I Am Alive فقط بصورت دانلود عرضه می شود

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
1276361407.jpg
بر طبق اعلامیه جدید Ubisoft عنوان Survival شرکت بعد از مدتها تاخیر فقط بصورت دانلود و نه بر روی دیسک عرضه می شود. علت این مسئله نبود انتظارات کافی از بازی و اعتماد عنوان شده. هنوز تاریخ عرضه بازی مشخص نشده.
منبع

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من یکی که بهش خیلی امید داشتم
فکر میکردم یه عنوان فوق العاده تاپ در بیاد حالا میان میگن دانلودی عرضه میشه
خب کنسلش میکردید راحت دیگه!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خاک بر سرشون.
وقتی خودشون اینطوری ازش تعریف میکنن، انتظار دارن که چی مردم بیان بابت خرید اشغالشون پول بدن!
میشه گفت از گذشته درس گرفتن. HAZE رو یادتون میاد؟ با اون هایپ عظیم ظرف 1هفته 30$ کاهش قیمت داشت و بعداً صلواتی ش کردن رفت :D.
صادقانه با مخاطب برخورد کردن خودش جای تشکر داره.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من یکی که بهش خیلی امید داشتم
فکر میکردم یه عنوان فوق العاده تاپ در بیاد حالا میان میگن دانلودی عرضه میشه
خب کنسلش میکردید راحت دیگه!

کاملا موافقم

اصلا با دیدن خبر جا خوردم ، خیلی به این بازی امید داشتم ولی متاسفانه حالا که میگن دانلودیه ...

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
فعلا یک شایعه است و Ubisoft هیچ جوابی نداده. قراره سایت بازی به زودی افتتاح بشه و اون موقع می تونیم شاهد اخبار جدید باشیم.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان می شه یه اطلاعاتی از بازی بدید.تو این چند وقته فقط کلمه ی حیف را در مورد این بازی شنیدم!چجور ایده ی جدیدی داشت؟

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
به قول مهزان مدیری ubi خاک تو سرت با این بازی ساختنت من فکر کنم کنسل بشه من امید زیادی بهش داشتم این خراب شدن ساختمون منو یاد inception انداخت در کل باید منتظر موند

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
دوستان می شه یه اطلاعاتی از بازی بدید.تو این چند وقته فقط کلمه ی حیف را در مورد این بازی شنیدم!چجور ایده ی جدیدی داشت؟
این بازی بازیی بود که چند وقت پیش یه چنتا تریلر و عکس ازش اومد بعد هیچ خبری ازش نشد تا حالا . دلیل این که میگن ایده ی جدیدی داشت اینه که این بازی (فکر کنم) درمورد یه نفر بود که بعد از یه زلزله که همه چز رو نابود میکنه تلاش میکرد زنده بمونه و با مشکلاتی رو به رو میشد برای مثال تو یکی از تریلر هاش نشون میداد مردم آب نداشتن و به خاطر این که نقش اول یه ظر ف آب داشت ، دنبالش میکردن و اون باید یه جوری خودشو نجات میداد که تو همون تریلر تونست اونارو بکشه و...
و باز هم حیف که هچین بازیی این بلا سرش اومد

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Cold Fear تنها بازیی هست که من ازین استدیو بازی کردم و عنوان خیلی خوبی هم بود و این بازی هم حداقل به نظر جالب میومد
همچین بعید هم نیست از یوبی این حرکت
تا بازی براش پولساز نباشه ریسک نمی کنه حالا هر چقدر میخواد کیفیتش بالا باشه( نمی گم این بازی کیفیتش بالاست چون هیچی ازش نشون داده نشده)
نمونش BG&E2 که الان 8-9 ساله قوله ساختش رو داده ولی هنوز خبری نیست
تازه نسخه اچ دی رو داده که ببینه عکس العمل گیمر ها چه طوریه که اگه فروشش خوب نبود بیخیال بشه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Cold Fear تنها بازیی هست که من ازین استدیو بازی کردم و عنوان خیلی خوبی هم بود و این بازی هم حداقل به نظر جالب میومد
بازی بود که با وجود دوربین روی شانه خیلی راحت درحال راه رفتن میشد نشانه گیری و خشاب گذاری کرد.
بازی خوبی بود.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
با این لغزش واضحه همه چیز ... من یکی شخصا با همون تریلر یجورایی بهش خیلی امید داشتم | کلا UBI فعلا در زمره تعطیلان به سر میبره با این وضع این نسل گیم هاش !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر