FALLOUT 3

peyman18

کاربر سایت
وا اون كه من خوندم بر عكس اين بود يعني برم پيش رئيس بعد راضيش كنم كه كناره گيري كني و بعد برم پيش آمانتا كه اون خوشحال ميشه و ...

ببخشيد اگه ناراحت شديد... ديگه در اين مورد سئوالي نميكنم... شايد از اول با دقت رفتم. ببخشيد در ضمن اون راهنماي هم كه هي ميگيد بخونيم... بدرد كسي ميخوره كه بخواد اچيمنت هاي با ترافي هاي بازي رو بگيره وگرنه راهنماي حل كردن مراحل نيست... البته خوب خوندش خيلي كمك ميكنه...

CyrusGreat

کاربر سایت
دوست عزیز در این مرحله ریس اونجا که اونم بچه هستش میگه باید چنتا از دوستانمون که در Pradise Fall زندانی هستن ازاد کنی در واقع این خودش یک ماموریت دیگه هستش ولی چون من قبل از اون این ماموریت رو رفتم هیچ مشکلی نداشتم و gate رو بازی کرد

با این حال محل این ماموریت در منطقه ای به نام همین Pradise Fall هستش

شما در این ماموریت تقریبا میشه گفت 3 انتخاب دارید اول اینکه به حرف خود درخته گوش بدید و بکشیدش یا اینکه به حرف پیرمرده که ریس اونجاست گوش بدید و انجام بدید یا اینکه به حرف پیرزنه گوش بدید و اون کاری رو که میخواید انجام بدید در واقع تمامی اینها مربوط به قلب این درخت میشه که در زیر زمین هستش که میتونید با شلیک کردن به قلبش نابودش کنید یا راهای دیگه رو برید من که به حرف پیرزنه گوش دادم و ماده ای که اون به من داده بود وارد بدن درخت کردم تا بر اساس حرف خودش درختان سبز در سرتاسر سرزمین پراکنده بشه که با انجام این کار Good Karma گرفتم

من این ماموریت رو انجام دادم و اجازه ورود به اونجا رو بم داد
ولی یه gate دیگه جلوتر هست اون باز نمیشه!

castlevania

کاربر سایت
من این بازیو خیلی وقته گرفتم ولی زیاد نرفتم. اونجایی هستم که برا اولین بار میره اون شهر درب و داغون اسمش یادم رفته. اونجا میره برا پیدا کردن بمب برو با کی حرف بزن ولی پیداش نمیکنم و در خونش قفله. یه کمک اساسی بکنید:((

McAfeex

کاربر سایت
من این بازیو خیلی وقته گرفتم ولی زیاد نرفتم. اونجایی هستم که برا اولین بار میره اون شهر درب و داغون اسمش یادم رفته. اونجا میره برا پیدا کردن بمب برو با کی حرف بزن ولی پیداش نمیکنم و در خونش قفله. یه کمک اساسی بکنید:((
شما خودتون نميدونيد کجا هستيد ، يک جوری توضيح ميديد منم نميفهمم چيکار بايد بکنيد !! اونجا که هستيد مگاتون هست ، اما نميدونم چطور شده که نميدونيد چيکار بايد بکنيد ، 100% اول که وارد مگاتون ميشيد کلانتر مياد باهاتون صحبت ميکنه ، ميگه بايد بمب رو خنثی کنی ، خوب موقعی که اسکيلت رو بردی بالای 25 ، ميتونی بمب رو خنثی کنی ، صفحات قبلی رو بخون.

McAfeex

کاربر سایت
خوب دوستان ، منم بالاخره رفتم تو ولت 87 ، از طريق راضی کردن اون پسره creedy کلانتر اونجا ، و بعدش هم از طريق هک کردن اون ترمينال ، يعنی امنترين راه ،
اما مشکل من چيزه ديگه ای هست اینجا ،
من ميخوام اون کوئست فرعی که بايد 4 نفر از دوستان اون پسر رو نجات بريم رو انجام بدم ، الان اسمش دقيق يادم نيست ( Rescue from paradise )
اما هرچی با اون creedy صحبت ميکنم بهم کوئست رو نميده ، ميخواستم بدونم بعد از اتمام بخش داستانی بازی ( 1 کوئست مونده به آخرين کوئست بازی ) اگر بخوام این کوئست جانبی رو بگيرم با کی بايد صحبت کنم؟
اگر راهی نداره که ، برگردم از جايی که سيو کردم ، و به جای اینکه creedy. رو راضی کنم درو باز کنه ، برم دوستانشو نجات بدم .

peyman18

کاربر سایت
خوب با تشكر از دوستان من از اول شروع كردم به بازي و حالا رسيدم به موزه و حالا ميشه گفت طعم بازي رو چشيدم الان حسابي دارم حال ميكنم... خيلي عالي هست حالا ميتونم با بازي ارتباط بر قرار كنم...:love:

Tidus

کاربر سایت
خوب دوستان ، منم بالاخره رفتم تو ولت 87 ، از طريق راضی کردن اون پسره creedy کلانتر اونجا ، و بعدش هم از طريق هک کردن اون ترمينال ، يعنی امنترين راه ،
اما مشکل من چيزه ديگه ای هست اینجا ،
من ميخوام اون کوئست فرعی که بايد 4 نفر از دوستان اون پسر رو نجات بريم رو انجام بدم ، الان اسمش دقيق يادم نيست ( Rescue from paradise )
اما هرچی با اون creedy صحبت ميکنم بهم کوئست رو نميده ، ميخواستم بدونم بعد از اتمام بخش داستانی بازی ( 1 کوئست مونده به آخرين کوئست بازی ) اگر بخوام این کوئست جانبی رو بگيرم با کی بايد صحبت کنم؟
اگر راهی نداره که ، برگردم از جايی که سيو کردم ، و به جای اینکه creedy. رو راضی کنم درو باز کنه ، برم دوستانشو نجات بدم .

دوست عزیز زمانی من این کوئست رو گرفتم که وقتی وارد Paradise Fall شدم یه پسره رو دیدم که به گردنش یه حلقه بزرگ اهنی بود (البته همین حلقه واسه خودش داستان داره) و بعد اینکه باهاش صحبت کردم به من گفت که اینجا با چند نفر از دوستاش اسیر هستن و باید کمکشون کنم اونم منو برد به محل زندانیشون و وقتی با یکی از اونا صحبت کردم ماموریت رو بهم داد

البته برای وارد شده به Paradise Fall اول دچار مشکل میشید چون نگهبان های اونجا نمیزارن واردشین و برای ورود باید ماموریتی که یکی از نگهبانا از شما میخواد قبول کنید البته فقط قبول کنید نه انجامش بدید بعد اجازه ورود رو پیدا میکنید

castlevania

کاربر سایت
شما خودتون نميدونيد کجا هستيد ، يک جوری توضيح ميديد منم نميفهمم چيکار بايد بکنيد !! اونجا که هستيد مگاتون هست ، اما نميدونم چطور شده که نميدونيد چيکار بايد بکنيد ، 100% اول که وارد مگاتون ميشيد کلانتر مياد باهاتون صحبت ميکنه ، ميگه بايد بمب رو خنثی کنی ، خوب موقعی که اسکيلت رو بردی بالای 25 ، ميتونی بمب رو خنثی کنی ، صفحات قبلی رو بخون.

:cheesygri آره شهر مگاتونه. اولش کلانتر میاد باهام صحبت میکنه در مورد خنثی کردن بمب. ولی اصلا جای بمب رو توی نقشه نشون نمیده. اصلا چطوری بفهمیم ماموریت فرعی و اصلی کدومه؟:blushing:

McAfeex

کاربر سایت
:cheesygri آره شهر مگاتونه. اولش کلانتر میاد باهام صحبت میکنه در مورد خنثی کردن بمب. ولی اصلا جای بمب رو توی نقشه نشون نمیده. اصلا چطوری بفهمیم ماموریت فرعی و اصلی کدومه؟:blushing:
شما به اصلی يا فرعی بودنش فکر نکن !!
خوب بمب به اون بزرگی وسط مگاتون رو نميبينی عزيزم؟ هروقت Explosive skill رسيد به 25 ، ( که خودت بايد انتخاب کنی ) بورو بمب رو خنثی کن ، بعد با کلانتر صحبت کن ، بعد جايزتو بگير ، بعد هم بورو لالا
دوست عزیز زمانی من این کوئست رو گرفتم که وقتی وارد Paradise Fall شدم یه پسره رو دیدم که به گردنش یه حلقه بزرگ اهنی بود (البته همین حلقه واسه خودش داستان داره) و بعد اینکه باهاش صحبت کردم به من گفت که اینجا با چند نفر از دوستاش اسیر هستن و باید کمکشون کنم اونم منو برد به محل زندانیشون و وقتی با یکی از اونا صحبت کردم ماموریت رو بهم داد

البته برای وارد شده به Paradise Fall اول دچار مشکل میشید چون نگهبان های اونجا نمیزارن واردشین و برای ورود باید ماموریتی که یکی از نگهبانا از شما میخواد قبول کنید البته فقط قبول کنید نه انجامش بدید بعد اجازه ورود رو پیدا میکنید
ممنون بابت راهنماييت ، فکر ميکنم همينکارو بکنم بهتره ، چون الان تو ولت 87 خيلی رفتم جلو ، اگر اینقدر نميرفتم حتما از سيو قبليم مياوردم ، اما الان حوصله ندارم دوباره برم ، ممنون .

McAfeex

کاربر سایت
یک سوال داشتم !
چطوری میشه سگ داشته باشیم ؟؟؟
تو يکی از منطقه های بازی هست ، که بايد بری پيداش کنی ، من جاشو بلد نيستم ، اما حدود 10 صفحه قبل يکی از دوستان راهنمايی کامل برای پيدا کردن Dogmeat کردن

Radiance

کاربر سایت
من گشتم و پیدا کردم.گفتم بزارم بقیه هم ببینن محل سگ رو:

آدرس محل استقرار جناب آقای مهندس Dogmeat

باید بری به یه محلی به اسم Scrapyard شمال شرق مگاتان. من مگاتان و Scrapyard رو تو نقشه برات مشخص کردم. این Scrapyard نزدیک شهر Minefield است. تو یکی از ماموریت های مگاتان می ری به این شهر و باید مین ها رو خنثی کنی یا رد شی و به مرکز شهر برسی.
29bygdd.jpg

خوبی مهندس اینه که می تونی بگی برات مهمات و چیزای دیگه پیدا کنه! خدایی خیلی حالیشه.:eek:

castlevania

کاربر سایت
شما به اصلی يا فرعی بودنش فکر نکن !!
خوب بمب به اون بزرگی وسط مگاتون رو نميبينی عزيزم؟ هروقت Explosive skill رسيد به 25 ، ( که خودت بايد انتخاب کنی ) بورو بمب رو خنثی کن ، بعد با کلانتر صحبت کن ، بعد جايزتو بگير ، بعد هم بورو لالا
ممنون بابت راهنماييت ، فکر ميکنم همينکارو بکنم بهتره ، چون الان تو ولت 87 خيلی رفتم جلو ، اگر اینقدر نميرفتم حتما از سيو قبليم مياوردم ، اما الان حوصله ندارم دوباره برم ، ممنون .

:biggrin1: اونجا رو رد کردم. عجب حالی میده بازیش:blushing: ولی وقتی بمب رو خنثی کردم بردمش پیش یکی زد اونم کلانتر رو ناکار کرد دلیلشو نفهمیدم:biggrin1: بعد منم کلید کلانتر رو از جیبش برداشتم وقتی شب شد رفتم اسلحه خونه و کلی اسلحه دزدیدم:cheesygri دلی از عزا در آوردیم.

McAfeex

کاربر سایت
تمام شد ، بالاخره تمام شد. وای ، خدای من ، شاهکار ، تاثيری که این بازی رو من گزاشت با کلمات قابل وصف نيست ، خيلی خيلی عالی بود ، فقط ميتونم بگم عالی بود :

يکی از تاثير گزار ترين صحنه ها ، اونجايی بود که با رئيس جمهور صحبت کرديم ، در عين ناباوری مشخص شد که طرفمون يک کامپيوتره ، واای ، خيلی جالب و غير منتظره بود ،
خب راه هايی که من برای بار اول انتخاب کردم تا پايان بازی :
رئيس جمهور رو که همون کامپيوتر باشه راضی کردم که بدرد این دنيا و... نميخوره و خودشو بايد نابود کنه + Raven rock
بعد هم که يک سيو زدم برای ادامه کوئست های فرعی
بعد رفتم سيتادل ، با رئيس صحبت کردم و بهش گفتم که ويروس دسته منه و ويروسو بهش دادم ( راه حل خوب ) بعد با اون روبات عظيم رفتيم جنگ ، وای که چقدر حماسی بود ، يکی از قشنگ ترين صحنه های بازی همينجا بود ، بعد رفتم تو Jefferson memorial و خودم رفتم تو که بتونم سيستم رو روشن کنم ، اما رمز رو نميدونستم ، و اینقدر زمان گذشت که سيستم منفجر شد ، و پايان بازی با نابود شدن مردم رو ديدم .
بعد دوباره لود کردم ، به اون دختره گفتم بره تو ، پرسيد کد چيه ؟ بعد تو ديالوگ ها کد آمد ، منم فهميدم دوباره لود کردم خودم رفتم کد رو زدم و دنيا نجات پيدا کرد ، واقعا این دمو آخرش خيلی قشنگ بود ، و بعد آهنگی که زد داشت اشکمو در مياورد ، جونمونو فدای اون پروژه کرديم ، چقدر زيبا .
حالا ميخوام دوباره بازی رو لود کنم و برم آب رو ويروسی کنم ببينم چی ميشه!! جالب بايد بشه .
خلاصه اینم از داستان ما ، اميدوارم همه به اندازه من از این بازی لذت ببريد .
خلاصه اینم از داستان ما ، اميدوارم همه به اندازه من از این بازی لذت ببريد .

يک نکته ديگه هم ميخوام بگم :

واقعا ببينيد دنيايی که تو این بازی معرفی ميشه چقدر سياه و تاريک هست ، انسان ها هيچ وقت عوض نميشن ، در موقعيتی که همه چی نابود شده ، ديگه هيچ کسی هيچی نداره که از دست بده ، تمام خوشی های دنيا از بين رفته ، بازم باهم ميجنگن ، و این موضوع رو شما ميتونين در آخرين ماموريت بازی هنگام جنگ همراه ربات متوجه بشيد ، و واقعا معنی این جمله رو خواهيد فهميد :
" War , War never changes "
چقدر زيبا ، اما تاريک ، سياه و وحشتناک

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
]چطوری یه روبات ساختند که رو هوا راه بره ولی نمیتوند یه وسیله ی نقلیه درست کنند که رو هوا راه بره:laughing:
منظورتون چه ربات هايی هستن ؟ چرا من نديدمشون ؟

خوب دیگه اینو خود سازنده {{todd howard}}تر جیح داده تو بازی قرار نده به جاش روبات بزاره در ضمن این روبات ها هم مال کار خانه هستش که توی یک مرحله باید از بین ببریشون که توسط خود روبات کار خانه اداره میشه داستان بازی خیلی با حاله سعی کن ادامش بدی
این يکی از کوئست های فرعی هست درسته؟ چون تو ماموريت های اصلی همچين جايی و همچين کاری نرفتيم و نکرديم.
جالب بايد باشه .

کلا بازی زیبایی بود ولی زود تموم شد. همش 30 ساعت! الان هم ماموریت آخر رو انجام ندادم و دارم levelم رو می‌رسونم 20 ولی همه جا پر شده از ENCLAVES و از طرفی موندم با اینهمه پولی که دارم چیکار کنم!
کلا بازی باید خیلی طولانی‌تر میشد!
کاملا موافقم ، من تازه داشتم حال ميکردم ، تازه داشت بازی جزعی از روحم ميشد که تمام شد .!! واقعا حيف ، خيلی زيبا بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند