Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Shoboolian

کاربر سایت
بچه ها چیزی که توی این چند سری آخر Assasins Creed من رو آزار میده و اذیتم میکنه موسیقی و موزیک های بازی هست. اگر نسخه های قدیمی AC رو بازی کنید و از قدیمی ها باشید می فهمید چی میگم خوب چند نسخه ی آخر تو این زمینه واقعا ضعیف بودن نسبت به قدیمی تر ها و امیدوارم توی این نسخه جدید دوباره بهبود بدن و به اوج خودش برگردونن این بخش رو و در کل هیچی به Ezio نمیرسه اما من برای Ubisoft آرزوی موفقیت میکنم و طلسم این ضعیف ظاهر شدن بازی توی این چند سال اخیر رو امیدوارم بشکنن و از هر لحاظ بهتر کار کنن

M.V.S

کاربر سایت
بچه ها چیزی که توی این چند سری آخر Assasins Creed من رو آزار میده و اذیتم میکنه موسیقی و موزیک های بازی هست. اگر نسخه های قدیمی AC رو بازی کنید و از قدیمی ها باشید می فهمید چی میگم خوب چند نسخه ی آخر تو این زمینه واقعا ضعیف بودن نسبت به قدیمی تر ها و امیدوارم توی این نسخه جدید دوباره بهبود بدن و به اوج خودش برگردونن این بخش رو و در کل هیچی به Ezio نمیرسه اما من برای Ubisoft آرزوی موفقیت میکنم و طلسم این ضعیف ظاهر شدن بازی توی این چند سال اخیر رو امیدوارم بشکنن و از هر لحاظ بهتر کار کنن
خب این نظر شماس و امیدوارم به اون چیزی که میخواید برسید. :)
ولی من موسیقی های نسخه قبلی رو خیلی دوست داشتم. بخصوص موسیقی که توی دریا و موقع حمله به عرشه کشتی های دیگه نواخته میشد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
بی خیال این یکی شو جان من! :d
یکی از نقاط قوت تمام سری! (تمام سری! بدون حتی 1 استثنا! ) همین بخش موزیک فوق العادشه! AC IV هم واقعا عالی بود!!!
آهنگ هایی که روی عرشه میخوندن ، آهنگ هایی که توی بارها میخوندن! و بقیه ی موزیک هایی که موقع جنگ کشتی ها و ... پخش میشد!

دیگه نقطه قوت یه بازی رو اینطوری زیر سؤال نبرید که! :d

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
من که اصلا از سری AC خوشم نمیاد با دیدن دمو بازی کف کردم خدایی . گرافیک بسیار زیبایی داشت . نورپردازیش یه جوری شبیه GTA V بود به نظرم . :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
بی خیال این یکی شو جان من! :d
یکی از نقاط قوت تمام سری! (تمام سری! بدون حتی 1 استثنا! ) همین بخش موزیک فوق العادشه! AC IV هم واقعا عالی بود!!!
آهنگ هایی که روی عرشه میخوندن ، آهنگ هایی که توی بارها میخوندن! و بقیه ی موزیک هایی که موقع جنگ کشتی ها و ... پخش میشد!

دیگه نقطه قوت یه بازی رو اینطوری زیر سؤال نبرید که! :d

نمیدونم چرا امیر ولی گرافیکش شدیدا منو یاد CG نسخه 1 میندازه :D با کیفیت بهتر ! :D
واقعا خیلی خوب شده ولی لباس شخصیت اصلی خیلی خیلی ساده ـست ! احتمالا گیمپلی اوایل بازیه و زره بخریم درست بشه ...
حرکات جدید هم که اضافه شده :D ( بالا رفتن از دیوار و پایین اومدن ـش ... )

RaideN-

کاربر سایت
من میترسم بلایی که سره WD اومد سره AC: Unity بیاد ): اگه مثلِ E3 2012 بشه و موقع انتشار بازی افت کنه رسماً یوبیسافت داغونم میکنه ):

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
با تمام احترامی که واسه باقی بازیا قائلم، بهترین نمایش کنفرانس بود.
یعنی اگه مموری ما از وجود ACـهای قبلی پاک شده بود و به عنوان یه IPـه جدید توی کنفرانس معرفی می‌شد همه سکته رو زده بودن.
از هر نظر به نظر من بهترین نمایش رو داشت. گرافیک که قشنگ فک من رو روانه زمین کرد. نزدیک به 200 نفر آدم توی محیط بودن و به ظاهر هم خیلی روون اجرا می‌شد بازی. نورپردازی (اثر نور خورشید روی اجسام داخل ساختمون رو داشتید؟:x) و اون محیط‌ها پر از جزئیات.
فیزیک لباس‌ها قشنگ یه نسل جلو رفته و انیمیشن‌ها هم که یوبی استادشون هست. اگه بازی افت گرافیکی پیدا نکنه و با همون کیفیت واسه نسل بعد منتشر شه، من روز اول بازی رو می‌خرم. به شدت باهاش حال کردم.
صداگذاری و انیمیشن صورت‌ها هم عالی بود.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
نمیدونم چرا امیر ولی گرافیکش شدیدا منو یاد CG نسخه 1 میندازه :D با کیفیت بهتر ! :D
واقعا خیلی خوب شده ولی لباس شخصیت اصلی خیلی خیلی ساده ـست ! احتمالا گیمپلی اوایل بازیه و زره بخریم درست بشه ...
حرکات جدید هم که اضافه شده :D ( بالا رفتن از دیوار و پایین اومدن ـش ... )
این CG نه! :-" ولی اون تیزر اولی به شدت یادآور CGـه AC I بود! :d
در مورد لباس به نظرم لباس ساده گذاشته بودن برای نمایش که رنگ های مختلف بهتر معلوم باشن و ملتی که نمایش رو میبینند راحت تر تشخیصشون بدن از هم :d
وگرنه همینطور که گفتی، بازی از AC I و مخصوصا AC:BH انقدر امکانات و چیز میز مختلف برای لباس بهش اضافه شده که عمرا انقدر ساده نخواهد بود! :d

این جرقه هایی که از برخورد سلاح ها به هم میزد نیز بسی خفن بود! :x به به! به به! >:)

4 نفره بازی کردن هم خیلی جذابه! :d ، البته تو تاپیک کنفرانس MS بود فکر کن، گفتم که بخش داستانی رو Co-Op نمیرم! (انقدر حرف میزنیم اصلا داستان به فنا میره! :| مثلا الان من یک خط هم نمیتونم در مورد بردرلندز2 بگم که اصلا چی بود و چی شد! :d غیر از اشاره تولد Claptrap :-" :x ) ولی خوب،برای مراحل فرعی چیز خوبیه! :d
خوشم میاد یوبی همیشه ایده های خوبی وارد AC میکنه! :-" (گرچه بازم بهش میگن تکراریه بازیش! :| )

Fenris Wolf

کاربر سایت
کلا اولین باره که میبینم اسسین انقدر خشونت توش زیاد شده :| اون جریان لاوازیه هم خیلی جالبه :D آخرای عمرش که مجکوم به اعدام میشه به طرفداراش میگه سر من که قطع شد ببینید چند بار پلک میزنم بعد محاسبه کنید حدودا چقدر بعد قطع شدن سر یه نفر میتونه زنده باشه :D ! ( یه همچین چیزی باید باشه ماجراش درست یادم نیست :D )
تریلر پریروز هم فکر کنم یه اشاره ای به اون داستان داشت که سر یارو قطع شد همچنان هوشیار بود !:-s:D

Jackdaw

کاربر سایت
فقط بالا رفتن از برج ایفل مونده بود که اونم OK شد...!!:dازون بالا باشتاب 9.8متربرمجذورثانیه بیوفتی با صورت بخوری زمین !! چه حالی بده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند