Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Kian007

کاربر سایت
بهترین نسخه AC رو بازی نکردی :-" :D

میگم یک عکس از قیافه آرنو نیومده بدون این کلاهش؟؟؟؟ اصلا قیافش مشخص نیست درست :|
آره میدونم نصف عمرم بر فناست.باید به زودی بگیرم یه کم بازی کنم ببینم چجوریاست!

- - -ویرایش - - -

بهترین نسخه AC رو بازی نکردی :-" :D

میگم یک عکس از قیافه آرنو نیومده بدون این کلاهش؟؟؟؟ اصلا قیافش مشخص نیست درست :|
به زودی عکس هایی مختلف از آرنو با زوایا ی مختلف وارد بازار میشود:
آرنو با کت و شلوار
آرنو با شلوار کردی
آرنو با کلاه
آرنو بی کلاه
و.......
خخخخخخخخخ
دور از شوخی یکم صبر کن میاد.

OMG

کاربر سایت
شاید هیچکی باورش نشه ولی من AC II رو به دلیل ضعف سیستم نتونسته بودم بازی کنم و چون مطمئن نبودم AC II هم اینطوری هست یا نه حرفی نزدم!!!

اصلا AC II رو بیخیال، خود AC 1 هم 3-4 تا شهر داشت:D این رو یادم نبود:D Revelation که کمترین تعداد شهر رو داره فکر کنم، فقط 2 تا:|

Jackdaw

کاربر سایت
من باب آپدیت بودن تاپیک یه عکس از Hidden Blade این شماره که اسمش به Phantom Blade تغییر کرده بزارم حال کنید...طراحیش از تمام Hidden Blade های قبلی الحق و الانصاف قشنگ تره
:x
webrm2dm7ur39t26mq3u.jpg

اینم یه عکس شیک از آرنو و اراذل:d

n1rxtsi226x0f7ty184q.jpg

Kian007

کاربر سایت
من باب آپدیت بودن تاپیک یه عکس از Hidden Blade این شماره که اسمش به Phantom Blade تغییر کرده بزارم حال کنید...طراحیش از تمام Hidden Blade های قبلی الحق و الانصاف قشنگ تره
:x
webrm2dm7ur39t26mq3u.jpg

اینم یه عکس شیک از آرنو و اراذل:d

n1rxtsi226x0f7ty184q.jpg
یادم باشه یکی از این فنتوم بلیدا برای خودم بخرم;;):dتو این جامعه نیاز میشه:-\

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند