GamePad

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
البته این مدل فراسو یه اشکال عمده داره و اونم اینه که با بعضی بازیهای جدید ساگاری نداره! در ضمن یه دسته لاجیتک هست عین خود دسته 360 اما دوتا مشکل داره: دسته کمی کوچک شدند - قیمت بالا
اما از فن درجه یکی که روش نصبه و باعث میشه دستتون عرق نکنه نمی شه گذشت.
خيلي بد شد چون من ميخواستم از اين دسته ها بگيرم و چون از سيمدارها نيست پس بايد چيكار كنم

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
البته این مدل فراسو یه اشکال عمده داره و اونم اینه که با بعضی بازیهای جدید ساگاری نداره!
بله؟؟!؟!؟
دسته یا شناخته میشه ، یا نمیشه
اگه شناخته بشه ، تو همه ی بازیهایی که گیم پد ساپورتن کار میکنه مگر اینکه بازی مشکل داشته باشه

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
بله؟؟!؟!؟
دسته یا شناخته میشه ، یا نمیشه
اگه شناخته بشه ، تو همه ی بازیهایی که گیم پد ساپورتن کار میکنه مگر اینکه بازی مشکل داشته باشه
شناختن دسته با ویندوز یه چیزه و با بازی چیز دیگه.
آره خوب. دسته رو تشخیص میده. ولی بعضی از شرکت‌ها انقدر توی نرم‌افزار پدشون حرفه‌ای عمل کردن! که مثلا به جای یه دکمه یه چیز دیگه کار میکنه! یه سری دکمه‌ها اصلا کار نمیکنه! یا آنالوگشون صرفا یه D-Pad هستش که قلمبه شده!
به این چیزا میگن عدم سازگاری با بازی.
دیگه ته تهش Chilstream مثلا با بازی Fahrenheit مشکل داره توی آنالوگاش (این مشکل از بازیه که با آنالوگ‌های دسته‌های X Pad مشکل داره و نیاز به پدهای قدیمی تر داره.به هر حال مثال بود دیگه!!)
باتشکر....

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
که مثلا به جای یه دکمه یه چیز دیگه کار میکنه! یه سری دکمه‌ها اصلا کار نمیکنه! یا آنالوگشون صرفا یه D-Pad هستش که قلمبه شده!
آها ، خوب تحت این شرایط با 99 درصد بازیها مشکل داره :biggrin1:
اوه همچین مشکلاتی داره ، چه شاهکاری زدن!!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
آها ، خوب تحت این شرایط با 99 درصد بازیها مشکل داره
اوه همچین مشکلاتی داره ، چه شاهکاری زدن!!
حالا مشکل سخت افزاری کمتر پیش میاد!
بیشتر ماجرا سر اینه که طرف یه تراشه راهبر درست و درمون واسه دسته‌اش نمیذاره یا درایوری که ارائه میده روی خیلی از بازیها جواب نمیده....
به هر شکل! تا جنس خوب هست چرا نریم سراغش؟!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
یه راه خیلی ساده هم برای حل مشکل سازگاری گیم پدها با بازیها هست اونم استفاده از برنامه Xpadder هست که باهاش میتونی انواع و اقسام گیم پد رو اعم از مرغوب و حتی دست سازو:biggrin1: توی بازیها استفاده کنی

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
سلام.این گیم پد چطوره؟قیمتش 65 تومنه.بی سیمه:
Logitech Cordless Rumblepad2
3958-2.jpg

خواهش میکنم یکی توضیح بده.مهمه.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد

لاجیتک دسته هاش عمر بالایی دارن ، ولی لاجیتک که هیچی ، باباش هم نمیتونه ساپورت دسته 360 برای پیسی رو فراهم کنه
از جمله برتریهای دسته 360 :

*سازگاری با همه ی بازی های Games for Windows به طوری که وقتی میرین تو بازی ، دکمه ها از قبل چیده شدن و حتی توی بازی اسم Button n و اینارو نمی نویسه !! ، مینویسه Press LT مثلا!!

*بازیهایی مثل Gears of War که دسته ها رو (مثل همین لاجیتک رو حتی) ساپورت نمی کنن و اگر بخواین با این دسته بازی کنین باید به یه برنامه مثل Xpadder کار کنین که مسلما دقت لازم رو نداره ، ولی با دسته 360 این بازی میشه عین نسخه 360 اش ، یعنی حساسیت آنالوگ ها و ویبریشن و اینا همشون روی همون 360 تنظیم می شن

* دارای 2 تا تریگر پشت دسته که این لاجیتک نداره (مثل پدال گاز و ترمز میمونه و نسبت به فشار حساسه)

*وجود آنالوگ چپ ، روبروی دکمه ها که دوتا آنالوگارو از کنار هم برداشتن که خیلی خوب در اومده

و...

درکل یه دسته سیمدار 360 با قیمت زیر 50 تومن خیلی از این بهتره

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
من 70 تومن مایه دارم واسه خرید.
تو همین تاپیک که گفتن دسته ی سیم دار 360 واسه پیسی کم هست یا نیست تو ایران!
من کجا میتونم پیدا کنم این دسته 360 رو؟

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
شما يك دسته ي سيم دار اصل 360 (forwindows نباشه) بگير و به PC وصل كن چون دسته ي سيم دار 360 اصل هيچ فرقي با اون forwindows نداره به جز يك سي دي كه ميتوني اونو از اينترنت دانلود كني در ضمن يك تاپيكي است به اسم X360 pad for windows كه واقعا" اطلاعات جامعي داره.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
شک نکن که توی دسته‌های مشابه ‌PS بهترینه.
اما به شخصه نظر من اینه که دسته X360 یا Logitech Chillstream بخری. از هر نظر دسته 360 خوشدست ‌تره.
باتشکر...

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اما به شخصه نظر من اینه که دسته X360 یا Logitech Chillstream بخری. از هر نظر دسته 360 خوشدست ‌تره.
chillstream واقعاً خوش دسته ولی مال من الان بعد از 1 سال و اندی تقش داره در میاد . جهتاش یکم گیر پیدا کردن .
منم رفتم تو فکر پد X360 .

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354
دسته 360

با سلام

ظاهرا با تمام جوانب بهترین دسته برای PC
دسته بازی XBOX 360 هست
خوب دوستان هم فرمودند فقط یه چیزی موندم
این دسته 360 رو کجا میشه پیدا کرد می دونید
که دو جور داره

1-با سیم که الان دیگه نیست تو بازار؟؟؟؟؟؟!!!
2-بی سیم که یک مبدل می خواد که تو ایران نیست؟؟؟؟!!!

پس همه این حرفا نتیجش چی شد؟
کسی هست یکی از دو انتخاب رو خریده باشه و رو پی سی استفاده کنه؟

این فراسو هم ظاهرا مثل 360 هست چیپ و سازگاریش هم همونه یا فقط
ظاهره؟ الان مشکلی که برای Pc هست ناسازگاری زیاد هست و حتی
logitech هم که میگین عدم ساپورت داره.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
با سلام

ظاهرا با تمام جوانب بهترین دسته برای PC
دسته بازی XBOX 360 هست
خوب دوستان هم فرمودند فقط یه چیزی موندم
این دسته 360 رو کجا میشه پیدا کرد می دونید
که دو جور داره

1-با سیم که الان دیگه نیست تو بازار؟؟؟؟؟؟!!!
2-بی سیم که یک مبدل می خواد که تو ایران نیست؟؟؟؟!!!

پس همه این حرفا نتیجش چی شد؟
کسی هست یکی از دو انتخاب رو خریده باشه و رو پی سی استفاده کنه؟

این فراسو هم ظاهرا مثل 360 هست چیپ و سازگاریش هم همونه یا فقط
ظاهره؟ الان مشکلی که برای Pc هست ناسازگاری زیاد هست و حتی
logitech هم که میگین عدم ساپورت داره.
بچه‌ها یه مقدار اینجا سریع جوگیر میشن! توجه نکن.
دسته باسیم همه جا هست. از تجریش گرفته تا پشت شهرداری! پایتخت هست ولی خوب اندکی گرونتر. خلاصه نگران نبودنش نباش.
دسته‌ بیسیم با رسیور (مبدل چیه دیگه؟؟!) هم چیز عجیبی نیست. من خودم یه بار داتکام دیدم و قطعا یکم توی پایتخت یا بازار رضا بگردی سریع پیدا میکنی. این دوتا رو باهم توی یه پک میدن. نترس!
من به شخصه حاضر نیستم دستمال کاغذی از فراسو بخرم! نمیدونم از کی تا حالا آدم شده که دسته بزنه!
اگر دسته‌ی مشابه 360 میخوای فقط وفقط وفقط Logitech Chillstream. و دیگر هیچ! کاملا سازگاره و با درایور‌های XUSB مایکروسافت کار میکنه! اصلا یه درایور بیشتر نیست که!!
اون دسته‌ای که یه بابایی گفته عدم ساپورت داره Logitech Runmbepad هستش که تنها گناهش اینه که دسته‌ 360 نیست! همه‌ی بازیها برای دسته‌ی 360 ساپورت ندارن. بازی‌های قدیمی که اصلا ندارن و حتی مشکل هم ایجاد میشه توشون. حرف ناسازگاری نیست! حرف اینه که اگر شما این دسته‌ها رو با بازی‌هایی که دسته‌ 360 رو ساپورت میکنن بخوای وصل کنی، فقط باید مثل گذشته کلید‌هاشو تنظیم کنی. همین....
اما در کل دسته 360 از هر نظر بهتر و خوشدست تره.
باتشکر....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر