How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

mmansori85

کاربر سایت
آقا خب اين خبر تاييد ک نشده شما ها همه جوش آوردىن...:دى
تازشم شاىد با اومدن اىن مادره و اضافه شدنش به گروه جذاب ترم بشه ماجرا و گروه و
Just click on option:دى

Spider-Mαn

کاربر سایت
اگه میخواستن درست و حسابی تموم بشه, باید 2 ,3 فصل پیش تمومش میکردن....
اگه خیلی شیفته این سریالید توصیه میکنم فرندز رو هم ببینید
دقیقا مثل همین سریال هست
البته من اون رو خیلی خیلی بیشتر میپسندم...
شخصیت پردازی ها خیلی خیلی از "آشنایی با مادر" بهتره....
واقعا من نمیدونم چطوری 8 فصل مارشال رو تحمل کردم....آخه چی داشت این شخصیت...؟
کلا زوج مارشال و لیلی فقط توی سریال حضور دارن ....
داستان خاصی رو دنبال نمیکنند و هدفی هم ندارن...
یا مثلا رفتار های عجیب و عجیبتر از اون تغییر نسبتا ناگهانی بارنی....
یا همین تد اصلا ...
یعنی همیشه به یه صورت ثابت روابطش بهم میخوره
و کسی که این همه رابطه ناموفق داشته, هیچ پیشرفت نمیکنه و هیچ کدوم از ابطه هاش براش عبرت نمیشه ...
هنوز هم برای یک پایان درست و حسابی وقت هست,امیدوارم که فصل 9 بهتر از قبلی ها باشه تا همه راضی باشن,به کل هر سریال جایگاهی برای خودش داره.سریال های شبیه به هم زیاد هستند اما هر شاید هیچ کدومشون جای هم دیگه رو پر نکنن.

Hodor

کاربر سایت
تهیه کننده به نقدا نگاه نمیکنه تنها چیزی که براش مهمه میزان بیننده هاس! بیننده های این سریال شدید بالاس و سود مالی خوبی داره

Red Dev!ls

کاربر سایت
funny-How-I-Met-Your-Mother-couples-real-life.jpg

Red Dev!ls

کاربر سایت
نمیدونم چرا از این دو قسمت خیلی خوشم اومد:D
امیدوارم جیسون سیگال خودشو فلان نکنه و واسه فصل 10 هم قرارداد ببنده:D

نکنه این فصل مارشال از لیلی طلاق بگیره و دیگه مارشال رو نبینیم بخاطر همون قضیه قاضی و این حرفا ؟ سیگال هم که گفت من بعد از 9 دیگه نیستم !!

M0HAMAD

کاربر سایت
نکنه این فصل مارشال از لیلی طلاق بگیره و دیگه مارشال رو نبینیم بخاطر همون قضیه قاضی و این حرفا ؟ سیگال هم که گفت من بعد از 9 دیگه نیستم !!

البته چون چند تا فلش فوروارد از آینده داشتن که مارشال قاضی شده بود و همچنان با لیلی زندگی میکرد, این حرفها کاملا غیر ممکنه

ویرایش:
همین الان دو قسمت اول رو دیدم....
فقط من بودم که یه بار هم خندم نگرفت.....؟
تنها نکته مثبت اینه که این مادره, به اون زشتی که فکر میکردم نبود....البته اول تا آخر زیبا هم نبود ولی خب قابل تحمل بود

من فرندز رو بعد از آشنایی با مادر {8 فصل کامل} دیدم
اون موقع ها بارنی عالی بود... زوج مارشال و لیلی دوست داشتنی بودن ... تد بد نبود ... رابین هم با حال بود
ولی الان بارنی معمولیه ... زوج مارشال و لیلی افتضاح و مصنوعی هستن ... تد بد نبود ... رابین هم که انگار اضافه است
این فصل اینطوری شدن یا همیشه اینطوری بودن؟

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
دو اپیزود اول این فصل خیلی معمولی بودن حتی جذابیت فصل قبل رو هم نداشتن دیگه به نظر منم بهتره توی همین فصل تمومش کنن . خیر سرشون شخصیت اصلی این سریال تد هست مثلاً ! محوریت داستان باید روی این شخصیت باشه ولی دائماً داره رو رابطه های تکراری لیلی و مارشال میچرخه یا رابین و بارنی !
اصلا سر به راه شدن یه شخصیتی مثل بارنی خیلی مسخرست ! جذابیت و خاص بودن بارنی به همون هرزگی ها و مخ زنی هاش بود ! اگه توجه کرده باشید هر موقع محوریت داستان میره روی تد سریال یه مقدار بهتر میشه و از اون حالت کسل کننده در میاد . جداً خودشون متوجه این مسئله نشدن تا بحال ؟!

Behrooz

کاربر سایت
دو اپیزود اول این فصل خیلی معمولی بودن حتی جذابیت فصل قبل رو هم نداشتن دیگه به نظر منم بهتره توی همین فصل تمومش کنن . خیر سرشون شخصیت اصلی این سریال تد هست مثلاً ! محوریت داستان باید روی این شخصیت باشه ولی دائماً داره رو رابطه های تکراری لیلی و مارشال میچرخه یا رابین و بارنی !
اصلا سر به راه شدن یه شخصیتی مثل بارنی خیلی مسخرست ! جذابیت و خاص بودن بارنی به همون هرزگی ها و مخ زنی هاش بود ! اگه توجه کرده باشید هر موقع محوریت داستان میره روی تد سریال یه مقدار بهتر میشه و از اون حالت کسل کننده در میاد . جداً خودشون متوجه این مسئله نشدن تا بحال ؟!

کاملا کاملا کاملا. دقیقا این چیزایی که گفتی! :d تد باید دوباره بیاد بالا (همین اپیزود 2 این فصل رو نگاه کنید تیکه هایی که تد بود چه قدر سریال قشنگ بود). بارنی باید بره تو جمع و مکمل بشه تا خودشو نشون بده! اما اینا .. :| :d

barneysawyer

کاربر سایت
پس فقط من نیستم که به نظرم سریال افت کرده بدجور دوستان همه نکاتی که از نظر من نقطه ضعف محسوب می شن رو اشاره کردن

مشکل اصلی سریال بارنیه ... کل جذابیت بارنی به دختر بازی های عجیب غریب و بی بند و باری اش بود این که با رابین رابطه برقرار کنه و ازدواج کنند سرانجام قشنگیه ولی باید دو 3 قسمت پایان سریال بهش می پرداختن

من فکر می کردم که به این جا رسید قضیه لابود دیگه ایده ای به ذهن سازنده ها نمی رسید ولی سر 3 قسمت پایان قصل هشت که مهمونی مجردی می خواست بگیره بارنی یا خونشو بفروشه معلوم شد نه هنوز بارنی هوس باز جذابه به جرات بعد فصل ششم همچین تجربه ی خنده داری نداشتم به زور یک لبخند سرش می زدم منی که عاشق 6 فصل اول بودم و دو بار سریالو دیده بودم از فصل هفت به بعد به زور دنبال می کردم ولی باز حال کردم با اون چند قسمت امیدوار بودم فصل نهم هم این طوری شه که متاسفانه به زور تونستم 10 دقیقه از اپیزود اول رو ببینم از بس ننر بود

اصلا لازم نیست حتما فرندز یا بیگ بنگ تئوری یا دو نفر و نصفی رو دیده باشیم که بعد با این مقایسه کنیم و بگیم ننر شده واقعا در حد فصول قبلی خودش هم نیست چه برسه به سریالی مثل فرندز

mmansori85

کاربر سایت
بچه ها همه درست میگینا ولی خب به این موضوع توجه داشته باشید که در واقع داستان مربوط به تده و به نظرم اتفاقا نویسنده هاش کار نسبتا خوبی کردن که خواستن فصل آخر رو بیشتر به تد بپردازن...:D

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
بچه ها همه درست میگینا ولی خب به این موضوع توجه داشته باشید که در واقع داستان مربوط به تده و به نظرم اتفاقا نویسنده هاش کار نسبتا خوبی کردن که خواستن فصل آخر رو بیشتر به تد بپردازن...:D
والا دوستان که گویا دارن میگن به قدر کافی به تد نمیپردازن و بیش از اندازه دارن به بارنی میپردازن :d و این پردازش سنگین موجب افت سریال شده :d ... ولی انصافن از BBT بهتره همچنان به زعم من :d .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند