سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Horror, ‏Mar 10, 2016.

1. کاربر سایت

خالی بندیه با عقل جور در نمیاد ولی از این خبرای داغ اگه دارید بازم بذارید.

2. کاربر سایت

خالی بندی نیست به احتمال 99 درصد فیلم اسپویل شده!
    HBO رسما اژدها استخدام کرده تا ترتیب اسپویل کننده ها رو بده و شکایت برده به CCA که بعضی از هواپیماهای بی سر نشین در حال پرواز بالای استدیو بلافاست رو تونستند توسط این اژدها شکار کنند که قصد داشتن فیلم رو اسپویل کنند

خبرای جدید قسمت های دیگه ای از فیلم رو اسپویل کرده که هم راستا با اسپویل جناب awayforthelads هست

awayforthelads تو قسمت هایی از اسپویل ادعا کرده بود ارتش لنیستر ها وقتی از دورن و هایگاردن بر میگردن به کستری راک توسط کرم خاکستری و ارتش دنریس قافل گیر میشن که البته منم فکر میکردم به دلیل مکان جغرافیایی کستری راک که از دراگون استون خیلی فاصله داره امکان نداره همچنی اتفاقی بافته و اون قسمت رو ترجمه نکردم!!!!!
    ولی حقیقت داره
    به نظر میاد در این فصل ما با کستری راکی که هیچ وقت ندیدیم رو به رو میشیم و نصف ارتش دنریس و یکی از آژدهای اون به همراه آنسالید ها و کرم خاکستری به کستری راک حمله میکنند که بران و جیمی تو این جنگ پا به پای هم میجنگن که این خبر تایید شده!

اینم عکس های جدیدی که دوستم برام ایمیل کرد

.

آخرین ویرایش: ‏Nov 23, 2016
  3. کاربر سایت

از اسپویل های جدید پسرعمویتون چه خبر؟ شاید هم اون کاربر رددیت پسرعموی شماست؟

s.snake2, Outer Heaven, strategy و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    Ebrahim
    اولین تصویر منتشر شده از فصل 7
    sansa.jpg

5. کاربر سایت

در واقع یه تصویر نیست سه تا تصویره که از 5 ثانیه فیلم برداشت شده.
    یکی از اون ها نشون میده اریا با دیدن وینترفل تحت تاثیر خاطراتش قرار گرفته که هم جهت با اسپویلی هست که بنده قرار دادم!

بچه پروی بازی سنتر منم و هنوز ادعا دارم کسی تو این انجمن به اندازه من از راز های این سریال چیزی نمی دونه!
    حالا شما و اونایی که ادعای کتاب خونی داشتن و دستشون رُ رو کردم هرچقدر دوست دارید بالا پایین بپرید اما واقعیت عوض نمیشه و خبرای دسته اول همیشه اول به دست بنده میرسه بعد به واسطه بنده به دست شما. این حسودی داره؟
    پسر عموی من یکی از نوسنده های watchersonthewall هست و افراد با نفوذی رو تو سریال میشناسه. کسی به اندازه ایشون و اون دوستم که خط داستانی سریال رو از جورج ار ار مارتین کش رفته از زیر و بم این سریال خبر نداره.
    لپ کلام بنده شخصیت فوق العاده مهمی هستم و نظر شما اصلا برام مهم نیست.
    اینکه با هر پست بنده تحت تاثیر قرار میگیرید و از خودتون واکنش نشون میدید برای نمایش قدرت و سواد بنده کافیه!
    از این به بعد اگه چوب لای پست های من بکنید و کل کل راه بندازید گزارش میکنم. بنده اصلا شما رو نمیشناسم که بخوام به پست ها بی محتواتون جواب بدم!

!

Ostad fariborz, flesh & blood, Big Band و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    Arya
    من خودم GRRM ام fight me kid

پ.ن: لازم میدونم دوباره بگم اگر لیک های سیزن 7 درست باشه در HBO رو باید پلمپ کرد :|

Empyrium این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    مجید
    چند تا تصویر از پشت صحنه فصل 7 منتشر شده که حاوی اسپویل میباشد :D
    یورون گیرجوی خواهر زادش یارا اسیر کرده و سوار بر اسب داره یارا با خودش، درون شهر عبور میده .. مردم هم انگار سبزیجات را به سمت یارا پرتاب میکنند

8. کاربر سایت

یه تیزر اپیک از فصل 7 اومده که با دیالوگای سیزن های قبلی و یکم CGI ساختن! قسمت اولش 16 جولای رو ایر میره.

Horror این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    آقا من بعید میدونم این اسپویل ها زیادم واقعیت داشته باشن
    آخه مگه میشه داستان لو بره و آنتاگونیست داستان کلا نباشه ؟ :|
    یورون گریجوی اصلا تو اسپویل ها نبود ولی همه میدونیم بعد رمزی قرار این عزیز دل دهن شخصیت های محبوب ما رو سرویس کنه :))

10. کاربر سایت

نام:
    علی جون
    سسخل تو مملک زیادع :|

Irisviel, GHOST OF SPART, Blood Brothers و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    ولی خدایی ترولم ترولای قدیم:))

ps4 only این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    محسن
    تایید شد فصل هشتم و پایانی سریال 6 اپیزودی خواهد بود.

13. < RED PHANTOM > کاربر سایت

نام:
    Majid
    Devil-Girl, s.snake2, Prince78 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    ERFAN
    تریلر جدید ی ریلیز شده که هر چی که هست از اون قبلیه بهتره که فقط صدا و تصویر اژدها و اینا بود

15. کاربر فعال بخش تریلرها کاربر فعال

این صفحه را به اشتراک بگذارید