نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
ایول دوباره دد رایزینگ :x نسخه ی سوم رو جزو آندرریت های این نسل xbox میدونم چون با وجود اینکه بازی خیلی خوبی بود ولی کسی زیاد تحویلش نگرفت.به شدت هم فان بود به خصوص وقتی موتور زیر رو میساختیم.:D

images

سانست 2 هم که احتمالش خیلی زیاده.عمو فیل و سم بیان یه تیزر از alan wake 2 بدن و حجت رو دیگه تموم کنند که پیر شدیم اینقدر خماری کشیدیم8->
در ضمن اگه از inside خبری نشه دیگه بازی رو کنسل شده باید حساب کرد.2 سال گذشت و در حد یه تریلر از بازی خبر داریم :|
راستی خودتون رو آماده کنید بعد از تریلر بتلفید پیتر مور بیاد و از ea acces مثل پارسال بگه و اضافه شدن استاروارز رو به the vault اعلام کنه و آبی باشه روی روند آتشین مراسم :D

Lord Odin

کاربر سایت
آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
خب دیگه آپدیت تابستانی هم مشخص شد چه ویژگی هایی داره :D خوبه که این چیزها رو قبل از کنفرانس میگن، هر وقت برنامه ای برای کنفرانس نباشه مجبورن اینا رو توی خود کنفرانس بگن :D
More Social, More Games, More Devices – What’s in the Xbox Update Coming this Summer

ویژگی های جالب زیادی داره ولی من با این آپدیت جدید بخش Game Library خیلی حال کردم :D

axy0vuw3y03255enerc8.jpg

و بخش دانلود بازی هم بهتر از قبل شده و صرفا یه درصد خشک و خالی که اصلا معلوم هم نبود با چه فرمولی میرفت جلو نیست :D

617lymgstgppwuan8plx.jpg

قابلیت استفاده از کورتانا به وسیله هدست و کلی قابلیت جدید هم وجود داره که توی لینکی که گذاشتم کامل توضیح داده.

Frobary

Loyal Member
ندیدم کسی به جزییات دد رایزینگ 4 اشاره، کنه گویا ریمیک ددرایزینگ یکه تو کریسمس :D
state of decay 2 هم نویسنده کوتاکو لیک کرده :D
Undead Labs چند سال پیش اعلام کرده بود رو یه بازی تحت عنوان Class 4 کار میکنه که یه بازی کاملا آنلاین هم هست و همه حدس میزدن دنبال SoD باشه. خیلی هم هنر نکرده کوتاکو :D
State of Decay MMO follow-up Class4 still in negotiations with Microsoft

ヽ(。_°)ノ

کاربر سایت
Undead Labs چند سال پیش اعلام کرده بود رو یه بازی تحت عنوان Class 4 کار میکنه که یه بازی کاملا آنلاین هم هست و همه حدس میزدن دنبال SoD باشه. خیلی هم هنر نکرده کوتاکو :D
State of Decay MMO follow-up Class4 still in negotiations with Microsoft
منتهی نمی دونستیم که قطعی این E3 نشون داده می شه یا نه که :think:
یارو اسم Xbox one رو هم کنار دد رایزینگ و استیت آو دیکی آورده :think: تو تویتش هم گفته که تم کنفرانس مایکرو مرگه، شاید اشاره به مرگ Xbox one داره و تولد عقرب دشمن کش؟ :think:

Frobary

Loyal Member
میترسم تا خود E3 سوپرایزی نمونده دیگه8->
هر وقت این لیک های هدفمند (!) چند روز قبل از شروع کنفرانس میان یعنی کنفرانس خوبی در راهه :D
منتهی نمی دونستیم که قطعی این E3 نشون داده می شه یا نه که :think:
یارو اسم Xbox one رو هم کنار دد رایزینگ و استیت آو دیکی آورده :think: تو تویتش هم گفته که تم کنفرانس مایکرو مرگه، شاید اشاره به مرگ Xbox one داره و تولد عقرب دشمن کش؟ :think:
دیگه وقتش بود معرفی بشه چون مایکروسافت برای 2017 به جز SB و CD بازی دیگه ای معرفی نکرده فعلا :D کلا این چیزها مشخص هستن ولی خب اصل کار نحوه نمایش بازی هست که باید دید چجور نمایشی داره. احتمالا قراره L4D 3 هم معرفی بشه :fearscream: :D ولی من کماکان امیدوارم یه ip جدید خفن رو نمایش بدن، یه چیز پشم ریزون، حالا کی میسازه و تو چه سبکی باشه رو هیچ ایده ای ندارم ولی حس میکنم معرفی میشه :D

ヽ(。_°)ノ

کاربر سایت
دیگه وقتش بود معرفی بشه چون مایکروسافت برای 2017 به جز SB و CD بازی دیگه ای معرفی نکرده فعلا :D کلا این چیزها مشخص هستن ولی خب اصل کار نحوه نمایش بازی هست که باید دید چجور نمایشی داره. احتمالا قراره L4D 3 هم معرفی بشه :fearscream: :D ولی من کماکان امیدوارم یه ip جدید خفن رو نمایش بدن، یه چیز پشم ریزون، حالا کی میسازه و تو چه سبکی باشه رو هیچ ایده ای ندارم ولی حس میکنم معرفی میشه :D
یا خدا :| Xbox One Console exclusive L4D 3 :cry2::eek: معما حل شد :blink1: sony got rekt :Hurted1:

Gartall

کاربر سایت
همین بازیهای معرفی شده تو نمایشگاه سال قبل را همین سال نمایش درست و حسابی داشته باشن واسه من کافیه یعنی بتونن همین ها را جمع کنن خودش کلیه . انتظارتون را بیخودی بالا نبرید .
به نظر من مانور مایکرو بیشتر روی سخت افزار x1 هست و سوپرایزی ها یی که داره مثل نمایشهای جدید از هلولنز و مدل اسلیم و شاید یه سخت افزار بروز شده از x1 را شاهد باشیم و همچنین شاید بروز رسانی سیستم عاملش .
ممکنه تو این نمایشگاه سوپرایزمون از طرف استودیوی Rare باشه خیلی ip دارن که میتونن با ساخت هر کدوم از بازیهاشون سوپرایز بزرگی برامون باشه ولی به نظر من با توجه به شرایط فعلی هیلو که دیگه اون محبوبیت زمان بانجی را نداره مایکروسافت به فکر اول شخص های دیگه هم باشه به نظر من بازی perfect dark واقعا بازی با پتانسیل بالایی هست اگه مایکرو روش مانور بده و اهمیت بالایی به این بازی بده موفقیت تضمین شدست و واسه ما هم خاطره بسیار شیرینی میشه این نمایشگاه دیگه هیچی نمیخوام :D

Ali Venom

کاربر سایت
این خبره دد رایزینگ 4 هم یجان بر انگیز هست. نسخه قبلیش خوب بود ولی به نظرم باید روی بخش داستانی هم یکم بهتر عمل میکردند و اینکه بازی اگر کاور اتوماتیک داشت خیلی بهتر و تاکتیکی تر میشدش. این تغییرات لایبری بازی ها و بخش دانلود منیجرش عالیه واقعا به شدت نیاز میشد :D

ولی دقت کنید sunset overdrive و دد رایزینگ 4 و state of decay 2 و چقدر زامبی بازی :D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
بهتـر از هیچیـه ! :| :D

2016 As we announced back in March , Forza will be a part of E3
along with the cover car of the next Forza game the
Lamborghini Centenario
we are busy preparing for what promises to be an awesome week for Forza and Xbox fans at E3
برایان اکبرگ مدیر روابط عمومیـه ترن10

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
این خبره دد رایزینگ 4 هم یجان بر انگیز هست. نسخه قبلیش خوب بود ولی به نظرم باید روی بخش داستانی هم یکم بهتر عمل میکردند و اینکه بازی اگر کاور اتوماتیک داشت خیلی بهتر و تاکتیکی تر میشدش. این تغییرات لایبری بازی ها و بخش دانلود منیجرش عالیه واقعا به شدت نیاز میشد :D

ولی دقت کنید sunset overdrive و دد رایزینگ 4 و state of decay 2 و چقدر زامبی بازی :D
دد رایزینگ و کاور اتوماتیک؟
اتفاقا شماره قبلی عالی بود نسبت به لانچ بودنش. من که به عنوان فن سری کاملا ازش راضیم. داستانش هم خوب بود نسبتا، هر چند که دو شماره اول داستان نسبتا جذاب تری داشت.

پ.ن: شماره سوم دد رایزنیگ خیلی بازی خاطره سازی بود برای من. امیدوارم خبر ساخت شماره 4 حقیقت داشته باشه :d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
شاید اون بازی دیگه زامبی محور Resident Evil 7 باشه و اشاره به اون مرگ هم به خاطر حضور Resident Evil 7,State Of Decay,Dead Rising 4 باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند