FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
تو اسپانیا وینگر خوب رونالدو بیل و نیمار هستن که خارج از اقتصاد باشگاه بنده می باشند :) پس مجبورن یه گله هافبک میانی میبندیم با بوسکتس و فابرگاس و اردا به اضافه ماتا :| 4222 کلا هی سعی میکنم باگ بازی کنم نمی تونم :) با پاسکاری بیشتر به گل میرسم
هافبک یا وینگ چپ و راست ارزونم داره
FIFA 15 Top Players on Ultimate Team - Futhead
FIFA 15 Top Players on Ultimate Team - Futhead

maziyaar

کاربر سایت

به نظرت کدوم بهتره؟ کوکه و اردا رو تست زدم با اینکه سرعت کمی داره ولی باز بد نیست آردا اما کوکه فاجعه بود لاقل واس من ..3 روزه گذاشتم واس فروش هیشکی 650 تا هم نمیده بهش :V

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
به نظرت کدوم بهتره؟ کوکه و اردا رو تست زدم با اینکه سرعت کمی داره ولی باز بد نیست آردا اما کوکه فاجعه بود لاقل واس من ..3 روزه گذاشتم واس فروش هیشکی 650 تا هم نمیده بهش :V
راست دلوفی و الکس
چپ پیاتی یا گریزمان

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
سلام دوستان یه سوال داشتم
چرا بعضی ها فقط از یه لیگ بازیکن میخرن چه فرقی داره با کسایی که از همه لیگ ها بازیکن میخرن؟
اینجوری هماهنگیشون بیشتره اگه از همه لیگ ها باشن و ملیتشونم یکی نباشه خب هماهنگی بازیکنها کمتر میشه

g_s

کاربر سایت
اصلا بنده تو کف قیمت ها هستم دیگه !! ابدا بالانس نداره!
اقا شما استادی ها ولی این DE MARCOS دفاع راست بنده رو یه تست بزن..فک کنم سرعتش 91 هست..بحث دریبل به کنار ولی هیچ مهاجمی به سبک میگ میگ نمیتونه رد بشه ازش .بخاطر همین میخام تیم دوممو اسپانیا ببندم
6c41a8491c2212e41.png
:)

فکرکنم مسی رو نتونه بگیره.مسی امسال فضایی ساختن نزدیک به واقعیشه!
carvajal به نظرم بهتره چون مستحکمتر دفاع میکنه!

JAVAD20

کاربر سایت
آخرین ویرایش:

bahadorfifa15

کاربر سایت
اااااا منم الان راموسو در اوردم !!!!!!!

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

دوستان من الان سرخیو راموس رو از پک دراوردم (:d) بفروشم یا نگه دارم گرون تر میشه ؟!

مبارکه
رفتم تو فروم خارجی همه میگن بفروش ! 255k فروختم

کم فروختی اقا من 285 فروختم

- - -ویرایش - - -

دوستان من الان سرخیو راموس رو از پک دراوردم (:d) بفروشم یا نگه دارم گرون تر میشه ؟!

مبارکه
رفتم تو فروم خارجی همه میگن بفروش ! 255k فروختم

با Bid یا BIN ؟
ba bin

hat3ck

کاربر سایت
ای خدا این چرا اینجوریه ؟؟ من امروز بازی رو 4-0 جلو بودم طرفم از بازی پرید بیرون بازی به نفع من تموم شد به من کوین هیچی نداد ولی 3 امتیاز رو برام ثبت کرد اومدم بازیکن خریدم دوباره که اومدم سیزن بزنم سه امتیازم پاک شده بود :-o اصلا باورم نمیشه چطور چنین چیزی ممکنه یا مثلا تو یه بازی بعد از اینکه بازی تموم شد دیسکانکت شدم در حالی که 3-1 برده بودم تو تاریخ بازی هام بازی رو 3-1 به نفع من نوشته ولی برام باخت ثبت کرده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند