Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

lich-king

کاربر سایت
خبر برای طرفداران انیمه دراگون بال

54469782615194024921.jpg

شماره آپریل مجله V jump سری جدید انیمه دراگون بال زد کای رو معرفی کرده
که از یکشنبه 6 آپریل شروع به پخش میشه و حماسه Majin Buu رو پوشش میده :d

ماجین بو...حماسه...!!/:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^
اینا همه برای حسن میباشند! ^:)^

این کوروکو چقدر هیجان داره!!! :(( یعنی داشتم سکته میزدم رسما! :((
شکلک مورد نظر برای توصیف خودم نمیابم تو شکلک های بازی سنتر...برم یه گشتی جاهای دیگه بزنم...:-"
نزدیک ترین حالت اینه:
98140498760033041945.jpg

حدود 5 دیقه من چنین حالتی داشتم! :-" ، و البته اوضاعم بدتر این شکلک بود! از شدت هیجان،ناخون هام هم توی صورتم فرو رفته بود! اصلا یه وضعی...:-"
ولی خیلی خفنه!!!! :((

یکم تایم اوت بگیرم منم :p#:-s

آخرین ویرایش:

Fallen Soul

کاربر سایت
اضافه کنم منم شیپودن رو خیلی بیشتر دوست دارم. داستان جدی تر، ویلین های باثبات، درام قشنگ تر و صحنه های حماسی بهتر. اگه نمیفتاد تو سرازیری قطعا برای من جزو تاپ3 انیمه های زندگیم میشد منتها بدجوری خراب کردش.

یکی از بهترین انیمه های عمرم ه ناروتو . اصلا انیمه دیدن رو با ناروتو شروع کردم . ولی الان دراپش کردم . فکر کنم هنوز تو فیلره ؟؟ یا هر 2 قسمت یکی بره فیلر :| واقعا چه کاریهه که اینقدر فیلر میکنن ؟؟؟ اخه چه فکری کردن ؟

انیمه های این فصلم کروکو بسکت و ایپو و یوواهوشی نو پدال خوبن :) . این یو واهوشی نو پدال خیلی خیلی بیش از حدی بود که انظار داشتم .فک نمیکردم دوچرخه سواری میتونی اینهمه هیجان داشته باشه :D . فکر کنم ژاپون نصل بعدیش دوچرخه سوار های خوبی داشته باشه اگه این انیمه رو ادامه بدن :D

Eb6e

کاربر سایت
WTF=kill la kill e18 اصلاً دلم نمیخواست این قسمت تموم بشه خیلی خفن بود همه چیز اول از همه هم دوبله و موزیک.
داستان به طور غیر قابل باوری داری خفن و دور از انتظار پیش میره.
کسی میدونه این انیمه چند قسمت داره؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
WTF=kill la kill e18 اصلاً دلم نمیخواست این قسمت تموم بشه خیلی خفن بود همه چیز اول از همه هم دوبله و موزیک.

اونی-سان، 24قسمته

ce7en44

کاربر سایت

اونی-سان، 24قسمته
اگه مثل گورین لاگان 27 قسمته نشه:d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
51029d1392809297-145335.jpg

Hanasaku Iroha: Home Sweet Home

اصلاً فکرش رو نمیکردم، واقعاً فیلم قشنگی بودش!!!
شاید بشه گفت که حتی از انیمه ـش هم قشنگ تر بودش...چرا این داستان رو تو انیمه جا نداده بودند....مثلاً بجای اون چند قسمت وسط انیمه که حوصله ی آدم سر میرفت از دیدن انیمه (اگه درست یادم باشه، یکیش فیلم برداری ـشون بود، اعصابم خراب شد تا تمومش کردم)

مثل همیشه موسیقی ـش واقعاً قشنگ بود

Attachments

• 145335.jpg
    145335.jpg
    65.6 KB · مشاهده: 106
آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
بچه ها یک سوال :

امروز داشتم فیلم Dragon Ball : The Path of Power رو میدیدم دیدم مو های بولما بنفشه ! :|
کی بنفش بود ؟!

خوب چرا تو دراگون بال اصلی و دراگون بال زد موهاش آبی بود !؟‌ :|:|

{یا من قاطی کردم} :-/:|

Trunks

کاربر سایت
بچه ها یک سوال :

امروز داشتم فیلم Dragon Ball : The Path of Power رو میدیدم دیدم مو های بولما بنفشه ! :|
کی بنفش بود ؟!

خوب چرا تو دراگون بال اصلی و دراگون بال زد موهاش آبی بود !؟‌ :|:|

{یا من قاطی کردم} :-/:|

اینا یه سری نکات کوچیک گرافیکی هستش و دلیل خاصی نداره :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
اینا یه سری نکات کوچیک گرافیکی هستش و دلیل خاصی نداره :D

شهاب جون من این جزو نکات کوچیکه ! ;;)
آخه رنگ مو خیلی مهمه ها ولی خوب وللش !

راستی چرا از اون شوخی های منحرفانه که بولما و مستر روشی سردم دارشون بودن دیگه تو دراگون بال زد نیست !؟
تا قسمت 38 هیچی نبود !
:(
نداره شهاب ؟!

Trunks

کاربر سایت
شهاب جون من این جزو نکات کوچیکه ! ;;)
آخه رنگ مو خیلی مهمه ها ولی خوب وللش !

راستی چرا از اون شوخی های منحرفانه که بولما و مستر روشی سردم دارشون بودن دیگه تو دراگون بال زد نیست !؟
تا قسمت 38 هیچی نبود !
:(
نداره شهاب ؟!

من DBZ رو حدود 12 سال پیش چیزی یادم نمیاد اما running gag راجب Bulma توی کل سری زیاد هست ولی خب اوایلش هست بیشتر. اما به اندازه سری اول نیستش. چون اون موقع همه بچه بودن به غیر از روشی.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
همین الان تمومش کردم ، وای چقدر قشنگ بود این قسمت آخر . خیلی خیلی ناراحت شدم :((

من از اول کار طرفدار لایت بودم ، خیلی دلم سوخت واسش ... این قسمت همه ـش منتظر بودم که یه حرکت بزنه و همه چی عوض بشه و دوباره به نفعش برگرده ، ولی نشد ، شکست خورد ! :( اگه خود ال شکستش میداد باز یه چیزی ، ولی از نیر اصلا خوشم نمیومد خیلی نچسب بود بچه فسقلی ... از ماتسودا هم خیلی بدم اومد مردک حال بهم زن .
کل انیمه خوب بود ، نیمه دومش رو هم من واقعا حال کردم باهاش و هیچوقت جوری نشد که حوصله ـمو سر ببره ، طبق شنیده های قبلی انتظار داشتم نیمه دوم خیلی بدتر از اینا باشه ولی واسه من جذابیت خودشو حفظ کرد ... گرچه 100% هیچ کدوم از اون دوتا نمیتونستن به ال حتا نزدیک بشن ، ولی بازم حضور لایت جذابیت لازمه رو نگه میداشت .

یه سوالی هم که پیش میاد اینه که در نهایت حق با کی بوده ؟ لایت یا ال ؟ ... میدونم یه جورایی باید گفت کار لایت اشتباهه ، ولی همیشه واسه رسیدن به یه هدف بزرگ باید یه سری هم وسط راه فدا بشن ! نمیگم کارش درست بود ، ولی خب لایت میخواست که ["This world won't be a rotten place"] ، فقط هر کسی که جلوی هدفش قرار میگرفت رو میکشت ، فرقی نداشت گناهکار یا بیگناه . از اون طرف ال هم حاضر بود هر کاری بکنه ، حتا همکاری با یه سری خلاف کار تا کیرا دستگیر بشه .

در کل عالی بود ، قطعا همیشه تو ذهنم میمونه این انیمه ... RIP Light Yagami .

** MHN **

کاربر سایت
من میخوام از اینترنت انیمه سفارش بدم چون پول پست زیاد میشه مجبورم حداقل 30 تومن سفارش بدم که بصرفه!البته دو نفره می خریم نصف پول رو من میدم نصف رو اون!
انیمه تموم شده لطفا پیشنهاد بدین!
02260070823350288563.jpg

لطفا چند تا پیشنهاد بدین این هایی که بالا نوشتم مال دوستم هست هر انیمه ای که من خوشم میومد میگفت توش دختر نداره خشکه خوشم نمیاد!(یکم هنتای هست!)
من فعلا فقط هانتر ایکس هانتر پسند کردم دیگه چی خوب هست!مشکل هم نداشته باشه البته!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند