Armored Warfare [ پست اول خوانده شود ]

درود به همه دوستان
در این تاپیک قصد دارم بازی Armored Warfare را معرفی کنم.
و همچنین دوستان عزیز گیمر و علاقه مند به این سبک بازی می توانند در این تاپیک به تبادل نظر بپردازند.

qrr_armoredwarfare_logomaster.jpg

وبسایت رسمی این بازی:

Armored Warfare - Official

ویکیپدیا Armored Warfare:

Armored Warfare Wiki

آدرس تیم اسپیک رسمی این بازی (بدون نیاز به پسورد و رایگان):

ts.armoredwarfare.eu
جهت دانلود این بازی به لینک زیر مراجعه کنید: (بهتر است سرور EU که همان اروپا است رو برای بازی انتخاب نمایند چون بیشتر پلیرهای این بازی در سرور EU بازی میکنند )

Download Client

==================================================
جوایز فعال حاضر در بازی:

توضیحات آخرین آپدیت در بازی:

بعد از دانلود کلاینک این بازی شما می توانید نوع کیفیت بازی که HD و SD می باشد رو انتخاب و شروع به دانلود نمایید (تقریباحجم کیفیت HD 20 gb و SD 10 gb)

نکته
: دوستان توجه کنند که اگر شما کیفیت SD رو دانلود کردید و قصد تبدیل به کیفیت HD داشتید حتما از بازی بکاپ گرفته و یا زمانی رو برای دانلود HD اتنخاب نمایید که هیچ آپدیتی در آن زمان منتشر نمی شود وگرنه هر چقدر که دانلود کردید پاک و از اول شروع به دانلود HD می کند.

در ابتدا توضیح مختصری درباره ی این بازی:

این بازی در سبک همان world of tanks میباشد با این تفاوت که در این بازی تانکها مدرن و امروزی هستند و همچنین این بازی مانند World of Tanks کاملا رایگان است.
و کسانی که علاقه دارن در بازی زود پیشرفت کنند می توانند گلد خریداری یا تانک پریمیوم تهیه کنند.

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--
تصاویر این بازی:

تنظیمات گرافیکی:

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--

تریلر های این بازی:

*به دلیل اینکه سایت آپارات کیفیت ویدپو رو کاهش میدهد که من در جای دیگه برای دوستان آپلود کردم که لینک هر تریلر در زیر آن قرار دارد*

جهت دیدن تریلر ها به صورت آنلاین می توانند به کانال ما در آپارات مراجعه کنند:

آپارت

تریلر اول مربوط به معرفی بازی و گیم پلی و همچنین کلاس تانکها و آپگرید تانکها و Base می باشد:

[video=aparat;T5nIV][/video]

دانلود تریلر بالا به صورت جداگانه و با کیفیت 1080p

تریلر دوم مربوط به تانکهای Tier 9 و همچنین گیم پلی این بازی:

دانلود تریلر گیم پلی Tier 9 با کیفیت 1080p

** دوست خوبم Pattoneer (مهدی) ویدئو زیبایی از تانک ذولفقار ایران آماده کرده که من برای بقیه دوستان در اینجا قرار دادم، جهت مشاهده و دانلود به یکی از دو لینک زیر مراجعه نمایید **
ذولفقار
یا
نمایش آنلاین در آپارات

جهت آموزش و توضیحات بیشتر به پست دوم مراجعه نمایید

دوستان تازه وارد به این بازی می توانند نام کابری خود را در این تاپیک نوشته تا بقیه پلیرهای ایرانی این بازی شما رو add کنند و همچنین می توانین سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمایید.

این پست در آینده ویرایش و تکمیل تر خواهد شد....

آخرین ویرایش:

SamanHitler

کاربر سایت
Dec 7, 2012
115
به به بچه های همیشه در صحنه:bighug:

حاجی منم یه 5 گیگ برام اپدیت اومده از امروز میزارم دانلود ایشاالله یه چند دست بزنیم

راستی اونجور که بوش میاد قراره برای کریستمس به همه پلیر ها type 59 (تانک پریمیوم تیر 3) مجانی بدن پس اقایونی که تایپو میخوان بهتره زودتر بجنبن

نام کاربریم SamanHit

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
آیدی من خواستین ادد کنین
FieldMarshal
به به برادر سعید ..
آقا مگه میشه دست رد به شما زد؟ :)

به به بچه های همیشه در صحنه:bighug:
حاجی منم یه 5 گیگ برام اپدیت اومده از امروز میزارم دانلود ایشاالله یه چند دست بزنیم
راستی اونجور که بوش میاد قراره برای کریستمس به همه پلیر ها type 59 (تانک پریمیوم تیر 3) مجانی بدن پس اقایونی که تایپو میخوان بهتره زودتر بجنبن
نام کاربریم SamanHit

به سامان عزیز ..
خوش آمدی برادر (گرچه قبلا بودی و یه مدتی نبودی !)
-----------------------------------------------------------------------------------------
برای جفت شما عزیزان درخواست فرستادم ..
--------------------------------------------------------
آهان دوستان از اونجایی که من و چنتا از بروبچ قدیمی یه دو - چهار سالی هس ! به درجه والای "Play ONLY for FUN" رسیدیم
تقریبا بازی های زیادی و به صورت چند نفره انجام میدیم ..
از BF4 - Dota2 - LOL و .. بگیر تا Dont Sterve Together !
دیگه هر کی پایه بود یه Pm خصوصی به من بده .. (بخصوص واسه BF4 )

آخرین ویرایش:

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
نقاط ضعف برخی تانکها

سلام

خُب ممکنه برخی از دوستان تازه وارد با روبرو شدن با بعضی از تانکها دچار مشکل بشوند (بخصوص Main Battle Tank ها که به اختصار MBT می نامیم)
خُب ممکنه از من بپرسید شخص تازه وارد چطوری میتونه با تانک سطح 7 روبرو بشه؟
من جواب میدم کاری نداره !
اگه در بخش PVE بازی کنه ممکنه با تانک سطح 9 هم مواجه بشه ! یا در حالت کلی XP در آوردن در این بازی سرعت خوبی داره و خیلی سریع و مدت کوتاهی میشه به سطح حداقل 5 رسید !

حالا که جواب سوالتونو گرفتین میریم سراغ چنتا از این MBT ها که برای پن کردنشون باید کمی صبور و سریع باشید .. (زیرا گاهی برای اونا پن کردن شما بسیار راحته)
اول بگم که بطور کلی در این بازی تانکهای MBT آرمور های خوبی دارند و بخصوص از سطح 5 به بالا و در بعضی از تانکهاشون نقاط ضعفشون از جلو به شدت میاد پایین و شما برای درگیری از روبرو باید مراقب باشید ..
به طور مثال مانند WOT جلو و زیر همه تانکها قابل پن شدن نیست
اما تقریبا تمام این MBT ها دارای نقاط ضعف مشترک هستند که قابل تشخیص هست (از جلو البته)

1- Driver Hatch
دریچه ای که درایور از داخل اون، بیرونو نگاه میکنه تا جهت یابی کنه .. البته در تانکهای مدرن این دریچه وجود داره (برخی ندارند) اما مورد استفادش بسیار نادره (بطور مثال تمام سیستم های الکترونیک جهت یابیشون از کار افتاده باشه)
ولی در کل نقطه ضعیفی هست و گلوله از داخلش براحتی عبور میکنه (آلفا دمیج میخوره) .. البته اینو هم بگم که ممکنه بعد دو یا 3 شات درایور طرف بمیره که دلیلش همونیه که گفتم ..

2- Commander Hatch
این دریچه هم دقیقا مانند بالا عمل میکنه که منتهی برای کماندر هست ..
برامدگی کوچک (گاها بزرگ) بالای تورت برخی تانکها همین دریچه هست ..
منتها این دریچه بسیار مقاوم هست و برخلاف WOT اگر شما به این دریچه شلیک کنید درصد دمیجی که تانک میخوره نصف میشه ! (یعنی اگر گلولتون 400 دمیج میزنه میشه 200 یا حتی کمتر)

3- Turret Ring
اینیکی هم همانطور که از اسمش پیداست محلی هست که تورت به بدنه متصل شده و در اون میچرخه ..
برخی تانکها مانند XM1 یا بدتر از اون M1 Abrams فاصله ای بین تورت و بدنه دارند که اگه شما به اون شلیک کنید احتمال قفل تورت بالاست ..
همچنین بدون هیچگونه شکی این قسمت دمیج میخوره (البته دمیج نرمال)
برخی تانکها دارای آرمور بهتری در این قسمت هستند که با پن گلوله پایین نمیتونید اینجا رو پن کنید ..

همانطور که از رنگها پیداست بهتری نقطه برای پن کردن تانک های MBT همان Driver Hatch می باشد.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در زیر من تصویر چند نمونه از نقاط ضعیف MBT ها را میگذارم ..
همانطور که مشاهده خواهید کرد برخی از این تصاویر از نسخه CB بازی گرفته شد اما نقاط قابل پن همچنان همان ها می باشند ..
** این تصاویر از جستجو اینترنتی بدست آمده اند .. و در آینده در طی یک پست کامل نقط ضعف تمام تانکهای موجود را خواهم گذاشت ..

v5kpcsuj98mjkkp7spo6.jpg

4gz5e2katgffl3sl9ltd.jpg

lkei3u5nzfuie0ckvw4k.jpg

mmaimvbbxlf3673by1wd.jpg

fu92aof1jeecgjt608ro.jpg

m02piwze8l0l1f5p7o1j.jpg

pyl5s3wvhwvn36je4gcc.jpg

v5saxx5370mvez2b8ka2.jpg

ud4pnrkj16alpym902ye.jpg
-----------------------------------------------------------------
با تشکر

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
رفقا من خیلی وقته اکانت این بازی رو دارم، ولی تا بحال بازی نکردم، این تانک پرمیومی که قراره بدن چطوریاس؟ اگر با لاگین شدن و ایناست من اکانتم رو بدم یکی زحمت بکشه بگیره برا منم، چه دیدی، شاید یروز منم حوصلم کشید دانلودش کردم.

sohrab70

کاربر سایت
May 8, 2013
112
نام
S0hRaB
رفقا من خیلی وقته اکانت این بازی رو دارم، ولی تا بحال بازی نکردم، این تانک پرمیومی که قراره بدن چطوریاس؟ اگر با لاگین شدن و ایناست من اکانتم رو بدم یکی زحمت بکشه بگیره برا منم، چه دیدی، شاید یروز منم حوصلم کشید دانلودش کردم.

تانکو که گفتم به همه میدن که احتمالا Type 59 باشه (اینو هم اضافه کنم که تانکای تیر 10 wot مثل leopard 1 و T62 تو این بازی تانک تیر 3 هستن حالا حساب کن تانکای تیر 5 به بالا چی میشه :d و اینو هم اضافه کنم از تیر 5 به بالا تانکا کلا قابلیت های عجیب و وحشتناکی میگیرن;))
مهدی جان احتمالا میشه لاگین شد و تانکو گرفت فقط اگه می خوای تو بازی سنتر یه pm خصوصی بفرست که برات یه بار از الان تو بازی لاگین بشم که اکانتت فعال باشه (فقط اگه خواستی برام بفرستی بگو اسم usernameو چی بزارم و چنتا بفرست که اگه گرفته بودن)
البته بازم توصیه میکنم حتما دانلودش کن چون اینجا هیچ گونه اعصاب خوردکنی نداره
بهتره وقتتو تو این بازی بزاری تا تو wot

آخرین ویرایش:

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
خوب یه دو روزی گذشت مرتط با پشتیبانی درتماس بودم از حق نگذریم خیلی پیگیرن جواب گویی شون عالیه خیلی هم زود جواب میدن تا الان 10 تا جواب ازشون دریافت کردم یکم مشکل سرعت بر طرف شد اما دیگه بیشتر از این نمیشه فعلا به این نتیجه رسیدیم که DNS ها بلاک شده از
ISP

خیلی عجیبه مشکل شما ..
تنها راهی که فعلا به فکرم میرسه که شما با همین سرعت دانلود کنید یا ببینید از دوستان همشهری و .. کسی هست که بتونه نسخه بازی را برای شما بفرسته؟
البته شد دو راه ! :)

===========================================================
با تشکر از دو دوست عزیزمون برای همون موضوعی که خودشون میدونند ;)
(نهایت تشکر از شما دوستان خوبم )
==================================================================

آخرین ویرایش:

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
Update 0.12

با سلام.
فردا یعنی 18/12/2015 آپدیت بعدی AW خواهد آمد.
همچنین سرور اروپا از ساعت 8:00 AM به وقت اروپای مرکزی "CET" ، به مدت 5 ساعت (یا بیشتر) غیر قابل دسترس خواهد بود. (به وقت ما CET +2.30 که میشه 10.30 AM)
در صفحه قبل در مورد برخی از تغییرات پیش رو در این آپدیت صحبت کردم.

البته :
Visual camouflage در این آپدیت نخواهد آمد!
اما تقریبا یکی دو هفته بعدش طی یک مینی آپدیت به بازی آضافه میشه :)

screenshot0132_1.jpg

----------------------
با تشکر

sohrab70

کاربر سایت
May 8, 2013
112
نام
S0hRaB
دوستان قابلیت Userbar برای همه به بازی اضافه شد.

برای این کار می توانید به روش زیر عمل کنید:
اول اینکه در سایت بازی لاگین و به این لینک وارد شوید
پایین صفحه در قسمت userbar بر روی add new کلیک نمایید
بقیه مراحل رو طبق عکس طی کنید

untitledx.png

untitled1.png

untitled2.png

untitledx2.png

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
این آپدیت های AW هم الکی حجمشون زیاده!یارو 2 تا باگ فیکس میکنه بعد میشه 3 گیگ!
عجب:|

سلام.
در AW سعی شده آپدیت های اصلی و پرحجمو تقریبا مثل WOT هر یک ماه یا کمی بیشتر بدند.
در آپدیت جدید هم کلی باگ فیکس شده و کلی تغییرات داده شده !
در پست جداگانه تغییرات اصلی آپدیتو مینویسم :)

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
تغییرات 0.12 نسبت به قبل

با سلام.

خُب دوستان آپدیت 0.12 هم اومد و شما با اجرا کردن لانچر بازی به آپدیت دسترسی پیدا خواهید کرد.
در این آپدیت علاوه بر فیکس کردن باگها و مموری لیک ها تغییرات ساختاری ای (بخصوص در PVE) نیز بوجود آمده...

تغییرات اصلی و بزرگ بازی در آپدیت 0.12

در این آپدیت علاوه بر ریبالانس کردن مپ ها - بهبود عملکرد فریم ریت و موتور و همچنین پردازش - ریبالانس کردن تانکها، تغییرات عمده دیگری نیز صورت گرفته است که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم ..

• تغییرات استاتیک خودرو ها در بتل.
در این سیستم پلیر میتواند با دادن کمی Gold تانک خود را به نیمه پرمیوم تبدیل کند که در آن
+25% به خدمه - +25% به کماندر - +25% پول بیشتر - +10% محبوبیت بیشتر (همان سیستم XP) بعد از هر بتل به پلیر و تانک مورد نظر داده میشود ..
در این سیستم تانک باید ابتدا به ماکزیمم XP خود برسد (XP ای که در نوار زرد رنگ در گاراژ مشاهده میکنید) و همچنین از سطح 3 بالا تر باشد تا بتواند به Battle Hardened دست پیدا کرده و شما بتوانید با گلد آنرا بهبود بدهید..

• سیستم استتار و فیزیکهای مربوط به آن
در حال حاضز تغییراتی مانند بصری شدن پنالتی استتار که هنگامی پلیر شلیک میکند و در یک منطقه ثابت می ایستد بوجود می آید، در بازی اعمال شده است.
در این حالت تانک مورد نظر حتی اگر در دامنه اسپات تانک دشمن نباشد کاملا بوسیله پلیر دشمن دیده میشود (اما نه بصورت تانک اسپات شده .. بیشتر بمانند آبجکت هایی که در مپ می بینید .. مثل تانک منفجر شده) .. این سیستم در گذشته وجود داشت که در این آپدیت بیشتر از پیش بهبود داده شده است.
همچنین این سیستم باعث بوجود امدن بتلی داینامیک تر شده که در آن پلیر مجبور به تغییر موقعیت و به اصطلاح بازی کردن است نه چایی خورد و کلیک کردن !!
البته این سیستم در چند روز آینده طی یک مینی آپدیت کامل تر می شود و هنوز مشکلاتی در این سیستم وجود دارد که در حال فیکس کردن می باشد.

• ریبالانس کردن Tank Destroyer ها
در این آپدیت این تانکها به قابلتی به نام Gun Suppression مجهز میشوند که به آنها اجازه میدهد که قابلیت اسپات شدن پس از شلیک را پایین بیاورند!
شما باید بمدت دو ثانیه ثابت بمانید تا این قابلیت فعال شود و پس از فعال شدن شما مدت زمان محدودی را در اختیار دارید که شلیک کنید ..
پس از هر شلیک زمان مجددا ریست خواهد شد .. در حال حاضر شما فقط سه بار پشت هم میتوانید با شلیک کردن زمان را ریست کنید !

• AMX-10P PAC90 damage increased by ~5%
  • B1 Centauro damage increased by ~15%
  • B1 Centauro 120 damage increased by about ~15%
  • Dragoon 300 90 damage increased by ~10%
  • ERC 90 damage increased by ~8%
  • LAV-150 90 damage increased by ~5%
  • LAV-300 damage increased by ~10%
  • LAV-600 damage increased by ~15%
  • M1128 Stryker damage increased by ~8%
  • Taifun II damage increased by ~15%
  • Zhalo-S damage increased by ~12%

• سه مرحله PVE جدید
Operation Hydra -Operation Sapphire -Operation Starry Night

• سیستم Inventory جدید و با ظاهری متفاوت
در این سیستم به طور مثال اگر پلیر دارای Boost باشد دیگر به صورت پیش فرض فعال نخواهد بود ..
در این سیستم پلیر در صورت نیاز میتواند با دوبار کلیک کردن روی Boost مورد نظر آن را فعال نماید..
همچنین گزینه های و قابلتهایی برای پلیر موجود خواهد بود که به دریافت آیتم های مانند Boost منجر شوند (این سیستم در حال حاضر ناقص می باشد)

• تغییرات اصلی در سیستم PVE
این تغییرات به بهبود سیستم های SnapShot و همچنین randomized spawns کردن تانکهای AI بهبود عملکرد هوش مصنوعی و .. منجر شده است
تقریبا تمام مپهای PVE ریبالانس شده تا برای سیستم Spawn شدن تانکهای دشمن آماده شوند ..

• سیستم به اشتراک گذاشتن اطلاعات اکانت پلیر (Stat ..
در این سیستم پلیر میتواند اطلاعات اکانت خود (مانند میانگین دمیج در بتل) را در صورت دلخواه به صورت عمومی - فقط دوستان - خصوصی تنظیم نماید که در صورت پیش فرض در حالت خصوصی می باشد.
همچنین سیستم قرار دادن امضا برای فروم ها که توسط سهراب عزیز معرفی شد.

• محلی کردن صدای خدمه
اگر شما به طور مثال آلمانی هستید دیگر نگران نباشید!
حالا خدمه به هر زبانی که شما در کلاینت خود تععین کرده باشید صحبت می کنند !

• تغییر دیداری Base شما برای زمستان و کریسمس و همچنین برچسب های بیشتر برای تانکها

• همچنین تغییرات ساختاری مثل ریبالانس کردن برخی تانکها که میتوانید به سایت اصلی بازی رفته و در آنجا مشاهده نمایید ..

stryker_2.jpg

----------------------------
با تشکر

آخرین ویرایش:

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
تانک Type 59 مجانی برای همه !

با سلام.

همانطور که برخی از شما دوستان قبلا متوجه شده بودید تانک Type 59 به صورت مجانی به تمام پلیر ها داده خواهد شد !
برای دریافت آن شما کافیست در مدت زمان بین 18th of December, 2015 تا 3rd of January, 2016 وارد اکانت خود شده (در بازی لاگین شوید)تا این تانک پرمیوم سطح 3 را دریافت کنید.

Type 59 تانک MBT سطح 3 در بازی می باشد که یکی از پر خاطره ترین و پر استفاده ترین تانکها در طول تاریخ می باشد..
در ایران خودمون هم این تانک وجود دارد ..
هنوز بعضی از کشور ها از این تانک استفاده میکنند !

screenshot0702.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر