GamePad

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
سلام دوستان من میخواستم این xbox 360 pc wireles gameing reciver رو واسه لپ تابم بگیرم .و داخل شهرمون و حتی اهواز هم ندیدمش حالا میخوام اینترنتی بگیرم اگه میشه سایتی رو معرفی کنید که اوریج شو داشته باشه ؟خیلی ممنون .

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان من میخواستم این xbox 360 pc wireles gameing reciver رو واسه لپ تابم بگیرم .و داخل شهرمون و حتی اهواز هم ندیدمش حالا میخوام اینترنتی بگیرم اگه میشه سایتی رو معرفی کنید که اوریج شو داشته باشه ؟خیلی ممنون .
همون چینی رو هم بگیری جواب میده قیمتشم حدود 35 تا 38 هست

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
مگه اصلیش گیر نمیاد ؟ لطفا یه سایت معرفی کنید داشته باشه.

والا تکی هرچی هست معمولا اصلی نیست. اینایی که همراه با دسته هست اصلی داره. سایت خاصی نمیدونم ولی اگه خواستی بهم پیام بده یه نفر رو بهت معرفی کنم احتمالا برات میاره همون قیمتی که گفتم. خودم هم از اون خریدم و راضی هستم. به اسم اصلی هست ولی اصلی نیست

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
مگه اصلیش گیر نمیاد ؟ لطفا یه سایت معرفی کنید داشته باشه.
من 2تا چینی گرفتم بدرد نمیخورند تازه باید با نرم افزار بازی رو بهشون بشناسونیش!اصلش رو من پارسال خریدم 180الان باید 150باشه
دسته و باتری و دانگل و درایور
اینم کلیپ انباکسینک فارسیش:
تمام بازی ها رو ساپورت میکنه با این حال برای خاموش کردن باید باتری رو در بیاری،یه نفر یه نرم افزار غیر رسمی درست کرده خیلی کم حجم اونو میزاری تو startویندوز که وقتی سیستم بالا میاد فعال باشه بعد هر وقت دکمه وسط رو نگه داری خاموش بشه
من ازdcinpcگرفتم کمتر از 24ساعت با پست رسید

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
من 2تا چینی گرفتم بدرد نمیخورند تازه باید با نرم افزار بازی رو بهشون بشناسونیش!اصلش رو من پارسال خریدم 180الان باید 150باشه
دسته و باتری و دانگل و درایور
اینم کلیپ انباکسینک فارسیش:
تمام بازی ها رو ساپورت میکنه با این حال برای خاموش کردن باید باتری رو در بیاری،یه نفر یه نرم افزار غیر رسمی درست کرده خیلی کم حجم اونو میزاری تو startویندوز که وقتی سیستم بالا میاد فعال باشه بعد هر وقت دکمه وسط رو نگه داری خاموش بشه
من ازdcinpcگرفتم کمتر از 24ساعت با پست رسید

دوست عزیز من دانگل تک رو میخوام نه با گیم پد.

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دروود
رفقا بنده جدیدا ویندوزم رو عوض کردم و خلاصه...
یادمه قبلا یکی از دوستان یه نرم افزار کم حجم خوب معرفی کرد بهم که بعد اتمام بازی اگه دکمه xbox رو نگهمیداشتم چراغ دسته خاموش میشد
الان بنده همون رو میخام اگه کسی لطف کنه اسمش رو به بنده بگه ممنون میشم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دروود
رفقا بنده جدیدا ویندوزم رو عوض کردم و خلاصه...
یادمه قبلا یکی از دوستان یه نرم افزار کم حجم خوب معرفی کرد بهم که بعد اتمام بازی اگه دکمه xbox رو نگهمیداشتم چراغ دسته خاموش میشد
الان بنده همون رو میخام اگه کسی لطف کنه اسمش رو به بنده بگه ممنون میشم

Xboxoff

Xboxoff.zip / ПК

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
دنبال این گیم‌پد می‌گردم:
Hori Fighting Commander 4
dj9y_hfc4-p1.jpg

محصول کمپانی ژاپنی Hori هست و برای گیم‌های فایتینگ طراحی شده. آیا کسی از دوستان این گیم‌پد رو توی بازار یا سایت ایرانی ندیده؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دنبال این گیم‌پد می‌گردم:
Hori Fighting Commander 4
dj9y_hfc4-p1.jpg

محصول کمپانی ژاپنی Hori هست و برای گیم‌های فایتینگ طراحی شده. آیا کسی از دوستان این گیم‌پد رو توی بازار یا سایت ایرانی ندیده؟

شوخی میکنی؟ نه؟ گیم پد های معروفی مثل گیم پد Steam بزور, اون هم با قیمت خون باباشون گیر میان, بعد تو دنبال گیم پد نامعروفی مثل این می گردی؟!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظرم 1 گیم x1 با دانگل با کابل با باتری بخرید 1 عمر نفس راحت بکشید باتری با دانگل هم می تونید نگیرید با کابل اصلیش(حتما اصل باشه که تاخیر نگیره) بازی کنید. بهتره از دسته x1 هم نداریم من من کلی گیم پد تست کردم نقد ها هم همگی به سمت x1 هست. دسته ps4 هم خیلی خوب کار می کنه اما در مجموع بازم x1 بهتره دنگ و فنگ هم نداره.

دسته استیم هم از نقدهاش پیداست که هم پشتیبانی کاملی نداره(که خیلی مهمه) فقط هم در بازی های نشونه ای بهتر عمل می کنه که اکثرا با موس بازی می کنیم.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
شوخی میکنی؟ نه؟ گیم پد های معروفی مثل گیم پد Steam بزور, اون هم با قیمت خون باباشون گیر میان, بعد تو دنبال گیم پد نامعروفی مثل این می گردی؟!
موضوع اینه که بعضی وقتا آدم توی بازار چیزایی می‌بینه که اصلاً منطقی نیست!
مثل چند سال پیش که یکی از مغازه‌های پاساژ لباف، Arcade Stick ها و گیم‌پدهای MadCatz (سری استریت فایتر 4) رو آورده بود.
یا مثلاً توی سایت PT دیدم یه نفر گیم‌پد PDP MK X رو می‌فروشه.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
به نظرم 1 گیم x1 با دانگل با کابل با باتری بخرید 1 عمر نفس راحت بکشید باتری با دانگل هم می تونید نگیرید با کابل اصلیش(حتما اصل باشه که تاخیر نگیره) بازی کنید. بهتره از دسته x1 هم نداریم من من کلی گیم پد تست کردم نقد ها هم همگی به سمت x1 هست. دسته ps4 هم خیلی خوب کار می کنه اما در مجموع بازم x1 بهتره دنگ و فنگ هم نداره.

دسته استیم هم از نقدهاش پیداست که هم پشتیبانی کاملی نداره(که خیلی مهمه) فقط هم در بازی های نشونه ای بهتر عمل می کنه که اکثرا با موس بازی می کنیم.

دانگل دسته X1 تو بازار هست؟:-/ اگه هست، قیمتش چه جوریه؟:-/

kurosh8030

کاربر سایت
Jan 18, 2016
94
دانگل دسته X1 تو بازار هست؟:-/ اگه هست، قیمتش چه جوریه؟:-/

اره چند روزيه اومده.قيمتشم 114 هست.خودمم دارم استفاده ميكنم دسته وايرلس x1 رو باهاش.بايد بگم از مادر زاييده نشده گيم پد ديگه رو دست اين:d

مصرف باطري دسته x1 هم خيلي كمتر گيم پد 360 و از اين نظر هم راحت تره.منتها قيمت مسئله هست.170 پول خود دسته x1 هست و 114 پول دانگل وايرلسش.فقط هم رو ويندوز 10 كار ميكنه دانگل.هيچ درايوري هم نميخواد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر