Killzone 2

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بنظرم یکم شما داری کم انصافی میکنی !!!
1- داستان KZ2 دقیقا مثل HS از پتانسیل و Story Basically قوی برخوردار بود ولی Guerrilla متاسفانه نتونست از داستانی که نوشته شده در ( خود بازی ) بهره خوبی ببره و به واقع میشه گفت که بازیسازان غربی نمیتونند مثل ژاپنی ها صحنه ها و Cut Scene های تاثیر گذار درست کنند

عزيز ... شما به متنی که نوشتم توجه کرديد ؟

از لحاظ منطقی امکان نداره يک افسر ( درست بود ؟ ) بياد رهبر اونها رو بکشه ... اونهم مسلح نبود!!!! يعنی چی ؟:smile:

شرمنده سعيد جان... اين داستان رو انگاری تو 2 روز نوشتن اونهم به دست چندتا هندی احساساتی !!!!

2- اتفاقا هوش مصنوعی یاران خودی تو این بازی بنظرم از همه FPS های دیگه بهتر کار شده بود . ببینید شما دارید یک بازی انجام میدید که مرکز ثقل داستان و همه چیز خود شما هستید اگر یاران خودی اونقدر قوی باشند که بتونند دشمنان رو از پای در بیارند دیگه نمیشه بازی !!!!!!

جناب... باور ميکنی يه مرحله بود... که بايد ميرفتيم طبقه بالا... بعد پاينش بمب ميزاشتيم به اون دستگاه ( يادم نمياد کدوم مرحله بود )

اونجا از اون ديوار اطراف بالا تير اندازی ميکردن ... بعد يک راهرو بود که ميرفتی از پله ها بالا...

شما باور ميکنی من بالای 15 بار ... اين هم تيمی بنده ميوفتاد .. بايد نجاتش ميدادم... اين فکر کنيد ... مثل احمق ها از پله ها ميرفتم بالا ... اون زخمی ميشد ... ميومدم نجاتش ...

دليلش اين بود که اين بيشعور دنبال من نميومد... ميرفت وسط محيط بدون کاور گيری اونها هم تير ميزدن...شده بودم عين اسانسور .... هی بالا... هی پايين!!!! آدم رو ياد اين فلسطينی ها مينداخت که حمله های تروريستی ميکنن... ميرن وسط دشمن!

عزيز ... اگه هوش مصنوعی مرغ رو ميزاشتن براش خيلی بهتر بود...:biggrin1:

حالا من fps مثالنميگم... ولی يکی از بهترين بازی های که انجام دادم ... tps هست اين بازی... Ghost Recon AW 2... من اين بازی رو 3 بار تا آخر با سخت ترين درجه رفتم و واقعاً لذت بردم...

البته دوستمون هم مثال خوبی زد ( COD4 ) ... من با اين بازی زندگی کردم... واقعاً از همه لحاظ عالی بود

يک مثال من بزنم برای هوش مصنوعی تو fps ميشه گفت : HF

واقعاً kz2 ... بازی خوبی بود اما ايراد هم داشت... اونهم ايراد های ناجور!!!! که واسه منی که بازی رو ميخرم ... 65$... من رو از خريدم راضی نکرد! ... ارزش بازی رو پايين اورد... خيلی پايين!

با یک بازی نسبتا کامل و بینظیر طرفیم
بی نظير... به بازی مثل : mgs، gta، گفته ميشه... نه kz2 ( نظر شخصيم هست )

------

مرسی سعيد جان بابت پستت...

واقعاً اين مسئله KZ2 تو گلوم گير کرده بود...

هنوز تو شوک اون صحنه آخر بازی هستم... که چقد ابلهانه و مزخرف تموم شد...

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
تورج مثل اینکه خیلی ناراحتی ها . البته ایرادی ندداشت که انقدر تو رو ناراحت کرده . واقعا بازی زیبایی بود .
Single Player این بازی فقط % 40 بود به نظرم و میتونم بگم زیباترین Multiplayer بود که تا حالا بازی کردم .
مپ های عالی با طراحی شگفت انگیز مود های عالی و از همه مهمتر Server های خیلی قویه بازی که من اصلا احساس ناراحتی نکردم .
برای من این بازی درسته از MGS بالاترنبود ولی هرگز از این ها بدتر نبود . درسته در سطح MGS نبود ولی زیباترین بازی روی PS3 بعد از MGS بود .
تورج نظرت کاملا محترمه و ما هم بهش احترام میزاریم . :smile:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
عزيز ... شما به متنی که نوشتم توجه کرديد ؟

از لحاظ منطقی امکان نداره يک افسر ( درست بود ؟ ) بياد رهبر اونها رو بکشه ... اونهم مسلح نبود!!!! يعنی چی ؟:smile:

شرمنده سعيد جان... اين داستان رو انگاری تو 2 روز نوشتن اونهم به دست چندتا هندی احساساتی !!!!

جناب... باور ميکنی يه مرحله بود... که بايد ميرفتيم طبقه بالا... بعد پاينش بمب ميزاشتيم به اون دستگاه ( يادم نمياد کدوم مرحله بود )

اونجا از اون ديوار اطراف بالا تير اندازی ميکردن ... بعد يک راهرو بود که ميرفتی از پله ها بالا...

شما باور ميکنی من بالای 15 بار ... اين هم تيمی بنده ميوفتاد .. بايد نجاتش ميدادم... اين فکر کنيد ... مثل احمق ها از پله ها ميرفتم بالا ... اون زخمی ميشد ... ميومدم نجاتش ...

دليلش اين بود که اين بيشعور دنبال من نميومد... ميرفت وسط محيط بدون کاور گيری اونها هم تير ميزدن...شده بودم عين اسانسور .... هی بالا... هی پايين!!!! آدم رو ياد اين فلسطينی ها مينداخت که حمله های تروريستی ميکنن... ميرن وسط دشمن!

عزيز ... اگه هوش مصنوعی مرغ رو ميزاشتن براش خيلی بهتر بود...:biggrin1:

حالا من fps مثالنميگم... ولی يکی از بهترين بازی های که انجام دادم ... tps هست اين بازی... Ghost Recon AW 2... من اين بازی رو 3 بار تا آخر با سخت ترين درجه رفتم و واقعاً لذت بردم...

البته دوستمون هم مثال خوبی زد ( COD4 ) ... من با اين بازی زندگی کردم... واقعاً از همه لحاظ عالی بود

يک مثال من بزنم برای هوش مصنوعی تو fps ميشه گفت : HF

واقعاً kz2 ... بازی خوبی بود اما ايراد هم داشت... اونهم ايراد های ناجور!!!! که واسه منی که بازی رو ميخرم ... 65$... من رو از خريدم راضی نکرد! ... ارزش بازی رو پايين اورد... خيلی پايين!

بی نظير... به بازی مثل : mgs، gta، گفته ميشه... نه kz2 ( نظر شخصيم هست )

------

مرسی سعيد جان بابت پستت...

واقعاً اين مسئله KZ2 تو گلوم گير کرده بود...

هنوز تو شوک اون صحنه آخر بازی هستم... که چقد ابلهانه و مزخرف تموم شد...

ببین تورج جان
1- در مورد داستان من نگفتم داستان بازی خیلی خوبه ! اتفاقا بنظر من بازی به بدترین و چرت ترین وجه ممکن ( یک افسر معمولی تق میاد Visari با اون ابهت رو میکشه) که خودت اشاره کردی تموم میشه ولی منظور من از Story Basically اون پیش زمینه و ماهیت اصلی داستان بازی بود که کیوان ( Kenji ) اومده بود و Story Book رو هم گذاشته بود و خودت دیدی انصافا داستان کلی بازی بد نبود. ببین سناریو بازی و داستان کلی بازی تقریبا دو امر مجزا هستند که متاسفانه اکثر ما اون رو مترادف فرض میکنیم.
2- اگر واقعا شما همچین چیزهایی از هوش مصنوعی یاران خودی دیدید باید به من حق بدید که من بازی رو یکبار تموم کردم و در طی مسیر بازی همچین چیزهایی ندیدم ( من فکر کنم فهمیدم شما کدوم مرحله رو میگی ) با این حساب من رو حرفم هستم و این نظر شخصی من با یکبار تموم کردن بازی هست
3- من هم با COD4 و COD5 کمی بیش از زندگی !!!!! بازی کردم و گرنه الان از هر دو بازی 1000 اچیومنت رو نداشتم !!!!
4- اگر شما ایرادات ناجور رو در همون هوش مصنوعی یاران خودی دیدی پس من باید باگهای GEOW2 و هوش مصنوعی یاران خودی COD5 رو فاجعه !!!!!! بنامم . من گفتم اگر شما Story Element رو کنار بزاری با یک بازی تقریبا کامل از لحاظ فنی طرفی
مرسی

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
تورج جان داری کم لطفی میکنی به بازی
اولا کسانی که نسخه های قبلی رو (نسخه اصلی و نسخه Liberation) بازی کرده باشن میبینن که چه دوستی صمیمی بین Rico و John Templer بود. شخصیت اصلی بازی هم همون John Templer بود که توی New Sun اون اوضاع براش پیش اومد و جونش خود رو فدا کرد که اون سیستم رو از بین ببره.
بعد از اون دیدیم که Rico دیگه کنترلش رو از دست داد، اون سرباز که درباره John حرف میزد رو با مشت و لگد لهش کرد :D و بعد از اون هم وقتی Visari باز درباره Vekta رو Templer حرف میزنه باز کنترلش رو از دست میده میزنه دخلش رو میاره :D

پس میبینیم که زیاد هم احمقانه نیست، اونجوری که شما میگی. هر چند من خودم از شخصیت Rico اصلا خوشم نمیاد.

بقیه موارد بازی رو بهتره دربارش حرف نزنم.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
از کيوان جان... سعيد جان... آرش جان ... تشکر ميکنم بابت پاسخ گوی...

البته نظرات متفاوت هست...

با اينکه هنوز تو شوک آخر بازی هستم :eek:... ولی بازی خوبی بود... منم ميگم خوب بود... خيلی نکات مثبت داشت...

ولی خوشحالم که از لحاظ کيفيتی رو PS3 به خوبی ساخته شد، اميدوارم نسخه بعدی بهتر از اين باشه... که مطمئناً خواهد بود

زنده باشيد

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
بازی خيلی خوبی بود ولی در حد ديگر انحصار ی های سونی نبود
بازی تا دقيقه آخر به خوبی پيش ميرفت اما همانطور که تورج جان گفت صحنه اخر زياد جالب نبود .... اما افتضاح هم نبود
در کل بازی خوبی بود و من ازش واقعاً لذت بردم
ممنون از دوستان بابت مطلب

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
کلا Single Player خیلی خوبی نداشت ، این بازی به نظر من دو عامل خیلی قوی داشت ، یکی گرافیک و یکی هم Multiplayer

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
بخوای بهترین عنوان های انحصاری سونی رو نام ببری
1.MGS4
2. Killzone 2

دوست عزيزم ..... من منظورم انحصار ي های پی اس 3 نبود ..... منظور من انحصار ي های سونی بود ....... مثل گاد آف وار 1 و 2 و ....
در ضمن ميون انحصار ی های پی اس 3 هم از نظر خودم رسيستنس و گرن توريسمو و آنچارتد بهتر بود ... البته از نظر خودم نه ....
اصولاً از انحصار ی های سونی انتظار زيادی هستش
بازم ممنون

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
در کل نظر من به نظر آقا نیما شبیه تر هستش. Story Mode بازی خیلی نچسبید خوب بود ولی عالی نبودش. ولی مولتی بازی واقعا فوق العاده هستش و رو دستش نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر