EA : بازی Battlefield: Bad Company 2 اولین حمله جدی به COD خواهد بود

Farh@d

کاربر سایت

bfbc2-a.jpg

درود.
اقای Jen Uwe Intat رئیس EA اروپا در طی صحبتی که داشتند از بازی خود یعنی Bad Company 2 تعریف هایی زیادی را نمودند و این در حالی است که گویا Jen Uwe Intat بیش از حد چشم به مقابله با Modern Warfare 2 دوخته است بازی BFBC2 قرار است در March 2 در امریکا و 5 مارچ در اروپا وارد بازار بشود اقای Jen Uwe Intat می افزاید بازی Battlefield: Bad Company 2 در ماه مارچ منشر میکنیم و این اول حمله جدی ما در مقابله با Call Of Duty خواهد بود سبک Shooter برای ما بسیار مهم میباشد و ما در این سبک همیشه حرف اول را میزدیم و به خاطر همین امر نیز ما برای پس گرفتن اولی خود همه کار میکنیم و بازی BFBC2 بهترین عنوان میباشد

source

آخرین ویرایش:

ricosev

کاربر سایت
بله اصلا نظر شما به من مربوط نمی شه ولی اینم نیست که شما بیای هر چیزی رو به زبان بیاری و بگی نظر شخصیه ولی مشکلی نیست چون کلا مد شده هر کس هر حرفی رو می خواد به زبون میاره بعد هم میگه نظر شخصیه.
و در مورد Customize اصلحه ها هم باید بگم خیلی با این کارشون موافق بودم البته منم از کمبود کلاس تو بعضی جاها شاکی بودم ولی در کل اینکه مثل MW2 شما نمی تونستی رو هر اسلحه ای دوربین 27.5 مسخره بزاری و مثل یه snaip همرو درو کنی خیلی عالی ولی اگه منظورت به اون عوض کردن رنگ اسلحه ها هست باید بگم که اشتباهی بازی رو گرفتی باید می رفتی Little big planet میگرفتی.
اگه نظر منو قبول نداری پس چرا بجای اینکه بگی:
منجمله اولین کسی بودید که می گید از اسلحه های Killzone2 حالتون به هم می
خوره
درست توضیح نمی دی که چرا تنوع اسلحه ها توی Killzone خوبه
و حالا خودت داری به تنوع کلاس Killzone ایراد می گیری ;)

دوست عزیز اسپم یعنی همین دیگه بجای درست بحث کردن از یه چیزی حرف می زنی که اصلا به بحث ربطی نداره
مثلا اصلا ربطی نداره من چندمین نفری بودم که چی گفتم مهم اینه که چی گفتم و در مورد چی بحث کردم

بعدش هم من Killzone رو از نظر تنوع اسلحه و کاستومتایز مقایسه کردم
رو هر اسلحه ای دوربین 27.5 مسخره بزاری
ببین توی BF:bc2 هم می تونی روی تغریبا همه ی اسلحه ها همین رو بزاری خوب این یعنی چی ؟؟ :)
یعنی این امکان واقعا وجود داره و واقعا انجام می شه !!
تازه 3X و 27.5 هم Attachment استاندارد هستن

باید می رفتی Little big planet میگرفتی.
به خودم مربوطه :biggrin1:

Donkiten

کاربر سایت
دوست عزیز ricosev من اصلا در مورد BF حرفی نزدم فقط گفتم تا العان از Killzone2 تو FPS های Modern warfare بیشتر از همه خوشم اومده و پیش من منطقی تر بوده تا بقیه (البت Halo رو تو این سبک در نظر نگرفتم که در هر صورت پیش من جای دگر دارد) و حرف دومم هم این بود که ادم نمی تونه هر حرفی رو به عنوان نظر شخصی مطرح کنه به طور مثال من بیام بگم اقای X از نظر من دزد هست خوب نظز شخصیه . منطقیه که اون موقع اقای Y از من بپرسه چرا میگی اقای X دزده . و اون موقع هست که من ( طبق این منطقی که بیشتر برو بچه این سایت در پیش گرفتن) بگم از نظر شخصی من اون دزده. و بازم منطقیه که اقای Y به من بگه غلت می کنی نظر شخصیته چون این دیگه نظر شخصی نیست یه تهمت زدنه.
این فقط یه مثال بود.
در کل میشه هر وقت که بخوای در هر موردی حرف زد ولی نمیشه هر حرفی رو که زدی پس بگیری در کل بر میگرده به این که از قدیم میگن اول فکر کن بعد حرف بزن نه حرف بزن بعد فکر بکن.

Only PS3

کاربر سایت
100% بهتر ميشه :love:(:biggrin1:) هر چي باشه اين بازي از اون اولش هم بر مبناي MP ساخته شد!
وسايل جنگي و افكت ها و.. نشون دهنده ي يه جنگ تمام عيار هست.

ricosev

کاربر سایت
دوست عزیز ricosev من اصلا در مورد BF حرفی نزدم فقط گفتم تا العان از Killzone2 تو FPS های Modern warfare بیشتر از همه خوشم اومده و پیش من منطقی تر بوده تا بقیه (البت Halo رو تو این سبک در نظر نگرفتم که در هر صورت پیش من جای دگر دارد) و حرف دومم هم این بود که ادم نمی تونه هر حرفی رو به عنوان نظر شخصی مطرح کنه به طور مثال من بیام بگم اقای X از نظر من دزد هست خوب نظز شخصیه . منطقیه که اون موقع اقای Y از من بپرسه چرا میگی اقای X دزده . و اون موقع هست که من ( طبق این منطقی که بیشتر برو بچه این سایت در پیش گرفتن) بگم از نظر شخصی من اون دزده. و بازم منطقیه که اقای Y به من بگه غلت می کنی نظر شخصیته چون این دیگه نظر شخصی نیست یه تهمت زدنه.
این فقط یه مثال بود.
در کل میشه هر وقت که بخوای در هر موردی حرف زد ولی نمیشه هر حرفی رو که زدی پس بگیری در کل بر میگرده به این که از قدیم میگن اول فکر کن بعد حرف بزن نه حرف بزن بعد فکر بکن.
آخه من چی بگم ؟؟ ...... فقط یک بار می گم خدا وکیلی یک بار درک کن چی می گم
ببین من یا شما لازم نیست راجع به این که چه رنگی دوست داریم به کسی توضیح بدیم متوجهی ؟؟

یعنی این که اصلا به تو ربطی نداره من M4 دوست دارم یا M16
من که نباید به خاطر چیزی که فقط به من مربوطه به دیگران توضیح بدم که ...

اینو می فهمی منظورم از فقط به خودم مربوطه یعنی چی ؟؟ یعنی هیچ کس دیگه ای توی اون قضیه دخالت نداره
یعنی راجع به آقای X یا خانم Y نیست یعنی نه به کسی چیزی می شه نه به کسی حرفی زده می شه

وقتی من می گم :
که بعد از یه ماه از دیدن اسلحه های بازی حالم به هم می خورد :sick:
یعنی من حالم بهم می خوره ... یعنی نظر شخصیه منه .... تو حالت بهم نمی خوره به من ربطی نداره ؟؟

دوست عزیز ricosev من اصلا در مورد BF حرفی نزدم
من مثال زدم
منظورم این بود مشکل MW2 این نیست که بشه روی اسلحه دوربین گذاشت یا نذاشت

--------------------------------------------------------------------------------------------------
کلام آخر راجع به MW2

به نظر من Infinityward می خواست با MP بازیه MW2 یه تجربه جدید ارائه بده اما با دادن چند تا گاف بزرگ این تجربه جدید خراب شد

اولا : محدودیت بازی کن توی مود های استاندارد مثل دف مچ و سرچ اند دیستروی که 12 نفر بیشتر نیست و خیلی کمه تازه سیستم هایی مثل Squad هم توی این بازی جای نداره

دوما : مپ های بازی به شدت از کوچیکی رنج می برن و به اضافه این مپ ها پر از مکان های کوچیک و بزرگ هست که وجود بیشترشون تا حد زیادی لازم نبود
مثلا چه نیازی هست توی یه راهروی باریک یه جا توی دیوار باشه تا یه نفر اون جا کمپ کنه ؟؟
خیلی مورد توی تمام نقشه های بازی هست که وجودشون هیچ دلیل قانع کننده ای نداره و شده مکان کمپر ها
بعضی مپ ها هم بیش از اندازه تو در تو هستن و به خودی خود جای کمپ زیاد دارن

سوما : چرا ما باید هم رادار روی اسلحه داشته باشیم و هم perk برای مخفی بودن از رادار ؟؟
بازی از هیچ منطقی برای بالانس کردن پیروی نمی کنه و عملا مسخره اس

چهارما : جنبه Fun بودن بازی تمام امکانات تاکتیکی توی بازی رو حذف کرده ؟!!

اما در نهایت با وجود تمام این موارد می شه توی Ground war بازی کرد ... این مود شامل 18 نفر می شه که به خاطر تحرک و تعداد بالا بازی کن توی مپ کمپر ها زود لو می رن و نمی تونن توی این مود بازی کنن

توی مود هایی که سناریو متحرک دارن و بازیکن باید برای برد تحرک داشته باشه هم مشکل کمپر ها کم رنگ می شه مثلا مود Demolition خالی از کمپر هست خیلی هم باحاله

این بازی هنوز هم ارزش بازی کردن داره و من به آپدیت ها امیدوارم اما اگه BF:BC2 به همون خوبی باشه که می گن من هم بهش نقل مکان می کنم:smile:

آخرین ویرایش:

ricosev

کاربر سایت
:laughing:
چطور مگه، چطوری به این حقیقت نایل اومدی شما؟!
Engineer ... خدایی می کنه ..... هم موشک انداز هم مسلسل اتوماتیک ...
بقیه کلاس ها در برابرش کشک می شن
هم می تونی تانک بزنی هم با مسلسل و یه دوربین ........... بقیه کلاس ها در واقع برتری ندارن

سوال اینه تو چطور به این حقیقت نایل نیومدی :laughing: اگه دمو رو بازی کرده باشی خیلی واضحه :biggrin1:

ricosev

کاربر سایت
بله .... چی ؟؟
وقتی یه دوربین بزاری روی مسلسل توی کلاس انجنیر اون وقت همون قابلیت های آسولت رو داره و تنها فرقش اینه که تو اسولت اسلحه ات نارنجک انداز داره ولی انجینر موشک

منظورم اینه وقتی انجینیر رو انتخاب می کنی هم می تونی از پس تانک بربیای هم از پس نفرات دشمن

اما وقتی اسولت رو انتخاب کنی در برابر تانک دشمن بی دفاع هستی

حال اینگیلیسی نوشتن هم نداشتم :cheesygri

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند