نظریات رو از طرف شخصیت های داستان برای ما نقل قول میکنه و دست خواننده رو برای هرگونه برداشتی از این متون باز میگذاره. البته دنیای تاکین انقدر بزرگ و پیچیده اس که من به راحتی به خودم این اجازه رو نمیدم که برداشت های کسی رو از نوشته هاش "اطلاعات غلط" توصیف کنم.

بارها توی کتاب های LOTR شاهد عبارات Uruk-Hai of Mordor و Uruk-Hai of Isengard بودیم و اینکه چطور سارومان سعی میکنه با اضافه کردن حرف S و دست سفید ارتش خودش رو از موردور متمایز نشون بده. ضمنا اولین یوروک-های دیده شده هم سمبل Eye of Sauron روی سپر هاشون هک شده بود.

توی کتاب سیلماریون هم نوشته "راجع به الف هایی که از ترس Oromë فرار کردند و زندانی شدند اطلاعات کمی رو به یقین میشه بیان کرد چون هیچ موجود زنده ای فرصت گشت زدن در Utumno رو نداشته!" و توضیح داده که تئوری فاسد شدنشون ادعای الف های Eressëa هست.

در کل توضیحاتی که دادید درست بودند، ولی 100% نبودن!

والا نیازی نمبیبینم ادامه بدم. الان در تمامی محافل تاکین چیزایی که من گفتم بصورت فکت پذیرفته شدن و تا حالا نشنیدم کسی بگه نظریات و ... حالا برداشت آزاد برای هرکس مقدوره و من نمیتونم بگم مثلا شما این برداشت رو نکنید. موفق باشیم :rose: ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند