Game Wallpapers قوانين در پست اول خوانده شود

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
نوشته شده توسط saeedrz:
اقا ما که چیز زیادی دستگیرمون نشد
لطفا توضیح بیشتر !!!

سلام

اسم تاپیک مشخصه.GameWallpapers . هدفشم فقط گذاشتن Wallpapers هستش نه توضیح و داستان و ...

همین که گفته شده سبک بازی Action - MMO: دیگه باید کافی باشه.اگه دنبال خبری و اطلاع بیشتری میگردی یکم توی اینترنت اسمشو سرچ کن.

این صفحه ای که GS نوشته.

GS
خوبه :

saeedrz

کاربر سایت
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام

اسم تاپیک مشخصه.GameWallpapers . هدفشم فقط گذاشتن Wallpapers هستش نه توضیح و داستان و ...

همین که گفته شده سبک بازی Action - MMO: دیگه باید کافی باشه.اگه دنبال خبری و اطلاع بیشتری میگردی یکم توی اینترنت اسمشو سرچ کن.

این صفحه ای که GS نوشته.

GS
خوبه :

داداش من منظورم از دستگیرمون نشد اینه که یه کم از Gameplay بازی برامون عکس بذار.
اگه ممکنه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
اره بهزاد جان

کم پیدا شده منم وبلاگی که ساخته رو همیشه دنبال میکردم و از عکس هایی که از سایت GameWallPaper میزاشست استفاده میکردم ولی اخیرا از طرف همون سایت بهش اخطار داده شده

که سایتت رو جمع کن چون قانون کپی رایت رو داری زیر پا میزاری علانن برای همین بیشتر عکس هاش

هم پاک شده و خلاصه فکر کنم دیگه از خیر گذاشتن عکس هم بگذره ولی دلیل سر نزدن به سایت

رو نمیدونم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
ممنون خلیل که خبر دادی...
میگم سایت GameWallPaper هنوز حالیش ایران کپی رایت ندراه؟؟؟
اگه نه یکی بهش بگه در ضمن هیچ کاری هم نمیتونه بکنه.
میگم خلیل اگه نیکروز رو دیدی بگو بیا اینجا عکس بزاره...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
نوشته شده توسط Agent47:
سلام
میگم این سایت http://www.gamewallpaper.com/ چند وقته فیلتر شده؟
والا یه زمانی فیلتر بود بعد دوباره رهایی یافت و مثل اینکه دوباره فیلتر شده با اینکه برای من فیلتر نیست شاید دفعه ی بعد که این سایت رو چک کنی متوجه بشی که فیلتر نیست عشقیه دیگه:cheesygri

Behzadr

کاربر سایت
کم پیدا شده منم وبلاگی که ساخته رو همیشه دنبال میکردم و از عکس هایی که از سایت GameWallPaper میزاشست استفاده میکردم ولی اخیرا از طرف همون سایت بهش اخطار داده شده
یعنی با سایت مشکلی داشت و دیگه توی سایت فعالیتشو کم کرده.....
البته فکر می کنم فقط هم توی همین تاپیک فعالیت می کرد؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
نوشته شده توسط behzadr:
یعنی با سایت مشکلی داشت و دیگه توی سایت فعالیتشو کم کرده.....
البته فکر می کنم فقط هم توی همین تاپیک فعالیت می کرد؟
اره تو همین تاپیک فقط فعالیت میکرد.
در ضمن با گیم والپیپرز مشکل پیدا کرده یعنی اونا گیر دادن که چرا عکس ها رو مفتی میزاری...(اخه این سایت عکساش پولیه)

Agent47

کاربر سایت
دوستان این Wallpaper جدید Blood Money رو کسی میتونه پیدا کنه همه امید ما اقا نیکروز بود که گویا کارش با مسئولان Gamewallpapers حسابی گره خورده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند