LittleBigPlanet 2

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
اقا چرا اینو به من نمی ده :

32.jpg

1440 Minutes of Create
Spend 24 active hours in Create mode
trophy_gold.png

من 3 شب و روز روشن گذاشتمش اخه .

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
خب بگو ما هم استفاده کنیم :-"
باید یه دسته ی داشته باشید که Turbo داشته باشه و بعد Turbo ش رو می زنید و بعد یه وسیله روش می دارین رو دکمه ی مربع و بعد از 24 ساعت کار حله و شما تروفیو گرفتید . :d:d:d

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام به همه.
من تو گرفتم تروفی 25 تا dive in کمی مشکل داشتم و هیچ وقت نمیتونستم به بقیه بازیکن ها وصل بشم یا رد میکردن یا سرور مشکل داشت یا تایم اوت میداد یا ...
خوب اول فکر میکردم که مشکل از اینترنت داغون ایرانه و بعد تو تاپیک هایخارجی دیدم که اون ها هم همین مشکل رو دارن.
بعد دیددم راه حل خوبی براش ارائه دادن.گفتم که اینجا بنویسم تا بقیه هم استفاده کنن.
برای گرفتن این تروفی کافیه به قسمت community رفته و در یکی از قسمت های cool lvl یا mmpick lvl وارد شده و گزینه dive in رو که بالای صفحه سمت راست به رنگ آبی هستش رو بزنید.
این گزینه شما رو به طور تصادفی به pod یه نفر دیگه یا به یه مرحله منتقل میکنه. و بعد شما باید 1 مرحله رو بازی کنید و تموم کنید و نباید سریع بیرون بیاید(یعنی مثلا از این مرحله 1 ثانیه ای ها نباشه)
حالا وقتی شما dive in رو میزنی ممکنه که بره به یه مرحله ای و شما بازی کنی و خوب این OK هستش. اما معمولا اصلا به کسی کانکت نمیشه یا اگه کانکت بشه ممکنه بری تو pod طرف و اون هم یه ساعت تو pod اش اینور و اونور بره و هسچ لولی رو باز نکنه.
حالا باید چی کار کنیم؟
راه حل اینه که شما dive in رو بزنی، اگه رفت تو مرحله که هیچ اما اگه نرفت باید خودت وارد یه مرحله بشی(فرقی نمیکنه که مرحله توی moon خودت باشه یا از یکی از مراحلی که مردم ساختن باشه فقط مهمه که مرحله 1 ثانیه ای نباشه) و مرحله رو بازی کنید و تمومش کنید و اونوقت یه dive in براتون حساب میشه.
شما میتونید پیشرفتتون و تعداد dive in هاتون رو توی pins چک کنید.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
این LBP2 یه تروفی داره که باید 50 نفر لولت روبازی کنن.
گرفتن این اگه مرحله توپی نساخته باشی کمی سخته.
من خودم یه مرحله 1 ثانیه ای ساختم طوری که وقتی پلیر وارد مرحله میشه بلا فاصله میوفته تو اسکوربورد و مرحله تموم میشه.
تو فروم های خارجی تاپیک هایی هست که ملت میان اسم و آی دی شون و لینک lbp.me لولشون رو میزارن و همه لولهمدیگه رو بازی میکنن و همه تروفیشون رو میگیرن.اگه مدیرا اجازه بدن یه تاپیکی هم اینجا بزنیم برای همین کار.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام

LittleBigPlanet 2

اینجا هم میتونی دنبال کنی.
اگر استقبال زیاد شد تاپیک جداگانه بزن.

با یکی از مدیرا هماهنگ کردم ایشون گفتند که تاپیک بزنم.
----
یه سری به این تاپیک بزنید.
البته برای اونایی هستش که دارن تروفی های آنلاین بازی رو میگیرن
http://forum.bazicenter.com/thread55239/#post1798034

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر