League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:

sendo

کاربر سایت
دوستان به نظرتون تو ADCها twitch بهتره یا vayne?
بعد هیرو هایی مثله leblance و lissandra باید تو mid باشن؟ :D
بین leblance و lissandra کدوم بهتره به نظرتون ؟ :D

Donger

کاربر سایت

Vayne
Leblanc = Mid Laner, Lissandra = Mid Laner,Top Laner

دوتاشون، بسته به سبک بازی داره

کلا توی LoL سعی می شه Champ اه ضعیف تر از بقیه توی بازی نباشه، Champ هایی که درصد pick اشون خیلی بیان پایین رو rework می کنن، البته خوب بدین معنی نیست که در حال حاضر هیچ موردی نیست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
ولی این heimerdinger عجب mid laner ـه خوفیه :|
هم دمیجش بالاس هم اگه حواست باشه تا گنک نشی میزنه mid رو جارو میکنه :D
Heim خیلی Squishy . مثل teemo میشه با ضربه کشت. من اگر تو mid روبروم Heim باشه تو lv 3 با zed راحت میکشمش(W > Q > E > A A> W ) . تنها مورد Heim اینکه خیلی باید Poke اش کنی .... هر range نداشته باشی یکمی اعصاب خورد کن میشه برایه اینکه اکثیریته player ها نمیخوام برن طرفش به خاطره turret ها ولی اصله کار اینکه خودش خیلی سریع و راحت میمیره لول. مثلا Lisandra راحت میتونه داغونش کنه یا Ahri تو lev 2-3 با یه E از بین میبردش. البته شد من mid باشم روبرو heim با mord که اونم بیخیال damage که میده میشم کلا. یه W با Q میزنم میمره لول ...

بهترین ADC بازی به نظره من Kalista هست. اگر یاد بگیری Kalista رو واقعا پتانسیل outplay بالایی داره. Jinx و Sivir تو Late game کلا unstoppable کاملا . Tris هم خوبه. Veyn اگر تیمه حریف بلد باشه چطوری مقابل کنه 1-2 ثانیه راحت میمیره . حتما نیاز هست Sup درست حسابی همراهت باشه.
Lisandra زیاد اسون نیست اگر بخوای master اش کنی ولی پتانسیل outplay بالایی داره. blacn هم damage اش بالاست ولی انداختن E کاره ساده ای نیست. ولی champ خیلی خوبیه. من خودم mid بیشتر با Ahri - zed میرم. بالا هم که Mord حریف نداره . Sup که هیچی رقیبه Tahm - Alistar و Kenan نمیشه D:

Skuul

کاربر سایت
من تازه اول بازیم چند روزی هست بازی میکنم اما شدیدا با Veigar حال کردم خیلی بازی باهاش لذت بخشه طوری که اولین چمپ خریدمش :d
اما نمیدونم چطور براش آیتم ببندم بیشتر همون پیشفرض میرم و اول Morell بعد Deathcap..مشکلم بیشتر اینه ابیلیتی فرار نداره بجز Flash اونم CD خیلی زیادی داره آیتم دفاعی با AP زیاد چی خوبه؟

sendo

کاربر سایت
من تازه اول بازیم چند روزی هست بازی میکنم اما شدیدا با Veigar حال کردم خیلی بازی باهاش لذت بخشه طوری که اولین چمپ خریدمش :d
اما نمیدونم چطور براش آیتم ببندم بیشتر همون پیشفرض میرم و اول Morell بعد Deathcap..مشکلم بیشتر اینه ابیلیتی فرار نداره بجز Flash اونم CD خیلی زیادی داره آیتم دفاعی با AP زیاد چی خوبه؟

واقعا هیرو خوبیه :D
منم تازه شروع کردم ولی چون اکانت رفیقم دستمه اکثره هیرو هارو داره
خیلی دمیج بالایی داری و با E هم میتونه در بره هم اگه واسه اتک بزنی و طرف رو بگیری واقعا به احتمال زیاد میمره :D
در مورده او summoner spell ها هم بگم که تا لول 10 هی بهت چیزای جدید میده
مثله smite,exhuste,cleanse,,,, که باید اکانتت لول اپ شه
veigar چون هیرو mid laner ـه باید واسش Flash & ignite ورداری
از اینجا هم میتونی ایتم بستن و کلا بیلد هیرو ها رو یاد بگیری :
League of Legends Strategy Build Guide :: LoL Strategy Building Tool by MOBAFire

- - -ویرایش - - -

Heim خیلی Squishy . مثل teemo میشه با ضربه کشت. من اگر تو mid روبروم Heim باشه تو lv 3 با zed راحت میکشمش(W > Q > E > A A> W ) . تنها مورد Heim اینکه خیلی باید Poke اش کنی .... هر range نداشته باشی یکمی اعصاب خورد کن میشه برایه اینکه اکثیریته player ها نمیخوام برن طرفش به خاطره turret ها ولی اصله کار اینکه خودش خیلی سریع و راحت میمیره لول. مثلا Lisandra راحت میتونه داغونش کنه یا Ahri تو lev 2-3 با یه E از بین میبردش. البته شد من mid باشم روبرو heim با mord که اونم بیخیال damage که میده میشم کلا. یه W با Q میزنم میمره لول ...

بهترین ADC بازی به نظره من Kalista هست. اگر یاد بگیری Kalista رو واقعا پتانسیل outplay بالایی داره. Jinx و Sivir تو Late game کلا unstoppable کاملا . Tris هم خوبه. Veyn اگر تیمه حریف بلد باشه چطوری مقابل کنه 1-2 ثانیه راحت میمیره . حتما نیاز هست Sup درست حسابی همراهت باشه.
Lisandra زیاد اسون نیست اگر بخوای master اش کنی ولی پتانسیل outplay بالایی داره. blacn هم damage اش بالاست ولی انداختن E کاره ساده ای نیست. ولی champ خیلی خوبیه. من خودم mid بیشتر با Ahri - zed میرم. بالا هم که Mord حریف نداره . Sup که هیچی رقیبه Tahm - Alistar و Kenan نمیشه D:

اره خب موبیلیتی کمی داره و گفتم که اگه حواست نباشه راحت میزنن
ولی خب اگه حساب شده بازیش کنی واقعا خیلی خیلی به خاطره اون turret هاش بد میزنه
تو heros of the storm چقد شبیه gazlowe ـه :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Banshee و HourGlass بهترین Option هاست به نظرم. چیزی به غیز این اینا دیگه صرف نداره. با Veigar میشه رسید قشنگ 1000 AP لول. ولی خب در هر صورت باید یه تنک تو تیم باشه مگرنه سریع میشه کشتش

اره خب موبیلیتی کمی داره و گفتم که اگه حواست نباشه راحت میزنن
ولی خب اگه حساب شده بازیش کنی واقعا خیلی خیلی به خاطره اون turret هاش بد میزنه
تو heros of the storm چقد شبیه gazlowe ـه :D
نباید feed کرد heim رو . اگر سخته کشتنش باید منتظره gankg موند و farm کرد. ولی بازم با ahri و zed راحت میتونه دخلش رو بیاره لول
gank که واقعا دشمنه heim لوووووووووووووووول

sendo

کاربر سایت
Banshee و HourGlass بهترین Option هاست به نظرم. چیزی به غیز این اینا دیگه صرف نداره. با Veigar میشه رسید قشنگ 1000 AP لول. ولی خب در هر صورت باید یه تنک تو تیم باشه مگرنه سریع میشه کشتش

نباید feed کرد heim رو . اگر سخته کشتنش باید منتظره gankg موند و farm کرد. ولی بازم با ahri و zed راحت میتونه دخلش رو بیاره لول
gank که واقعا دشمنه heim لوووووووووووووووول

بحث اینجاس وقتی heim میوفته جلوت یکم میاد جلو و turret هاشو جلوتر میکاره که نتونی فارم کنی :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
بحث اینجاس وقتی heim میوفته جلوت یکم میاد جلو و turret هاشو جلوتر میکاره که نتونی فارم کنی :D
ببین خودش که damage اش اصلا زیاد نیست تو lv پایین. فقط turret هاش داره. در هر صورت trade کردن تو بازی طبیعی هست ولی خودش خیلی راحت میمیره !!! فقط باید زمان درست حرکت کنی D:
مثلا من با Zed میرم چند تا Q میندازم اخرش W رو میزنم جلوش Q رو میزنم بعد E بعدم دوباره W از پشتش بعدم Enemy slain l
باید تو یه position درستی رفت. W اش هم که میشه جاخالی داد . فقط حواس جمعی میخواد D:
من اولا خیلی وقت پیش که بازی میکردم اعصابم خورد میشد سرش ولی باید Aggressive باشی لول
بعد دیگه مثلا با Chogath خیلی راحت میشه از بین بردش . فقط همینطوری Spam میکنی تا نابود میشه یا مثلا Syndra و Lisandra واقعا عذاب اورن برایه heim لول مخصوصا Syndra
حکایت Q کردن teemo که همه فرار میکنن اول D: لول

ساپورت فقط JANNA ی کبیر .....
Janna خیلی کارایه توپی باهاش میشه کرد اره
ولی هیچی Alistar , Tahm kench نمیشه. Tahm واقعا OP لول

Sorrows

کاربر سایت
بعد از نرف هایی که janna توی این سیزن شد، مخصوصا نرف آخر که رنج Q رو کم کرد به نظرم دیگه نمیشه اون رو جز top tier support ها دونست. توی world championship امسال هم عملا نقشی نداشت.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
بعد از نرف هایی که janna توی این سیزن شد، مخصوصا نرف آخر که رنج Q رو کم کرد به نظرم دیگه نمیشه اون رو جز top tier support ها دونست. توی world championship امسال هم عملا نقشی نداشت.
اره درسته
Tahm Kench واقعا کسی درست بازی کنی واسه Sup که هیچی واسه Jg هم خیلی OP ×_×
به غیر از اون از قدیم العیام به نظره من Alistar بهترین sup بازی بوده و هست. هیچ کسی رغیبش نمیشه D:
Thresh هم عالیه لول
من خودم main ام واسه Sup سونا هست و alistar .
Tahm Kench خیلی سخته و موقعیت شناسی میخواد

به نظرم Lulu هم هچنان عالی هست هم تو mid هم به عنوانه Secondary Sup تویه Mid to late game

Kenan هم sup چالبیه ولی فقط زمانی که تیم بدونه چطوری باید کار کنن دقیقا مثل Bard !!_!!

Morgana هم زیاد استفاده میکنم خودم ولی Blitz هیچوقت ×_× اصلا خوشم نیماد.... Lux و Teemo هم که به عنوانه sup پادشاه و ملکه Kill Steal ان .
Teemo خیلی champion مسخره ای . تو هر بازی 4-5 بار شده من تکی با یکی میجنگم دارم میکشم بعد teemo میاد یه Q میزنه میمره یا مثلا گروه کلی میرن تو tank میکنم بعد Lux میاد یه R میزنه Triple Kill .
مسخره ترین Champion هایه LOL همینان

سلام میشه کسی نحوه مید رفتن با AZIR رو توضیح بده
Azir زیاد ساده نیست. بستگی داره روبروت کی باشه. مثلا اگر Kat باشه که خیلی کار سخت میشه به خاطره Q اش.
ولی اصل قضیه این هست که با تمیرن باید یاد بگیری چطوری از Sand Soldier ها استفاده کنی. position کردنش مهمه که هم بتونی minions ها رو push بدی هم شانس داشته باشی به واسطه Q بتونی راحت Poke کنی حدفت رو . R اش خیلی موقعیتی هست. میتونه موقعه Gank ها تاثیر داشته باشی در صورتی که Flash نداشته باشن یا موقعی که بخوای فرار کنی !
برایه Passive هم باید حواست باشه کجا و چطوری بزاریش . چون خیلی تاثیر داره. مثلا موقعی که نزدیکه Turret ورودی nexus هست میتونی اونجا بزاری که push بدن .
اگر English خوبه از اینجا بخونی
Azir Build Guide : Sol Invictus - Best Azir World guide [in-depth] 5.20 updated :: League of Legends Strategy Builds

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند