Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان این DLCـه Faction Pack رو کسی نگرفته؟
توی مرحله اولش اون تانک لعنتی رو چطوری بزنم؟! :|
+
اون مرحله sniperـی هم خیلی عالی بود!حتت به نظرم از خیلی از مرحله های اصلی هم بهتر بود،فقط خیلی کوتاه بود :| زودتر ادامشم بدن که شدیدا تو کفم :d

iArmin

کاربر سایت
Oct 17, 2011
52
نام
آرمین
دقيقا در همين لحظه بازي رو تموم كردم،،،
عجب بازي بود واقعا نظرم ٣٦٠ درجه راجبش تغير كرد،،،، چنين فداكاري هايي خيلي كم پيدا ميشه ! اخرش هم خيلي واسم جالب بود اما نارحت نشدم چون از شخصي مثل ارتيوم همچين انتظاري داشتم :دي
الان بايد بلند شم برم سر كار كلا ديشب تا صب كه نيم ساعت پيش باشه داشتم بازي ميكردم،،،
صبح همگي به خير !

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
سلام دوستان من تویه اون قسمت بازی گیر کردم که تویه تونل قطار هست و با یه ماشین که رویه ریل راه میره یه واگن رو حل میدم بعد میرسم به یک 2 راهی که واگن میره دست راست و من با تغیر ریل ها میرم سمت چپ و دیوار هایه چوبی رو باید با سرعت بشکنم برم جلو بعد هی که با سرعت میرم انگار یه جایی میوفتم میمیرم بازی میاد از سیو قبلیم باز چطور ردش کنم

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
دوستان اون مرحله ای که میای توی فضای باز و باید دنبال نفت بگردی واسه یه دستگاهی
اینجا من ***** هوا کم دارم و هرجا رو هم میگردم نفت پیدا نمیکنم ! یه سری پیدا کردم خالی بود.
کجای مپ گیر میاذ ؟!

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستان اون مرحله ای که میای توی فضای باز و باید دنبال نفت بگردی واسه یه دستگاهی
اینجا من ***** هوا کم دارم و هرجا رو هم میگردم نفت پیدا نمیکنم ! یه سری پیدا کردم خالی بود.
کجای مپ گیر میاذ ؟!

خوب ***** هوا رو عوض کن راحت بتونی نفس بکشی

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان من تویه اون قسمت بازی گیر کردم که تویه تونل قطار هست و با یه ماشین که رویه ریل راه میره یه واگن رو حل میدم بعد میرسم به یک 2 راهی که واگن میره دست راست و من با تغیر ریل ها میرم سمت چپ و دیوار هایه چوبی رو باید با سرعت بشکنم برم جلو بعد هی که با سرعت میرم انگار یه جایی میوفتم میمیرم بازی میاد از سیو قبلیم باز چطور ردش کنم

یکم جلوتر یه مردی نشسه برو با اون صحبت کن بیاد اون ماشین رو جابجا کنه

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
:d
مرسی واقعا ... یعنی بعد 2 نسخه بازی هنوز نفهمیدم باید عوض کنم ؟!
میگم تعداد ***** کم دارم و زیاد وقت ندارم کل محیط رو بگردم !
میخوام ببینم کجای مپ برم که بنزین یا نفت پیدا کنم ؟!

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
حاجی ببین گالن بنزین 2 جا هست.یکی توی یه اتاق خرابه و یکی توی هواپیمای سقوط کرده.هر کدوم هم اول بری گالن رو برداری میبینی خالیه و باید بری جای دوم.که من بهت پیشنهاد میکنم اول بری اتاق خرابه,بعد هواپیما.که اونجا پیداش بکنی.بخاطره تایم ماسک هم بهت پیشنهاد میکنم دوباره از اوله چپتر بری که بی خودی این ور اون ور نچرخی.حواست هم باشه وقتی موتور رو راه میندازی یه 1-2 بار باز وایمیسه که باید دکمشو دوباره بزنی.
همشهری هم که هستیم:d

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad

- - -ویرایش - - -

یکم جلوتر یه مردی نشسه برو با اون صحبت کن بیاد اون ماشین رو جابجا کنه

عزیز جلوم کلان بسته هست و فقط باید با ماشین در هارو بشکنم و برم راه دیگه هم نیست که درب چوبی رو بدون ماشین بشکنم

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اقا من یکی دوبار بازی کردم مترو رو بعد دیگه دیسکو که می ذارم تو دستگاه اولا اصلا اسم و عکسه بازی نمیاد و وقتی هم play رو میزنم همون موقع clean disk میزنه میاد بیرون.,کسی تا حالا اینجوری نشده؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
حاجی ببین گالن بنزین 2 جا هست.یکی توی یه اتاق خرابه و یکی توی هواپیمای سقوط کرده.هر کدوم هم اول بری گالن رو برداری میبینی خالیه و باید بری جای دوم.که من بهت پیشنهاد میکنم اول بری اتاق خرابه,بعد هواپیما.که اونجا پیداش بکنی.بخاطره تایم ماسک هم بهت پیشنهاد میکنم دوباره از اوله چپتر بری که بی خودی این ور اون ور نچرخی.حواست هم باشه وقتی موتور رو راه میندازی یه 1-2 بار باز وایمیسه که باید دکمشو دوباره بزنی.
همشهری هم که هستیم:d
آره توی خرابه رو پیدا کردم ولی خالی بود. حالا میرم هواپیما روهم تست کنم !
دمت گرم. آقایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر