BFBC2 VS MW2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام
دیدم بحث سر این 2 تا بازی زیاده :cool:
Mw2hubBFBCvsCODMW2.jpg

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوب من مدرن رو انتخواب میکنم! به این دلایل:
1. بازی داستان جالب و سریال مانند داره که مخاطب رو همیشه در انتظار نسخه بعدی نگه میداره!
2. بخش آنلاین بازی دارای امکانات زیادی هست! بسیار جذاب هست! و پینگ خوبی داره و کسی برای آنلاینش مشکل نداره!
3. باتل فیلد یه بازی تقلید کننده از مدرن وارفار هست! بدون شک!
4. بخش آنلاینش مشکلات بسیار زیادی داره! دسیکانکت شده ها! پیدا نکردن سرور ها و پینگ افتضاح!
5. در مدرن وارفار بخاطر ترس از بن شدن کمتر کسی جرات داره چیت بزنه! اما رد باتل چیت های زیادی زده میشه که بازی رو به گند میکشونه!
بیخود نیست که مدرن وارفار پرفروش ترین بازی تاریخ هست! بیش از 2 میلیارد دلار فروش......

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب من مدرن رو انتخواب میکنم! به این دلایل:
1. بازی داستان جالب و سریال مانند داره که مخاطب رو همیشه در انتظار نسخه بعدی نگه میداره!
2. بخش آنلاین بازی دارای امکانات زیادی هست! بسیار جذاب هست! و پینگ خوبی داره و کسی برای آنلاینش مشکل نداره!
4. بخش آنلاینش مشکلات بسیار زیادی داره! دسیکانکت شده ها! پیدا نکردن سرور ها و پینگ افتضاح!
5. در مدرن وارفار بخاطر ترس از بن شدن کمتر کسی جرات داره چیت بزنه! اما رد باتل چیت های زیادی زده میشه که بازی رو به گند میکشونه!
بیخود نیست که مدرن وارفار پرفروش ترین بازی تاریخ هست! بیش از 2 میلیارد دلار فروش......
واقعا از نوشته هاتون معلوم شد در چه حد اطلاعاتتون بالاست. مخصوصا در مورد پینگ و سرور :laughing::laughing:

در ضمن بهتره به نظر سنجی سایت گیم اسپات هم یه نیم نگاهی بندازی.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
عزیز BF خودش بنیانگذار هست نه نقلد! ;)

اتفاقا من تاجایی که میدونم همه از سرورهای MW2 فرار کردن !;)

بهتره بشتر در این مورد تحقیق کنین:D

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سرور های بازی BAD COMPANY 2 موردی ندارند!
اطلاعات ندارید الکی نظر ندید!
مشکل از اینترنتمونِ...مخصوصاً بعد از اتفاقات اخیر!
MW2 رو هم بچه 6 ساله بازی میکنه!معلومه که پر فروشه!
:lol: :lol:
جان من بازیشون کرید اصلاً؟:)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر