چرخ دنده های شینجی میکامی

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
ممنون بهزاد جان

اول از همه باید بگم منم یکی هستم مثل همه بچه هائی که تو این سایت فعالیت می کنن و مطئنا خیلی از دوستان سطح بالائی دارن و من کوچکترین جمع هستم.
در مورد ونکوئیش خیلی میشه صحبت کرد اما شاید بهترین جمله ای که در مورد این بازی بتونم بگم اینه که میکامی به تمام ژاپن یاد داد که چطوری می تونن یه بازی شوتر با سرعت خیلی بالا بسازن که بتونه با عناوین سطح بالای صنعت به خصوص شاهکار هائی مثل گیرز آو وار رقابت کنه.
از قدیم سبک شوتر تحت سیطره و سلطه آمریکایی ها قرار داشته و بهترین عناوین این سبک رو آمریکائی ها ساختن.میکامی نشون داد که ژاپنی ها اگه بخوان می تونن وارد این سبک بشن و موفقیت هم کسب کنن.
جنس شوتر ونکوئیش متفاوت از بازی های مشابه هست.ونکوئیش خیلی مواقع من رو به یاد شوتر های کلاسیک مثل کنترا می اندازه شاید بهتر باشه بگم میکامی تونسته سبک و فرهنگ ژاپنی ها رو به بهترین شکل ممکن با فرهنگ غربی ها در بیامیزه و علیرغم این که با عناوین سبک ترس و بقا در یادها مونده به همین علت عملکردش در ونکوئیش ستودنی و قابل احترام هست.

شما و یک سری از نویسنده ها بازی رایانه مثل یاشار ذولفقاریان یا بهزاد میر مظفری جایگاه خاصی برای من دارین.:kissingheart:

سال ها خاطره و دوستی را نمیشه هنگام حرف زدن راجع بهت نادیده بگیرم.کلی چیز از شما و بعضی دیگر از نویسنده ها بازی رایانه یاد گرفتم>:D<

این نوع حرف زدن بیشتر جنبه ی ادای دین داره.هر چند استفاده از واژه ای چون استاد کاملا برازنده ی شماست.چون استاد یعنی کسی که توانایی انتقال دانش را داشته باشه و من شما را در زمینه بازی لایق این واژه میدونم.:D

نظرت راجع به ونکوییش هم در یک کلمه عالی بود.:kissingheart:

• Like
Reactions: rezvideo

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
آره واقعا وقتی این همه کمبود بازی خوب حس میشه جای دنباله همچین بازی هایی خیلی خالیه.
حالا اگه بازار از بازی های خوب اشباء شده بود یه چیزی...

• Like
Reactions: BROTHER LOUIE

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
آره واقعا وقتی این همه کمبود بازی خوب حس میشه جای دنباله همچین بازی هایی خیلی خالیه.
حالا اگه بازار از بازی های خوب اشباء شده بود یه چیزی...

ها. تریلرهاشو که میبینم سخت تحت تاثیر قرار میگیرم.

با روح و روانت بازی میکنه

• Like
Reactions: leonpro

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
@leonpro
@arsenalmom
@Gotham Knight