John Carmack: تفکر برابری کنسول ها با PC بزرگترین اشتباهم بود

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
John Carmack اذعان داشت که تفکر برابری کنسول ها با PC بزرگترین اشتباه او بود و گفت نسخه کنسولی Rage بسیار متفاوت خواهد بود.

Carmack-60fps-header.jpg

جان کارمک میگوید بزرگترین اشتباه این بود 5-6 سال قبل میگفتم کنسول ها نیز به خوبی PC هستند.

این نابغه استدیو ID فهمیده است که در طی توسعه Rage چقدر PC را دست کم گرفته و ازپیشرفت PC پیش بینی درستی نداشته است.!او به Gamasutra گفت اگر به عقب برگردیم قانونی در PC برای پیشرفت دائم وجود دارد و اگر ما بر روی PC متمرکز میشدیم به کنسول ها خسارت وارد میکردیم.

او حرفش را با این جمله به پایان رساند:کارهای بسیاری وجود دارد که ما باید آنها را متفاوت به پایان رسانیم.

با تشکر از Gartall و altair_7khat

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
1. چون معمولا نزدیک به انتشار (یا موقعی که تازه بازیشونو معرفی میکنن) سایت ها بیشتر میرن سراغش. کلا این بستگی به سایت ها داره که کی برن سراغش، این بهشون ایمیل نمیزنه که بیایید با من مصاحبه کنید:D
2. خُب چه ربطی به تبلیغ داره؟:-/:D
1- این قبول
2- خب ربطش همینه، بازیساز ها حاشیه میرن دیگه، وقتی میاد این حرف هارو میزنه، یعنی من میخوام حرفهام سایت هارو پر کنه، میخوام یکم جنجال بپا کنم! یکجور تبلیغه دیگه، قبول نداری؟ :D

• Like
Reactions: shayan720

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
1
2- خب ربطش همینه، بازیساز ها حاشیه میرن دیگه، وقتی میاد این حرف هارو میزنه، یعنی من میخوام حرفهام سایت هارو پر کنه، میخوام یکم جنجال بپا کنم! یکجور تبلیغه دیگه، قبول نداری؟ :D

خب مثلا سایت میاد ازش میپرسه اقای کارمک شما کدوم کنسول را بیشتر دوست دارید ؟ اینجا کارمک باید چیکار کنه بنظرت ؟! یا باید بگه ps3 یا باید بگه 360 .از دو حالت خارج نیست که؟ ! بعد وقتی کارمک میاد میگه 360 اینجا توسط بعضی از اشخاص کارمک میشه فنبوی ! کارمک میشه احمق ! کارمک میشه ...........!
بعد دوباره وقتی ازش میپرسن دلایلش چیه و دلایلش را میگه که اتفاقا منطقی هم هست ! باز دوباره کارمک میشه فنبوی کارمک میشه احمق کارمک میشه یه بیسواد ! که باید بیاد از بقیه بازیساز ها یاد بگیره و..........!

بیشتر از تبلیغات اینجا جنبه مردمی را نشون میده که ماشالا دور از شما تو بازیسنتر غوغا میکنه !

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
والا از نظر من که چیز بدی نگفته. بعد هم کارمک این حرف ، حرفه الانش نیست خیلی وقته که داره میگه این بازی بهترین گرافیک کنسولی رو داره و این به این معنیه که کارمک این بازی رو به خوبی و با بالاترین کیفیت برای کنسول ها بهینه کرده و ساخته. پس فعلا کنسول دارا باید کلی شاد باشن و حال کنن با این حرفش. از طرفی مطمئنا سر pc باز ها هم بی کلاه نمیمونه چون بی بورو برگرد بعد از انتشار بازی پچ هایی میاد بیرون که کیفیت بازی رو کاملا دلبخواه pc باز ها میکنه. اتفاقا از نظر من با این تفاسیر هر دو طرف نهایت استفاده رو از کیفیت این بازی میبرن کنسول در حد توانش و pc هم در حد توانش.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خب مثلا سایت میاد ازش میپرسه اقای کارمک شما کدوم کنسول را بیشتر دوست دارید ؟ اینجا کارمک باید چیکار کنه بنظرت ؟! یا باید بگه ps3 یا باید بگه 360 .از دو حالت خارج نیست که؟ ! بعد وقتی کارمک میاد میگه 360 اینجا توسط بعضی از اشخاص کارمک میشه فنبوی ! کارمک میشه احمق ! کارمک میشه ...........!
بعد دوباره وقتی ازش میپرسن دلایلش چیه و دلایلش را میگه که اتفاقا منطقی هم هست ! باز دوباره کارمک میشه فنبوی کارمک میشه احمق کارمک میشه یه بیسواد ! که باید بیاد از بقیه بازیساز ها یاد بگیره و..........!

بیشتر از تبلیغات اینجا جنبه مردمی را نشون میده که ماشالا دور از شما تو بازیسنتر غوغا میکنه !
منکه چیزی نگفتم بهش، خیلی هم قبولش دارم! من فکر میکردم که اینکاراشون بیشتر جنبه تبلیغاتی داره، حالا متقاعد شدم که نه! چاره دیگه ای نداره!

خیلی هم تشکر میکنم از شما و بابک بابت بحث منطقی!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
این آقایی که این همه سنگشو به سینه میزنید مثلا تو این نسل چی کار کرده؟؟؟؟ فرت فرت بازی ساخته؟ ناشر بوده؟ چه چیز بزرگی رو ارایه کرده؟
تو این نسل یا هایپ کرده،دروغ و دغل بافته یا مردمو سر کار گذاشته دیگه! .... آخر نسلی هم که شده یه بازی داره میده بیرون که اون هم معلوم نیست چی هست! یه اسم مزخرف هم روش گذاشته ریج!/:)

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
این حرف ها (به قول شما تبلیغ ها!!!) از وسط مصاحبه هاش کشیده میشه بیرون. مثلا یه سایتی باهاش مصاحبه میکنه، یه جملشو احساس میکنه جنجالیه منتشر میکنه به عنوان خبر، بعدم اینجا گذاشته میشه و دوستان میگن تبلیغات میکنه:D
بابک این آقایون میدونن چه چیزایی باید بگن که خبرنگارا از توی مصاحبه بکشوننشون بیرون :d

چاره دیگه ای نداره!
یعنی چی امیر ؟ :d

این آقایی که این همه سنگشو به سینه میزنید مثلا تو این نسل چی کار کرده؟؟؟؟ فرت فرت بازی ساخته؟ ناشر بوده؟ چه چیز بزرگی رو ارایه کرده؟
تو این نسل یا هایپ کرده،دروغ و دغل بافته یا مردمو سر کار گذاشته دیگه! .... آخر نسلی هم که شده یه بازی داره میده بیرون که اون هم معلوم نیست چی هست! یه اسم مزخرف هم روش گذاشته ریج!/:)
فکر کنم خودت جواب خودتو دادی :d
بزرگ بودن یعنی فرت فرت بازی ساختن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر