Carmack:قفل فریم بازی ها بر روی 60 بر روی کنسول ها سخت است

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت

همه ی ما می دونیم که rage ساخته جدید کارمک بر روی 60 فریوم اجرا می شود البته این بازی پر است از باگ ها و مشکلات گرافیکی .هم بر روی pc و هم بر روی کنسول ها
او توصیه می کند به سازندگان که بازی های خود را بر روی 30 فریم قرار دهند البته بازی های استثنایی نیز وجود دارند مانند
god of war 3 , gt5 که فریم ان ها در مواقعی که نیاز به load کم تری است تغییر می کند
او ادامه داد : مگر در زمانی که شما بتوانید 60 فریم را حفظ کنید و مانع افت فریم شوید و گرنه بهتر است بازی های خود را بر روی 30 فریم قرار دهید چون قفل بازی ها بر روی
60 فریم سخت است
سازگاری چیز خوبی است .ولی در نسل حاضر قفل بازی ها بر روی 60 فریم بر روی کنسول ها کار راحتی نیست -او بهترین بازی که در 60 فریم بر روی کنسول ها اجرا می شود را cod معرفی کرد و گفت : بیشتر سازندگان سعی می کنند بازی شان HD باشد تا بر روی
60 فریم اجرا شود

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
چرا مرض ؟
60 فریم با 30 فریم یکی میدونی ؟:d باید از خدامونم باشه بازی های دیگه هم مثل Rage یا COD رو 60 قفل بشن.....

اصلاً 90 % لذتی که گیم پلی MW داره به خاطر 60 فریم بودنش ِ؛ یا مثلاً اگه فریم سری forza رو 30 بود شک نکن به کیفیت گیم پلی بازی شدیداً لطمه وارد میشد.
به جز ریسینگ کلا بازی روی 60 فریم حال نمیکنم :d ! حس بازی رو میگیره ! 30 فریم بهتر هست !
هرچند به قول بالایی (:d) خود تلویزیون فریم رو میبره بالا دیگه :d ! بیش از حد میشه

Gartall

کاربر سایت
کلا ترجمه متن مشکل داره :

ولی در نسل حاضر قفل بازی ها بر روی 60 فریم بر روی کنسول ها کار راحتی نیست -او بهترین بازی که در 60 فریم بر روی کنسول ها اجرا می شود را cod معرفی کرد و گفت : بیشتر سازندگان سعی می کنند بازی شان HD باشد تا بر روی
60 فریم اجرا شود
but on current generation consoles that 60 fps smooth framerate doesn’t come easily. The best examples are the CoD games, as they usually run at a Sub-HD resolution to accommodate the frame rate

گفته به دست اوردن 60 فریم روی کنسول ها کاره اسونی نیست . برای نمونه بازی cod که به خاطر حفظ فریم بازیشون را sub-hd طراحی کردند . با معنی که شما کردید زمین تا اسمون فرق داره !

جالبه تمام بحث هایی که من با این فرخ کردم الان کارمک داره بهش اعتراف می کنه به هر حال همین که خودش اعتراف می کنه خیلی برام ارزش داره
کارمک چی را اعتراف کرده ؟! مگه گفته اشتباه کردم 60 فریم ساختم ؟! در حقیت کارمک سعی کرده کار خودشو را تعریف و تمجید کنه !

به جز ریسینگ کلا بازی روی 60 فریم حال نمیکنم :d ! حس بازی رو میگیره ! 30 فریم بهتر هست !
یه لول بزرگ میتونم همین الان برات بفرستم :D پس ظاهرا نسل بعد دیگه تو نمیتونی با بازی ها حال کنی ؟!:D مثلا فکر کنم همین الان تو اگه bf3 را روی pc با 60 فریم بازی کنی اصلا حال نمیکنی ؟!:D
واقعا یکی از بهترین حرفهای لولی بود که تو این چند وقته شنیدم:D

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
استاد اینارو بیخیال شید :)

میخواد بگه 60 فرم خیلی مهمه و ما به این مهم دست یافتیم و ما کار شاخی کردیم !

و همینطور ما انجین خوبی داریم که تونسته ایم شوتر HD با 60 فرم بسازیم !

ed73

کاربر سایت
یه لول بزرگ میتونم همین الان برات بفرستم :biggrin1: پس ظاهرا نسل بعد دیگه تو نمیتونی با بازی ها حال کنی ؟!:biggrin1:
واقعا یکی از بهترین حرفهای لولی بود که تو این چند وقته شنیدم:biggrin1:
کاربر ضایع کردنم عالمی داره اینطور نیست؟:d:p
بابا بنده خدا نظرش رو داد.:d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
خوب دیگه فکر کنم سازنده‌ها کلا 30 فریم رو ول کنن. چون با اومدن تلوزیون‌هایی که هزتز‌های بالایی رو پشتیبانی میکنن، دیگه بازی 30 فریم هم باشه خود به خود تبدیل به 60 فریم میشه :D (البته این جوری به نظر میرسه)
درست متوجه منظورتون نشدم. میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟

pedramstalker

کاربر سایت
اتفاقا به نظر من 60 فریم بودن یه بازی خودش خیلیه و واقعا بازی رو نفس گیر تر و جذاب تر میکنه به خصوص بازیهای اکشن FPS نمونش همین Cod خودمون .

هرچند به قول بالایی (:d) خود تلویزیون فریم رو میبره بالا دیگه :d ! بیش از حد میشه
تلوزیون شما اورکلوک هستن ؟!!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
کلا ترجمه متن مشکل داره :

گفته به دست اوردن 60 فریم روی کنسول ها کاره اسونی نیست . برای نمونه بازی cod که به خاطر حفظ فریم بازیشون را sub-hd طراحی کردند . با معنی که شما کردید زمین تا اسمون فرق داره !

کارمک چی را اعتراف کرده ؟! مگه گفته اشتباه کردم 60 فریم ساختم ؟! در حقیت کارمک سعی کرده کار خودشو را تعریف و تمجید کنه !

یه لول بزرگ میتونم همین الان برات بفرستم :D پس ظاهرا نسل بعد دیگه تو نمیتونی با بازی ها حال کنی ؟!:D مثلا فکر کنم همین الان تو اگه bf3 را روی pc با 60 فریم بازی کنی اصلا حال نمیکنی ؟!:D
واقعا یکی از بهترین حرفهای لولی بود که تو این چند وقته شنیدم:D
lol رو واسه خودت نگه دار :d ! به جز COD تمام بازی های 60 فریم رو تا حالا خوشم نیومده :d !

kayne

کاربر سایت
کلاً امیر از این تریپ آدمایی هستی که مثلاً همه میگن از گل خوشمون میاد تو میگی بوته دوست دارم :d

فک کنم با تلاش و پشتکار بتونی این نظرت رو تو رکورد های گینس با عنوان متفاوت ترین آدم ثبت کنی :d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
حتی ریسینگ ها ؟!!! :D

نه ریسینگ منظورم نیست :d ! همین Rage ! نمیدونم یا من دو بعدی فکر میکنم یا واقعا یه جوریه :d ! تو COD خوبه اما تو Rage اون حس رو نداشتم ! حالا مشکل Res بود یا چیزه دیگه نمیدونم

کلاً امیر از این تریپ آدمایی هستی که مثلاً همه میگن از گل خوشمون میاد تو میگی بوته دوست دارم
yahoo_4.gif

فک کنم با تلاش و پشتکار بتونی این نظرت رو تو رکورد های گینس با عنوان متفاوت ترین آدم ثبت کنی
yahoo_4.gif
نه جرات نداشتم بگم Rage :d:d !
از ترس فرخ وگرنه با COD مشکلی نداریم :d

Gartall

کاربر سایت
lol رو واسه خودت نگه دار :d ! به جز COD تمام بازی های 60 فریم رو تا حالا خوشم نیومده :d !
حرفت را سعی نکن عوض کنی !:D تو پستت کاملا میشه برداشت کرد منظورت این بوده که به جزء بازیهای ریسینگ 60 فریم بودن لذت نمیده !
این پسته خودت :
دقیقا هم من میخوام بدونم الان روی pc که داری بازی ها را بالای 30 فریم و حتی بالای 60 فریم بازی میکنی حال نمیده ؟:D
یعنی یه چیزی گفتی تا نسل بعد هم نمیتونی جمعش کنی :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
حرفت را سعی نکن عوض کنی !:D تو پستت کاملا میشه برداشت کرد منظورت این بوده که به جزء بازیهای ریسینگ 60 فریم بودن لذت نمیده !
این پسته خودت :

دقیقا هم من میخوام بدونم الان روی pc که داری بازی ها را بالای 30 فریم و حتی بالای 60 فریم بازی میکنی حال نمیده ؟:D
یعنی یه چیزی گفتی تا نسل بعد هم نمیتونی جمعش کنی :D
آقا باشه :d ! چرت و پرت گفتم چون نتونستم بگم با Rage حال نکردم :d ! خوبه ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند