CODMASTERS در حال کار بر روی یک شوتر جدید با همکاری سازندگان BLACK.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
Black.jpg

شرکت مطرح کد مسترز در حال کار بر روی یک IP جدید با سبک شوتر با همکاری سازندگان BLACK است.
Tom Gilio طراح ارشد BLACK و از کارمندان سابق SCE به همراه Andew Wilson که در حال کار بر روی عنوان Split/Second است
با پیوستن به کد مسترز مسئولیت ساخت این IP جدید را به عهده گرفته اند.
--------------------------------
لازم به ذکر است BLACK یکی از موفق ترین شوترهای کنسولی نسل قبل بود که توسط EA
درسال 2006 برای پلاتفورم های XBOX و PS2 به کارگردانی Alex Ward منتشر شده بود.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
اگر اینو در نظر بگیریم که خشاب خالی کرده باعث بی ارزش شدن بازی میشه کیلزون و گیرز جزو بی ارزشترین بازیهای تاریخ هستند. هر چند من خودم اصلا از بازی که برای یک نفر باید کلی خشاب خالی کنی خوشم نمیاد و سیستم هدشات رو ترجیح میدم ولی گرافیک بلک همیشه تو ذهنم مونده و دلیل شاهکار بودنش رو گرافیکش میدونم هم تکنیکی هم هنری. اون مرحله جنگلی که گفتم هیچ وقت تو هیچ بازی دیگری برام تکرار نشد. بازیهای همزمان با بلک حتی نزدیکش هم نبودن(نظر شخصی)
کاملا تایید میشه.مخصوصا جو جنگی که در هیچ بازیه دیگه ای تکرار نشده.صداگذاری و فیزیک بازی بینظیر بود مخصوصا وقتی شیشه هارو تیربارون میکردی:biggrin1:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
BLACK فوق العاده بود.بچه ها هم گفتن ولی من درستش رو میگم اگه HEADSHOT نمکردی دقیقا یک خشاب میخواست.من دیوونه ی اول بازی بودم نارنجک مینداختی ستون ساختمون میریخت پایین!!!اگه نظارت اصلی با سازنده های BLCK باشه فکر کنم بازی خوبی بشه
همون بهتر که شماره 2 اش را نساختند
عزیز الان منظورت چیه؟

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
کجاش شاهکار بود؟ حال میداد برای کشتن یک نفر یه خشاب خالی کنی؟! :D.
انفجارهای باحالی داشت و شاهکاری خیلی خیلی براش زیاده.
حاجی بازی اشتباه گرفتی؟؟؟!کجا یک خشاب میخواست خالی کنی. . .
اگر ایتطوری بود که مرحله آخرش که از زمین و آسمون آدم میریخت چطوری میشد رد کرد؟
اغراق هم حدی داره:biggrin1:
این ویدئو از گیم پلی بازی ببینبد
http://www.youtube.com/watch?v=ajz5IXkNy0U
Black یکی از زیباترین شوترهایی بود که تو عمرم بازی کردم امیدوارم بازی Black 2 بسازن

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
بلک زمان عرضه از نظر گرافیک یک سر وگردن بالاتر بود و انفجارهای عالی داشت به طوری اگه الان هم انفجار هاش رو ببینیم واقعا خوب هستن

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
black یادش بخیر!!! اشتباه میکردی به شیشه ها تیر میزدی baw.جای اوون کار یه جفت هدفون خفن میزاشتی تو گوش.یه rpg ور میداشتی یادمه همون مرحله اول بازی یه مکان واسه این کار بود.یه ساختمون با کلی شیشه.این rpg رو میزدی داخل ساختمون از شدت انفجار طبیعی شیشه و خرد شدنشون و صدای فوق العاده طبیعی کیفور میشدی عاشق این کار بودم.اگه واقعا بتونن یه بازی بسازن که مثل black اوون روزا بترکونه واقعا کار شاخی کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر