Greenberg: اطلاعات جديد و اسم "واقعي" ناتال در e3

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
natal4.jpg

Aaron Greenberg گفته كه اطلاعات جديد در رابطه با ناتال در e3 مشخص ميكنه , و شايد هم اسم واقعي اين وسيله.

"من ميتونم بگم كه از ما انتظار اخبار جديد رو در e3 داشته باشيد, اما در حال حاضر ما درحالت codename هستيم و تازه 7 ماه است كه ما اين وسيله رو , رونمايي كرديم درنتيجه اين يك سبك و سياق جديدي در بازي و سرگرمي است"

" ما درحالت codename هستيم و ما تا الان هيچ يك از بازي هايه واقعي ناتال رو نشون نداديم.ما چيزاي بيشتري رو در e3 و بعد از اون در تعطيلات داريم اما مهمترين چيزي كه هست سالي هست كه ميخوايم شروع كنيم , كه تا به حال مثل اين رو نداشتيم"

همچنين
Greenberg گفته :" من فك ميكنم كه اين وسيله در ميليون ها خونه بره"

منبع:
http://www.vg247.com/2010/02/13/greenberg-more-information-and-possible-real-name-for-natal-at-e3/

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
خيلی صبر کردن داره سخت ميشه
هم برای آمدنش
هم برای بازياش ( که خوبن يا بدن يا متوسط يا ... )
هم برای قيمتش
هم برای ماهايی که بن شديم ( من فکر کنم این مايکرو آخرش يک کاری ميکنه که ناتال رو کنسولايی که بن شدن ديگه کار نکنه!!! )

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
ناتال خودش خیلی نانازه!
اسم دیگه ای به نظر من خوب نیست.
مگر اینکه خیلی بهتر از این باشه!:biggrin1:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اين ناتال هم بياد شايد سه چراغه بده!!
به نظر من ناتال بهش نميخوره بايد عوضش كنن. :d
ظاهرا ناتال علاوه بر اینکه نام شهری در برزیل است,به معنی تولدی دوباره هم هست!به نظر من که می خوره!تازه یه جوری خشکله!

mg1000

کاربر سایت
Apr 2, 2009
23
نام
mg1000
چون مایکروسافت توی نمایشگاه ces 2010 اعلام کرد که تصمیم داره پردازش اطلاعات رو از ظایف ناتال حذف کنه و بجاش این کارو به عهده ی یکی از سه هسته ی دستگاه بیندازه بخاطر این که هزینه ی ساخت پایین بیاد. شاید چون میخوان این تغییر رو بدن میخوان نام اون رو هم عوض کنن!!:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر