Trackmania Turbo | PC

Genre: Racing
Developer: Nadeo
Publisher: Ubisoft
Release Date: Early 2016
Platforms: PC - PS4 - X1
وبسایت:
https://www.ubisoft.com/en-US/game/trackmania-turbo/
استیم:
Pre-purchase Trackmania® Turbo on Steam

سری جدید بازیهای Trancmania اینبار با دستی پر بازگشته است. اگر قبلا یکی از بازیهای این سری را بازی کرده باشید, با ویژگی ها و قابلیتهای منحصربفرد اون از جمله ساخت و به اشتراک گزاری جاده های بینظیر, و کنترل بسیار عالی خودورها در آن آشنا هستید. اینبار TrackMania Turbo با فراهم آوردن بیش از 200 جاده ی پیشفرض در 4 تم مختلف (تم Rollercoaster به سه حالت موجود در بازی قبلی اضافه شده), قصد دارد که دوباره گیمرها را با arcade racing آشتی دهد.

از قسمت های جدید این بازی می توان مد campaign و همچنین مد Double Driver را نام برد که در آن بصورت آنلاین دو گیمر می توانند کنترل یک خودرو را در آنِ واحد به دست بگیرند! علاوه بر حالت چند نفره (مانند گذشته), می توان در این شماره بصورت آفلاین و چند نفره و بصورت splitscreen با دوستانتان رقابت کنید. به level editor معروف این بازی نیز دو قابلیت جدید افزوده شده, یکی هماهنگ کردن موسیقی با گیم پلی بازی (با شدت بخشیدن و یا کم و زیاد کردن آهنگ) و دیگری امکان ساخت جاده بصورت رندوم! (مخصوص تنبلها!)

تصاویر:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مگه این تاپیک ها توسط تو زده بشه کسی که اهمیت نمی ده من زیاد بازی نکردم اما برای این حجم قطعا خالی از لطف نیست حالا بیشتر بازی کنم نظر می دم

• Like
Reactions: raya2

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من کمی بازی کردم. گرافیک به مقدار خیلی کمی نسبت به سری قبلی بهبود پیدا کرده. گیم پلی هم همون روند موفق گذشته رو تکرار کرده با مسیرهای جدیدتر و با یه خودرو بیشتر!
ولی بدون شک بهترین قابلیت بازی همون امکان ساخت جاده بصورت رندوم هست. یه کلیک و چند ثانیه صبر, و حالا یه جاده ی جدید و منحصربفرد برای رکوردگیری آماده س! :)

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
من کمی بازی کردم. گرافیک به مقدار خیلی کمی نسبت به سری قبلی بهبود پیدا کرده. گیم پلی هم همون روند موفق گذشته رو تکرار کرده با مسیرهای جدیدتر و با یه خودرو بیشتر!
ولی بدون شک بهترین قابلیت بازی همون امکان ساخت جاده بصورت رندوم هست. یه کلیک و چند ثانیه صبر, و حالا یه جاده ی جدید و منحصربفرد برای رکوردگیری آماده س! :)
چطوری میشه اسپلیت اسکرین بازی کرد ؟
باید کجا برم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر