Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

satan33

کاربر سایت
من اینو روی 360 تموم کردم (آنلاین بازی نکردم فقط سینگ)حالا موندم این بازیا بخرم یا فارکرای 4 را؟؟؟؟؟
ئویتان چیز جدیدی هست؟؟؟؟یا آنلاینش ارزش داره این بازیا زود تر از فارکرای بگیرم؟؟؟؟؟؟؟

moha112233

کاربر سایت
دوستان
بين ريجن 1 و آل ريجن
تفاوتي هست؟
كدومو بايد بگيرم
اكانتم ريج 1 هستش؟
بچه ها نسخه فيزيكي رو گرفتين؟
چطوره؟
ديگه نمي تونم صبر كنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ریجن 1 همون ریجن آل هست.

اکانت شما هم اگه آمریکا باشه ریجن 1 هست و اگه اروپا باشه ریجن 2 هست.

از تعریف دوستان و سایت ها معلومه که بازی خیلی خوبه. اگه نسخه نسل 7 رو هم بازی نکردید، 100% بخرید.

- - -ویرایش - - -

من اینو روی 360 تموم کردم (آنلاین بازی نکردم فقط سینگ)حالا موندم این بازیا بخرم یا فارکرای 4 را؟؟؟؟؟
ئویتان چیز جدیدی هست؟؟؟؟یا آنلاینش ارزش داره این بازیا زود تر از فارکرای بگیرم؟؟؟؟؟؟؟

این سوال مثل این میمونه که یکی بپرسه ارزش داره بخاطر بخش سینگل TLOU، بازی رو بخرم؟! :D

اگه میتونید صبر کنید، اول FC4 رو بخرید و بعدا که تمومش کردید با GTA V عوض کنید تا نهایت استفاده! رو بکنید از بازی.

Sherytto

کاربر سایت
دوستان کسانی که پیش خرید دیجیتالی کردند پول رو دیدن!؟ من پولی دریافت نکردم با اینکه add one مربوط به Bouns cash رو هم دانلود کردم

متو انلاین نه تو بخش سینگل بازی پولی ندیدم پس کو 1000000 تو سینگل و 300 تا تو انلاین!؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

amir_clk500

کاربر سایت
خودم گفته بودم فرق نكرده ولي شرمنده با ديدن اين عكسا حرفمو پس ميگيرم:d

از لحاظ گرافيكي با واچداگز مقايسه اش كنيد لطفا كدوم بهتره!؟ ( گيم پلي واچداگز عملا پشمه جلو وي)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت

از لحاظ گرافيكي با واچداگز مقايسه اش كنيد لطفا كدوم بهتره!؟ ( گيم پلي واچداگز عملا پشمه جلو وي)
D: لول .... از نزدیک ببینی فرقش رو بیشتر متوجه میشی . برای من شلوغی و بهتر شدن نورپردازی واضح بود . بیشترین فرقش رو توی محیط خارج از شهری دیدم!

بازیهای نسل قبل رو نمیشه با بازیهای که با موتورهای نسل جدید ساخته شدن مقایسه کرد اما گرافیک بازی همچنان از بهتریها هست ! واقعا عالی هست . از نظره اینکه گرافیکش خوبه اصلا شک نکن :)

دوستان کسانی که پیش خرید دیجیتالی کردند پول رو دیدن!؟ من پولی دریافت نکردم با اینکه add one مربوط به Bouns cash رو هم دانلود کردم

متو انلاین نه تو بخش سینگل بازی پولی ندیدم پس کو 1000000 تو سینگل و 300 تا تو انلاین!؟

بله دیدم !!!_!!
500 هزارتا برای بخشه انلاین هست که احتمالا پس از پایانه قسمت اموزش به شما داده میشه و 500 هزارتا هم برای بخشه تک نفره هست که همون 1-2 مرحله اوله بازی رو بری خودش میاد !

چطوری رقیب یه شرکت رو از بین ببرم ؟ مراحل leters assassinations کجاس ؟
یکم جلوتر بری میاد .... ماله فرانکلین هست.

Need-More-Speed

Gold User

وقتی دانلودش کردی برو توی بازی pause بزن قسمت Playstation Store انتخاب کن از اونجا فعالش و درجا اضافه میشه

- - -ویرایش - - -

صادقانه بگم WD حتی در مقابل IV هم حرف خاصی نداشت به غیر کیفیت بافتها عملا IV خیلی جلوتر بود (یه ویدیو مقایسه هم هست ببینی کاملا متوجه میشی)

از دیروز که بازی آنلاک شد اصلا نتونستم ازش دل بکنم =)) الان که محل کارم فقط منتظرم عصر بشه برم تو los santos بچرخم
رانندگی عاااااالی شده! خیلی میگفتن روی نسل ۷ خوب نیست ولی روی ۸ عااااالیه! دیگه مثل IV اونقدرا شل و ول نیست ولی تمام المان های فان رو حفظ کرده دریفت کردن و لایی کشیدن خیلی هیجان انگیز شده الان! وزن هر ماشین رو راحت حس می کنی
گرافیک فوق العاده شده! بعضی جاها مناظر در حد کارت پستال ها میشه :D از دیروز فقط ۶ تا ماموریت انجام دادم همش در حال چرخیدن بودم :D

ps4fan

کاربر سایت
دوستان تو 360 یه مشکل داشت سرورا اون اولا منو تو 1 ماه اول 3 بار ریست کرد الان این مشکل نیست؟
بعد راستی من که تو 360 همه گیمر اسکور هایه انلاینشو داشتم اینجا انتقال بدم همه تروفیهاشو میده یا باید یه ادم جدید بسازم؟

abas61

کاربر سایت

من اصلا و ابدا فن سری gta نیستم ولی مقایسش با واچ داگز!!! شوخیشم زشته/:) راک استار بی شرف یه بازی زیر 9 تا حالا نساخته:d

g.o.w

کاربر سایت
وقتی دانلودش کردی برو توی بازی pause بزن قسمت Playstation Store انتخاب کن از اونجا فعالش و درجا اضافه میشه

- - -ویرایش - - -

صادقانه بگم WD حتی در مقابل IV هم حرف خاصی نداشت به غیر کیفیت بافتها عملا IV خیلی جلوتر بود (یه ویدیو مقایسه هم هست ببینی کاملا متوجه میشی)

از دیروز که بازی آنلاک شد اصلا نتونستم ازش دل بکنم =)) الان که محل کارم فقط منتظرم عصر بشه برم تو los santos بچرخم
رانندگی عاااااالی شده! خیلی میگفتن روی نسل ۷ خوب نیست ولی روی ۸ عااااالیه! دیگه مثل IV اونقدرا شل و ول نیست ولی تمام المان های فان رو حفظ کرده دریفت کردن و لایی کشیدن خیلی هیجان انگیز شده الان! وزن هر ماشین رو راحت حس می کنی
گرافیک فوق العاده شده! بعضی جاها مناظر در حد کارت پستال ها میشه :D از دیروز فقط ۶ تا ماموریت انجام دادم همش در حال چرخیدن بودم :D
چرا 6 ساعت داشتی یه mission رو بازی می کردی ؟ :|

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
خب هنوز خودم بازی رو نخریدم و شنبه می‌رم بگیرمش :D
ولی با توجه به عکس های توی Snapmatic توی Social Club می‌گم که اصلا فرقی نکرده! فقط پوشش گیاهی 67 برابر بهتر شده و کلی حیوون جدید اضافه شده و نورپردازی و... هم عالی شده و تکسچر ها هم 6 برابر بهتر شدن! همین! اصلا فرقی نکرده!
این ها رو ببینید می‌فهمید که اصلا فرقی نکرده!
dy7IJgpI0U6CIMZ3byEh4g_0_0.jpg

b0iMp1tUSEanB_v3mzDCtA_0_0.jpg

Kevin-1993

کاربر سایت
خب هنوز خودم بازی رو نخریدم و شنبه می‌رم بگیرمش :D
ولی با توجه به عکس های توی Snapmatic توی Social Club می‌گم که اصلا فرقی نکرده! فقط پوشش گیاهی 67 برابر بهتر شده و کلی حیوون جدید اضافه شده و نورپردازی و... هم عالی شده و تکسچر ها هم 6 برابر بهتر شدن! همین! اصلا فرقی نکرده!
این ها رو ببینید می‌فهمید که اصلا فرقی نکرده!
dy7IJgpI0U6CIMZ3byEh4g_0_0.jpg

b0iMp1tUSEanB_v3mzDCtA_0_0.jpg
شما با بعترین تلویزیون دنیا هم همچین کیفیتی از بازی نخواهی دید. این عکسها همش بزک شده و عوام فریب هست. تمام بازی ها از این عکسها میذارن ولی بعد از نصب بازی میبینی ۲۰ درصد این گرافیک هم نداره

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
شما با بعترین تلویزیون دنیا هم همچین کیفیتی از بازی نخواهی دید. این عکسها همش بزک شده و عوام فریب هست. تمام بازی ها از این عکسها میذارن ولی بعد از نصب بازی میبینی ۲۰ درصد این گرافیک هم نداره
عکس های توی Snapmatic توی Social Club هستن اینا.
عکس هایی که مردم می‌ندازن و بعد آپلود می‌کنن. خود R*که منتشر نکرده!

Need-More-Speed

Gold User

داداش کیفیت بازی حتی از این عکس ها هم بالاتره!
اینا از طریق Snapmatic خود بازی گرفته شدن که کیفیت رو کاهش میده برای اینکه حجم تصویر کم بشه
والا من که دارم به چشم خودم بازی رو می بینیم کیفیت بازی دقیقا مقل همون تریلری هست که نشون دادن :D
حیف هنوز خیلی ها بازیش نکردن نمیشه یه نکته های ریز و خیییییییییییلی جالب رو اسپویل کنم

MASHIN

کاربر سایت
دوستان یک سوال فوری دارم لطفا جواب بدید:
اقا من این کد پول داخل جعبه رو زدم تو استور و دانو نصب کردم
الان وقتی رفتم تو بازی دیدم به هیچکدوم از شخصیتها پول اضافه نشده!!!
ایا باید کاری بکنم تا اضافه بشه؟؟؟؟؟؟؟
میشه لطفا راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند