Guillemot:بازی Assasins Creed برای Wii U پس از داستان Revelelations است

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
مدیرعامل شرکت Ubisoft اقای Guillemot گفت Assasins Creedپس از داستان Revelelationsروایت میشود.

assassins-creed-revelations.jpg

Guillemot در مصاحبه ای با نشریه سوئدی AftonBladetوقتی از او در مورد نسخه Revelelationsاین سری برای Wii U پرسیدند گفت:
''Revelelationsبرای Wii U نخواهد بود و عنوان دیگری از این سری برای Wii U عرضه خواهد شد"

همچنین اشاره کرد که Assassin’s Creed 3نخواهد بود یا چیز دیگری نخواهد بود بلکه یک نسخه کاملا جدا و کامل خواهد بود(مثل Brothers Hood)

Revelationsکه در آن اتزیو شخصیت اصلی بازی است و پایان کار اتزیو رو به نمایش میگذارد در ماه نوامبر برای X360,PS3,PC عرضه خواهد شد.

منبع

• Like
Reactions: SHePArd

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
اگه این عنوان انحصاری باشه سر تا پای Ubi رو آتیش میزنم اگه نتونم بازی کنم حتی ...
Altair's Chronicles هم انحصاری DS بود،Blood Lines هم انحصاری PSP،این نسخه ها زیاد مهم نیستن،به دزموند ربط پیدا نمیکنن

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
Altair's Chronicles هم انحصاری DS بود،Blood Lines هم انحصاری PSP،این نسخه ها زیاد مهم نیستن،به دزموند ربط پیدا نمیکنن
دزموند رو میخوام کجای دلم بزارم؟ :D.
Ezio مهمه باز میان مثل BL می کنند آخر نمیفهمیم اینم مثل الطیر چی به سرش اومد :|.
Ubisoft واقعا دیوانست.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خیلی نامردیه که یه نسخه اصلی از سری بازی های عقیده فداییون فقط روی یه پلتفرم خاصی منتشر بشه!.همگی بلند شیم بریم فرانسه تحصن کنیم!:d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
خیلی نامردیه که یه نسخه اصلی از سری بازی های عقیده فداییون فقط روی یه پلتفرم خاصی منتشر بشه!.همگی بلند شیم بریم فرانسه تحصن کنیم!:d
با این پولی که بخوام خرج کنم برم اونجا عین آدم میرم یه WiiU می خرم خوب..!:dاون همه دردسر هم نمیکشم..!

• Like
Reactions: Polaris

LADY GAGA

کاربر سایت
Jun 1, 2011
90
نام
پوریا

داداش Altair's Chronicles برا iod و android و win7 هم اومده بود نمیدونم بازم انحصاری محسوب میشه یا نه ؟:d

در کل آی پی بی خودی هست ، ارزش دنبال کردن رو نداره مخصوصاً به خاطر این بامبول هاشون و سوء استفاده هاشون

:d

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
دزموند رو میخوام کجای دلم بزارم؟ :D.
Ezio مهمه باز میان مثل BL می کنند آخر نمیفهمیم اینم مثل الطیر چی به سرش اومد :|.
Ubisoft واقعا دیوانست.
اینو که راست میگی واقعا سرو تهش معلوم نشد:(. هر وقت خواستی آتیش بزنی ubi رو یه ندا به ما هم بده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر