Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

.SamueL.

کاربر سایت
کسی secret wars رو شروع کرده؟
عالی بود واقعا ، مخصوصا جلد دو که محشر بود: |
---
Old man logan هم جدیدش اومد که تخت secret wars ـه ، بشتابید که شماره قبلی عالی بود ، این جدیده هم خیلی خوب شروع شده

amin hj

کاربر سایت
کسی secret wars رو شروع کرده؟
عالی بود واقعا ، مخصوصا جلد دو که محشر بود: |
---
Old man logan هم جدیدش اومد که تخت secret wars ـه ، بشتابید که شماره قبلی عالی بود ، این جدیده هم خیلی خوب شروع شده

تو برنامست :d هم Secret Wars هم Secret Wars 2099

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
آقا سایتی رو می شناسید که بشه بدون دردسر کتمیک های هفتگی مارول و DC رو دانلود کرد؟
سایت هایی مثل Comicsall یا Comicsforest هستن ولی لینک هایی که گذاشتن خیلی بده و عملا نمی تونم دانلود کنم از این سایت ها.

M.S.A.A

کاربر سایت
کسی Justice League #41 رو خونده؟

اون زنه زد کل مغزهای متفکر جاستیس لیگ رو له کرد :|
بتمن، فلش، سایبورگ، اونور هم لوتر رو خواهرش ناکار کرد :|

چندتا از صفحه هاش هم عالی بود، که این دوتاش از نظرم خیلی باحال بودن! (که خوب پشت سر هم هستن :d )

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
ختم به خیر ترین رابین Dick بود به نظرم.. Todd هم که همون قضیه A mask to cover another maskاه :d
Damian برگشتش جالب بود.. ولی در کمال تعجب و حیرت من Todd رو ترجیه میدم:d
پ.ن: این Tim به نوعی ریبوت Beyond بود درسته؟

Luminer

کاربر سایت
ختم به خیر ترین رابین Dick بود به نظرم.. Todd هم که همون قضیه A mask to cover another maskاه :d
Damian برگشتش جالب بود.. ولی در کمال تعجب و حیرت من Todd رو ترجیه میدم:d
پ.ن: این Tim به نوعی ریبوت Beyond بود درسته؟
نه این Batman Beyond جدیدی که داره میاد ادامه ی New 52 Future Endsـه، من خودم تا شماره 18 خوندم دیگه بیخیالش شدم داستانش خیلی نچسبه ولی در کل تا اونجایی که میدونم توی آینده تری مک گینیس که Batman اصلی توی داستانای Beyond و زیر نظر بروس پیر کار میکنه برای جلوگیری از تبدیل شدن همه بر و بچ به سایبورگ از طریق ماشین زمانی که بروس میسازه میره به گذشته تا همه چی رو درست کنه ولی به جای 35 سال ، 5 سال دیرتر میرسه و تمام اتفاقا افتادن ، حالا نمیدونم چی میشه ولی آخرش مث اینکه تیم دریک زمانه گذشته یجوری اون شخصیت منفی اصلی که brothereye هست رو راضی میکنه که بیخیال این کارا بشه و میاد توی زمان آینده ولی میبینه خبری نشده و همه چی تو دیواره :d ، حالا توی این Batman Beyond جدیده تیم دریک جای اون تری رو گرفته و از برادرش مراقبت میکنه و Batman زمان آینده بجای تیم شده
من خودم از توی New 52ـها فقط JL رو دنبال میکنم بقیه و اغلبشون تو در و دیوارن ، یکی از خوبهاش بتمن بود که اون آرک آخرش با شماره 40 کلا نابود شد این آرک جدیدشم که اصلا جیم گوردون شده بتمن اصلا یه چیزه عجیب و غریبیه کلا این rebootـای مارول و DC اعصاب خورد کنن الانم بعده ریبوت کامل با Flashpoint دوباره با این شماره های جدید Convergence همه چی رو از اول درست میکنن باید کلا بیخیال همه چی شد #:-s:d

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
نه این Batman Beyond جدیدی که داره میاد ادامه ی New 52 Future Endsـه، من خودم تا شماره 18 خوندم دیگه بیخیالش شدم داستانش خیلی نچسبه ولی در کل تا اونجایی که میدونم توی آینده تری مک گینیس که Batman اصلی توی داستانای Beyond و زیر نظر بروس پیر کار میکنه برای جلوگیری از تبدیل شدن همه بر و بچ به سایبورگ از طریق ماشین زمانی که بروس میسازه میره به گذشته تا همه چی رو درست کنه ولی به جای 35 سال ، 5 سال دیرتر میرسه و تمام اتفاقا افتادن ، حالا نمیدونم چی میشه ولی آخرش مث اینکه تیم دریک زمانه گذشته یجوری اون شخصیت منفی اصلی که brothereye هست رو راضی میکنه که بیخیال این کارا بشه و میاد توی زمان آینده ولی میبینه خبری نشده و همه چی تو دیواره :d ، حالا توی این Batman Beyond جدیده تیم دریک جای اون تری رو گرفته و از برادرش مراقبت میکنه و Batman زمان آینده بجای تیم شده
من خودم از توی New 52ـها فقط JL رو دنبال میکنم بقیه و اغلبشون تو در و دیوارن ، یکی از خوبهاش بتمن بود که اون آرک آخرش با شماره 40 کلا نابود شد این آرک جدیدشم که اصلا جیم گوردون شده بتمن اصلا یه چیزه عجیب و غریبیه کلا این rebootـای مارول و DC اعصاب خورد کنن الانم بعده ریبوت کامل با Flashpoint دوباره با این شماره های جدید Convergence همه چی رو از اول درست میکنن باید کلا بیخیال همه چی شد #:-s:d
DC خیلی جالبه یهو میزنه زیر میز میگه همه چیز رو عوض کنید!:d البته کار خوب هم انجام شده و شکی نیست مثلا اینکه Harley رو از زیر سایه Mr.J در بیارن و ...
این Comic Con هم اخبار خوبی به گوش میرسه..
(من که کلا ول کردم ولی اگر هم بخوام شروع کنم JL رو پی میگیرم..:d)

----

انیمیشن Batman: The Killing Joke هم تایید شد. فقط امیدوارم به خاطر Rating سانسور نکنن:d

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
کامیک جدید جاس ودون امروز تو کامیک کان معرفی شد.

An image flashed on the screen for the cover of Joss Whedon’s Twist. “It addresses the amoral question that’s been facing us: Why isn’t there a Victorian female Batman?,” announced Whedon.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
u391hwqo2fk5avc9kakl.png

بعد از ماه ها تاخیر عجیب و طولانی مدت بالاخره چشممون از جمال آخرین قسمت از این سری Hawkeye روشن شد. از خود سری بگذریم که به اندازه کافی ازش تعریف شده و فکر نکنم لازم باشه بازم گفته بشه بصورت کلی انتظاراتم از قسمت آخر بیشتر بود. دوست داشتم فرکشن جرات و جربزه بیشتری نشون بده چون نشون داد واقعا جرات تغییرات بزرگ رو داره.
نه اینکه 22 خوب نباشه، نه. برعکس خیلی هم خوبه ولی فکر نمیکردم اینجوری تموم شه. نمیدونم حالا مارول فرکشن رو زور کرده بود که جوری ای قسمتو بنویسه که سری جدید صدمه ای نبینه و دچار تضاد نباشه.

در کل فرقی نمیکنه، یکی از بهترین سری کمیک های سوپرهیرویی که تا حالا خونده بودم بالاخره تموم شد. واقعا حیفش بود داستان هنوز پتانسیل و کششش لازم رو داشت که فرکشن بخواد بیشتر از 22 قسمت ادامش بده چون واقعا این بشر از ایده و فکر جدید تموم نمیشه، البته دیگه همش تعریف از فرکشن نشه، نصف بیشتر کمیک رو دوش طراحی های بی نظیر دیوید آیا بود. یکی از یونیک ترین و بهترین طراحی هایی که تو عمرم دیدم.

خلاصه اینکه این 22 قسمت عالیه و اگه واقعا کوچکترین علاقه و اشتیاقی به کمیک دارید باید این سری رو بخونید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند