Metro 2033 | PC

Metro 2033
=============================
Developer: A4 Games
Publisher: THQ
Genre: Sci-Fi FPS
Platform: PC - X360
Release Date: 16 March 2010
ESRB: 18​

Metro-2033.jpg

مترو 2033
================
داستان بازی در متروهای شهر مسکو و آینده ای آخرالزمانی را بازگو می کند. مردان و زنانی که به عنوان نجات یافتگان جنگهای بشریت ,مسئولیتی سنگینی بر دوش آنان گذاشته شده و سرنوشت بشریت به دستان آنان افتاده.
در سال 2033 بر اساس اتفاقات ناگواری که بوجود میاید , جهان دچار یک ویرانی عظیم می شود و سطح زمین به یک بیابان مسموم تبدیل می شود. شما در نقش Artyom , یکی از بازماندگان این حادثه ی ناگوار که زیر زمین چشم به جهان گشوده اید , وظیفه دارید که خود را به سیستم مرکزی مترو رسانده و بقیه ی انسان ها را از اتفاق ناگواری که در حال وقوع هست , باخبر کنید...​

نکاتی از بازی:
=====================
++Metro 2033 یک بازی اکشن ترسناک با مایه های RPG است
++داستان بازی براساس رمان Metro 2033 نوشته ی Dmitry Glukhovsky ساخته شده
++در ابتدا پسوند The Last Refuge برای بازی در نظر گرفته شده بود که با درخواست ناشر برداشته شد
++موتور بازی همان موتور بازی Shadow of Chernobyl یعنی X-Ray است که بهبود داده شده - البته بعضی می گویند که خود شرکت 4A Games از موتور خودش برای این بازی استفاده کرده
++موتور بازی از قابلیت PhysX پشتیبانی می کند
++پشتیبانی از قابلیتهای DirectX 11​

وبسایت رسمی بازی :
http://www.metro2033game.com/en

آخرین ویرایش:

pedramstalker

کاربر سایت
اصولا این جمله واسه گیمرهای زیر 14 ساله
دقیقا درست میگید ..
آخه بنده خدا فکر کردی گیمری به اینه که بازیو 3 سوت تموم کنی .. نه عزیزم ... به خدا من تا حالا حدود سی و هفت ساعت پشت بازی بودم ولی الان تازه 2 . 3 مرحله جلوتر child هستم و تا اینجا ی بازی چیزی یا جایی یا شیی از بازی نبوده که ندیده و نگرفته و نرفته باشم . من الان خودمو زجر میدم که بازیو زود تموم نکنم که تا 13 برم اونوقت شما ...
بگذریم . دوستان راست میگن امتیاز کمه . الان من just cause 2 رو هم میرم ولی خیلی نسبت به مترو زاقارته (از نظر جذابیت) . 9.5 کمشه !

bluestar

کاربر سایت
اقا معظرت ميخوام اين بازي با رم 2 gb و كارت كرافيك geforce 8400 ميشه اجرا كرد؟
نه عزیز نمیتونی بازی کنی. این بازی به شدت به کارت گرافیک احتیاج داره. و جالب اینجاست بهترین cpu رو هم داشته باشین هیچ تاثیری نداره (از شا هکار های انودیا هستش که همه بار پردازش رو انداخته رو دوش gpu ویادش رفته چیزی به نام cpu هم هست)

shayan.1989

کاربر سایت
نه عزیز نمیتونی بازی کنی. این بازی به شدت به کارت گرافیک احتیاج داره. و جالب اینجاست بهترین cpu رو هم داشته باشین هیچ تاثیری نداره (از شا هکار های انودیا هستش که همه بار پردازش رو انداخته رو دوش gpu ویادش رفته چیزی به نام cpu هم هست)

خوب بازي نميكنيم جرا ميزني:cheesygri
ميريم harvest moon ميزنيم!!! كه مي ارزه به 100 تا ازين بازي هاي امروزي:biggrin1:

hdtv_master

کاربر سایت
سلام.
دوستان ما این بازیو نصب کردیم حتی اون درایور جدید گرافیکو که چند صفحه قبل گفته بودن هم نصب کردیم ولی میرم تو بازی این صفحه نو سیگنال میاد رو مانیتورم ولی بازی اون پشت داره اجرا میشه چه کنیم؟؟:(

من قبلا توضیح دادم .

تو این مسیر

C:\Users\ USER NAME\AppData\Local\4A Games\Metro 2033

من ویستا 32 بیتی دارم یه فایل هست به اسم
user.cfg

اون رو باز می کنی بعد میرسی به یه خط که نوشته
(با نوت پد)

r_dvd 1
r_dx11_dof 1
r_dx11_tess 1
r_exp_temporal 0
----------اینج*******************r_fullscreen on
r_gamma 1.45

fullscreen on
رو می کنی
fullsceen off

حالا بازی اجرا میشه میری توی Options و رزولیشن بازی رو می اری
پایین. بعد اونو به حالت اول بر می گردونی
حالا درست شده

منم پاره شدم تا پیدا کردم تو فروم های خارجی هم زیاد توضیحی نداده بود یعنی غلط جاشو گفته
چون یه دونه هم تو PROGRAM FILES هست که تاثیری نداره عوض کردنش!!!
همون که گفتم واقعا پاره شدم تا درستش کردم. اینجا هم که ماشا ا.. کویره و هیچ کس چیزی نمی گه...

فعلا

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
بازی جالبی هست اما من با این سخت افزارم بعضی مواقع افت فریم دارم که البته خیلی کم و موردی ایجاد نمیکنه. (ولی فکر کنم کم کم باید به فکر یک سیستم جدید باشم. :( )

CPU intel E7300 2.66 GHz 3MB L2 C
RAM 4 GB DDR2 800
VGA N-Vidia GeForce 9600 GT 1GB

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

راستی اگه تو این بازی زبان انگلیسی آدم خوب باشه لذت بازی چند برابر میشه. :cool:
ای کاش انگلیسیم خوب بود. :cheesygri

پژمان

کاربر سایت
سلام
بازی تو چه سبکاییه یعنی باحاله یا یک نواخته؟( اونایی که بازی کردن )
به نظر شما geforce 9200gt جواب میده؟
کسانی که فال اوت رو بازی کردن .... اینم مثل فال اوت جذابیت داره یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند