Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
297170.jpg

Kaijuu 8 Gou - E02
پسر عجب قسمت خوبی بودش... OP اون (Abyss از Yungblud) که واقعاً گاد بود منو شوکه کرد.
انیمیشن های زد و خرد ها و تخریب ها رو خیلی خوب ساختن....این حالت کمدی اون رو هم جالبه از کار در آمده.
داستان هم جالبه و شخصیت ها تا اینجای کار جالب بودن.

P.S
فقط حیف که 12 قسمته

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
با توجه به اینکه دراگون بال پدر معنوی شونن هست، و نباید انتظار داستانی نظیر شونن های مدرن ازش داشت، باز امروزه دیدن این اثر رو پیشنهاد می دید؟ اگر بلی، لطفا و بی زحمت بهترین ترتیب دیدنشون رو بگید، با تشکر(همینکه داستان بهتر از MHA باشه کافیه:D)

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
فریرن، خاطرات داروساز و حالا هم سریال شوگون/شوگان اونقدر سطح انتظارها رو بالا بردن که من یکی دیگه صدی به نَوَدِ کارهای جاپونی‌طور بهم نمی‌چسبه.
همش با اونا مقایسه‌شون می‌کنم
:(:-<

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
با توجه به اینکه دراگون بال پدر معنوی شونن هست، و نباید انتظار داستانی نظیر شونن های مدرن ازش داشت، باز امروزه دیدن این اثر رو پیشنهاد می دید؟ اگر بلی، لطفا و بی زحمت بهترین ترتیب دیدنشون رو بگید، با تشکر(همینکه داستان بهتر از MHA باشه کافیه:D)

یکی از بچه های قدیمی سایت و تاپیک شهاب بود @Trunks که خدای سوپر سایاجین هم بودش...الان دیگه مدتهاس که سری نمیزنه...امیداورم که هرجا باشه موفق باشه
بگذریم، 12 سال پیش بودش به پیشنهاد شهاب دارگون بال رو شروع کردم....

ترتیب کاملا به وقت خودت بستگی داره خلیل جون. شما چون اصولا الان استادی هستی واسه خودت، فکر کنم باید از سری اول نگاه کنی تا به کلکسیون شاهکار هایی که دیدی اضافه شه.
ترتیب اینطوریه:
Dragonball

شامل شروع داستان، کودکی گوکو تا بزرگ شدنش. base دنیای دراگون بال میشه راحت فهمید. Ki چیه، تکنیک ها چیه، سایان ها کیان و الی آخر...

بعد از اون،
Dragonball Z
هستش. Z رو اگه اولی رو هم ندیده باشی میتونی ببینی. طوری نیست که مثلا حس کنی شروع به دیدن دث نوت از قسمت 20 کردی مثلا. دنیاش مفهومه. ولی اساسا شما که جدی این سرگرمی رو دنبال میکنی، سری اولم ببینی بهتره. فقط گرافیکش یه نمه قدیمی هست طبیعیتا چون ماله 25 30 سال پیشه.

بعد از اینا هم
Dragonball GT
هست که بعد از Z هست. به دلیل اینکه خالق اصلی یعنی استاد توریاما سرش نبوده، بشدت ضعیفه. فقط برای اینکه پیش خودت بگی من کل سری دراگون بال رو دیدم میتونی ببینیش. مبارزاتش بعضی هاش خیلی غوله. ولی کلا طوری نیست که باید ببینی.

به اضافه 13 14 تا Movie و OVA و اینا که برخلاف سنت اینجور انیمه ها، قشنگن و ارزش دیدن دارن. خیلی هاشونم کلا از کیفیت بالایی برخوردار هستند و فن بیس بزرگی دارن.

این یه توضیح خلاصه و کلی برای ترتیب بودش. اصلا یعنی شک نکن که دراگون بال بهترین انیمه تاریخ بوده و هست و خواهد بود. میتونم یه پیشنهاد ساده بهت بکنم و بری مثلا بزنی Dragonball Its my life یه سری ova میاد بری ببینیش به عظمت این انیمه پی ببری.

من با سری Dragon Ball Z شروع کنم و فیلرهاش رو هم میشه حذف کرد....هر کجای داستان نیاز به توضیح سری قبل Dragon Ball بود تو سری Z زده میشد.
و بعد از اون Dragon Ball Super رو باید نگاه میکردم..که من سری Z رو تموم کردم و سری Super رو شروع کردم که هاردم سوخت =(( و دیگه ادامش ندادم.

اما نظرم....من سری Z رو بیشتر از Super دوست داشتم، شاید بخاطر اینکه نتونستم کامل نگاش کنم....ولی سری Z حس نوستالژیک خوبی داشت و روند انیمه کشش خوبی داشت و مبارزه های خدایی داشت.

درباره ی پیشنهاد دادنش....اگه عاشق انیمه های قدیمی دهه ی 80 و الخصوص دهه ی 70 هستی....دیدنش برات لذت بخشه و رگباری نگاش میکنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر