سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Horror, ‏Mar 10, 2016.

1. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib
    نه بابا چرا ناراحت هر کسی یه نظری داره
    اما با توجه به این فاجعه ای که تو فصل ۷ تحویلمون دادن من به این پیشنویس اگر واقعی باشه با کمال میل راضیم
    در حقیقت به شدت سطح توقع من از سریال اومده پایین
    اگر همین پایان هم درست کارگردانی کنن من میذارم رو سرم

Thegodfather این نوشته را Like کرده است.
  2. Augustus

Augustus Caesar
    کاربر سایت

نام:
    Мojtaba
    منم با فصل 7 مشکل داشتم ولی نه در اون حد که دیگه این فاجعه و رو بخوام تحمل کنم آخر سریال. انتظار من از سریال همونطور که چند پست تو صفحات قبل گفتم اینه که سریال با یک پایان خوش تموم بشه . من کتاب ها رو نخوندم و قصد خوندن هم ندارم به علاوه با سریال با این دنیا آشنا شدم ، تا اینجا هر چی دیدیم بدختی و زجر و جنگ مردن شخصیت ها نیست شدن خاندان ها بوده به علاوه که همیشه قدرت شر در این دنیا بار ها چربیده به خیر. فک می کنم گرچه تا پایان سریال قطعا خیلی ها جون سالم به در نمی برن ولی نباید در حد این تراژدی که که تو این متون نوشته شده باشه. انتظار من به شخصه یک پایان خوب و با زنده موندن اکثر شخصیت های سریاله گرچه ممکنه بعضیا بگن دیزنی وار هست. حالا شما هم میگید سریال اینجوری تموم بشه میذارید رو سرتون ولی مطمئن باشید پایان تراژدی وار هرگز راضی کننده نبوده.
    الان خیلی ها پای همین ویدئو هایی که تو یوتیوب هستن دارن میگن که این پایان تلخ هست و اصلا افسرده کننده است. همون بهتر که یک پایانی بدن که حالا نه همه شخصیت ها ولی اقلا یک تعدادی از شخصیت های اصلی مثل جان و جیمی زنده بمونن و گرنه اگر قرار بود همشون تو یک انفجار وایلد فایر بترکن که این همه شخصیت پردازی برای چی بود؟

Cj_sa, Irisviel, Thegodfather و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. REZA TAEL

کاربر سایت

نام:
    طائل
    اگر میخواین دقیقا بفهمین سریال از کدوم فراز ی به این فرود رسیده،برین قسمت 9 سیزن 2 رو ببینید و از اینور بهترین اپیزود این فصل رو انتخاب کنید و مقایسه کنید :D

اینکه چرا دیالوگ‌ها مسخره ست و کرکترا فست تراول میشن و سرعت اتفاقات زیاده و هیشکی نمیمیره(یا به بیان بهتر جرئت کشتن هیشکی رو ندارن!:D اون مارتین بود :D) اینا انتقاد از فرعیاته به نظرم،اصل داستان اینه که سریال سورس خودش رو از دست داده و نویسنده های سریال از دستشون برنمیاد که بتونن همچین یونیورس عظیمی رو هدایت کنن،وگرنه تیم تهیه کنندگی سریال از کارگردانی و ست دیزاین و موسیقی و جلوه های ویژه همچنان فوق العادست،خیلی ساده سریال فقط مارتین رو از دست داده :D و مارتین روح این یونیورسه دیگه،ایدئولوژی پشت این یونیورس و عدالت این دنیا همش دست مارتینه،اصلا مشکل اینه مارتین رو حذف کردی این دنیا دیگه اون اتمسفر مشکوکی که بوی خیانت میده همیشه رو از دست داده.اصلا سلسله اتفاقاتش دست مارتینه من نمیدونم چطور میشه از دو تا نویسنده بی تخیل انتظار داشته باشیم چیزی شبیه سیزن های اول بهمون ارائه بدن :D

مث یه بازی میمونه که لول دیزاینش از هم پاشیده شده،دارک سولز 2ـه اصلا،میازاکی رو از دست داده :D

پ.ن:این سرسی رو نامردا چه بد گریم میکنن از عمد این فواصل،سرسی سیزن 2 عالیه :D

پ.ن2:و اینکه شخصیت مث تایوین لنیستر نمیاد دیگه :D در کل برید قسمت 9 سیزن 2 رو ببینین همین الانش خیلی حال میده :D

hs_gamer, Max Payne Pay, SMB2VF و 19 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. Pyramid Head

کاربر سایت

نام:
    محمد
    حالا تازه جنگ بلک واتر بهترین اپیزود سریال نیست مادر بگرید برای اون عروسی سرخ که من سر این قسمت داشتم خودم رو می کندم:D
    به نظر من نه تنها بهترین قسمت این فصل بلکه بهترین قسمت های سه فصل اخیر هم نزدیک اون جو و حس و حال 4 فصل اول نشده البته کمبود کاراکتر های کاریزماتیک هم تاثیرش رو روی سریال گذاشته مثلا همین تایوین لنیستر یا ند استارک یا استنیس

Thegodfather و yonestm این نوشته را Like کرده اند.
  5. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib
    خب دیگه نظر من و شما دقیقا نقطه مقابل همدیگست
    من پایان تراژدی وار میپسندم با حذف همه شخصیت ها و شما پایان خوش با زنده موندن اکثر شخصیت ها
    احتمالا تنها نقطه اشتراکمون منچستری بودنمون باشه :))
    در انتها پیشنهاد میکنم هر چند اندک برای کتاب وقت بذارید و محیط کتاب رو هم لمس کنید
    پشیمان نخواهید شد

6. Katsura

Gold User

نام:
    پرهام
    اقا گل گفتی واقعا مثله تایوین دیگه نمیاد :D ! یه سری دیالوگای تایوین با تیریون واقعا تاریخی بود من هر قسمت از فصل 4 به بعد دیدم یه 2 تا فحش بهش دادم برا کشتن تایوین ! بازیگرشم خیلی مناسب بود مخصوصا صداش و قیافش :D !

7. Horror

کاربر سایت

نام:
    Mohammad Gharib
    تایوین لنیستر همیشه اسمشم با عظمت یاد میشده
    از شروع کارکترش که داستان خاندان و لرد کستمیر بگیر تا همین اواخر
    یکی از دیالوگ های خیلی باحالی که شنیدم این بود که تا وقتی تایوین زنده بود گنجشک اعظم و جک و جونوراش جرات نمیکردن از کنار پایتخت رد شن حالا که تایوین نیست اینا دم درآوردن !
    واقعا تایوین به نوعی بالانس سریال بود
    حضور تایوین لنیستر و استنیس باراتیون و حتی رندل تارلی در شب طولانی با نبرد بزرگ شاه شب میتونست هیجان رو به ماکزیمم برسونه
    حالا باید بشینیم نبرد جان اسنو و دنریس رو با شاه شب ببینیم :))

Milad_HW, Katsura, G@m3r و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. yonestm

کاربر سایت

نام:
    U-N-3-S
    کاش سریال اسن وایت واکر نداشت الد اسکول جنگ میکردن:D

Alkazar, SILICON POWER, esm nadaram و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. tabahor

کاربر سایت

تو فصل هشتم دیدار جیمی با برن استارک و آریا با سگ شکاری دیدنیه. آریا سگ شکاری رو ول کرد تا بمیره جیمی برن رو پرت کرد تا بمیره

Cj_sa, Sir Ryan Giggs, H^D^ و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. Metal Gear

کاربر سایت

ببین مهم نیست برن چه نیرویی داره" اصل اینه که نوع گیر افتادن بیلیش و کشته شدنش به احمقانه ترین شکل ممکن و بدست کارکتری انجام گرفت(آریا) که از فصل اول تا آخرش نقش پارازیت رو ایفا میکنه.وقتی چندین شخصیت مشتی از ادامه حذف شدن و یکی از اندک کارکترهای باقی مونده که میتونست به جذابتر شدن هر چه بیشتر فصل آخر کمک کنه(بیلیش) هم حذف میشه و از اونور این ویروس سریال

تا آخرین فصلش باید حضور داشته باشه(خیلی باید پارتی کلفتی داشته باشه:D) بیننده متوجه کاهش شدید کیفیت داستان نویسی میشه.این چیزی نیست که بتونیم با دلیل اوردن که مثلا برن فلان نیرو رو داره پس بیلیش و کل شخصیتهای داستان در برابرش پشم حساب میشن نادیده بگیریم و به زور به خودمون بپذیرونیم که سکانس کشته شدن بیلیش عجب سکانس گولاخی بود:Dیا آریا چه شخصیت جذابی داره و همه لحظه شماری میکنن تا سکانس های جدید این کارکتر رو ببینن:Dهمون صحنه نخست فصل 7 که با آریا شروع شد ته دلم گفت انگار قراره با یه فاجعه روبه رو بشیم:D

#2590 Metal Gear, ‏Sep 1, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Sep 1, 2017
    r.t.1.n, Arima Kishou, Milad_HW و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. Francis Drake

کاربر سایت

نام:
    کیارش
    راستی یادتون میاد ایمون تارگرین همون میستری که تو کسل بلک خدمت میکرد، قبل مرگش توهم زده بود و هذیون میگفت راجع به یه نوزادی به اسم اگون؟! :D اگ هم صداش میکرد. یعنی جان اسنو رو میگفت؟

پ.ن: میدونم تو کتابا یه اگون دیگه هم هست که زندست و ....

پ.ن1: هیتر آریا ندیده بودیم که دیدیم :D

vaan 2, Alkazar, Cj_sa و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. bayern_vahid

کاربر سایت

نام:
    وحید
    به نظر من اونم خبر داشت و توهم نزده بود
    البته اینم فقط حدسه

Francis Drake این نوشته را Like کرده است.
  13. 'Gwynbleidd'

'Gwynbleidd' The White Wolf
    کاربر سایت

نام:
    کیوان
    منظور اون اگ که ایمون میگفت اگان تارگارین پنچم پدر پدر بزرگ جان اسنو هست.

Empyrium این نوشته را Like کرده است.
  14. Francis Drake

کاربر سایت

نام:
    کیارش
    بعيد ميدونم. اون داشت بچگياشو ميگفت. يعنى بچگى هاى اگان پنجم رو ديده بود؟!

15. 'Gwynbleidd'

'Gwynbleidd' The White Wolf
    کاربر سایت

نام:
    کیوان
    بله برادر بودن با هم دیگه. جفتشون فرزندان میکار بودن. ایمون سال 198 و اگان سال 200 به دنیا آمدن. ایمون سال 300 مرد و اگان سال 259.

Empyrium و amirv2 این نوشته را Like کرده اند.