Capcom میگوید: زمان بازی Dragon's Dogma شصت ساعت خواهد بود

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
77081.jpg
کمپانی معظم کپکام اعلام کرده است که مدت زمان لازم برای بازی کردن و به پایان رساندن عنوان Dragon's Dogma پنچاه الی شصت ساعت زمان احتیاج خواهد بود.
این بازی در ژانر action-fantasy RGP انتظار میره اوایل سال 2012 (زمستان)به بازار عرضه بشه.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
این زمونه هر کسی به فکر جیبش هست دیگه ! با اینو کنسول های زاقارتی که سونی و مایکروسافت بیرون دادن ضربه ی سختی به پیکره ی صنعت بازی وارد کردن !
واقعا كه نظرت در مورد كنسولا خيلي عالي و به دور از هر گونه فن بازيه نظر لطفته كه انقدر كنسولا رو قدرتمند مي دوني و به pc اهميت چنداني نميدي.
در ضمن تا اون روزي كه شما ميگي (البته اگه برسه) خيلي زياد مونده تا اونم موقع بايد حسرت بكشي:d
ولي تو تريلرهايي كه من از بازي ديدم دوربين بازي خيلي رو اعصاب بود اميدوارم اين مشكلش حل شده باشه.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
باید دید کپکام با این بازی می تونه از وضعیت یکنواخت فعلیش خارج بشه یا نه.
با این بازی که خوبه اگه تمام تیم بازی سازیش با تمام استدیوهاش رو هم جمع کنه بازم دیگه نمیتونه موفقیتهای گذشتش رو تکرار کنه .....تا نوابغی مثل اون بابا که در مورد رزیدنت اویل اونتوری اظهار نظر میکنن این شرکت هم یواش یواش داره به سطح متوسط میرسه کماکان که همین الانشم رسیده ودر مقابل غولهایی مثل eaوactivisionوubiوepicوغیره دیگه جایی برای خود نمایی نداره...بازیهای بزرگی ساخت که دیگه جز خاطراتشون دیگه هیچی ازشون نمونده...

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
خَیلی جالب شد ؛ دوستان Console Hater : اگر بازیشون برای PC میاد ، که دمش گرم و اینا (تا اینجاش مشکلی نداره) ، اما اگر نمیاد برن بمیرن با این بازی مسخرشون و اَه اَه ... !
در واقع ملاک خوب/بد بودن یه بازی ، پلتفرمی هست که اون بازی روش ریلیز میشه و میتونم بگم لول .

• Like
Reactions: Polaris

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
خبرت رو بد شروع کردی، شاید یه زمانی میشد این لقب رو به کمپانی کپکام نسبت داد، ولی الآن اصلاً.بازی باید جالب باشه، شصت ساعت گیم پلی برای یک بازی سبک RPG مناسبه.
خب من چه کنم که هنوز هم با اینکه کپکام خراب کاری میکنه دوستش دارم.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یادمه کاپکام همین چند وقت پیش میگفت از pc حمایت میکنه انگار زود حرفشونو خوردن
در رابطه با شصت ساعت هم یه چیز عادیه تو بازیهای rpg و زمان مناسبی هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر