Cemu | Wii U Emulator

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
عزیز 4 صفحه اخر میخوندی خوب یاد میگرفتی لینک های پک گرافیکی و cemu hook که حتما باید نصب کنی هست اگه نصب نکنی نمیتونی بازی کنی

آموزش اضافه کردن پک گرافیکی به صورت زیر می باشد:
  1. 1.این فایل را دانلود کنید.(دانلود با لینک مستقیم حجم:2KB)
  2. 2.با توجه به مشخصات سیستم و سلیقه ی خود یکی از پک های گرافیکی را با توجه به کیفیت آن انتخاب کنید.
  3. 3.پوشه ی BreathOfTheWild را در مسیر نصب بازی و در پوشه ی cemu و بعد graphicPacks کپی کنید.
  4. 4.برنامه cemu را اجرا کرده در قسمت Options گزینه Graphic packs را انتخاب کرده و تیک گزینه The Legend of Zelda - Breath of the Wild را زده و فعال کنید
اموزش افزایش فریم به صورت زیر می باشد:
  • 1.این فایل را دانلود کنید.(دانلود با لینک مستقیم حجم:4MB)
  • 2.فایل را اکسترکت کرده و سپس فایل dbghelp.dll که داخل پوشه قرار دارد را در محل نصب برنامه cemu کپی کنید
  • 3.cemu را اجرا کرده و پس از اجرا کردن بازی در قسمت Options برنامه گزینه (GX2SetGPUFence skip(Hack را انتخاب و فعال کرده (قبل از اجرای بازی این گزینه غیرفعال است)
اگه ورژن جدید 1.8.1b نصب کردی اینو دانلود کن

https://files.sshnuke.net/cemuhook_181b_0420.zip

• Like
Reactions: James Sunderland

vampire23

کاربر سایت
Sep 20, 2016
11
عزیز 4 صفحه اخر میخوندی خوب یاد میگرفتی لینک های پک گرافیکی و cemu hook که حتما باید نصب کنی هست اگه نصب نکنی نمیتونی بازی کنی

آموزش اضافه کردن پک گرافیکی به صورت زیر می باشد:
  1. 1.این فایل را دانلود کنید.(دانلود با لینک مستقیم حجم:2KB)
  2. 2.با توجه به مشخصات سیستم و سلیقه ی خود یکی از پک های گرافیکی را با توجه به کیفیت آن انتخاب کنید.
  3. 3.پوشه ی BreathOfTheWild را در مسیر نصب بازی و در پوشه ی cemu و بعد graphicPacks کپی کنید.
  4. 4.برنامه cemu را اجرا کرده در قسمت Options گزینه Graphic packs را انتخاب کرده و تیک گزینه The Legend of Zelda - Breath of the Wild را زده و فعال کنید
اموزش افزایش فریم به صورت زیر می باشد:
  • 1.این فایل را دانلود کنید.(دانلود با لینک مستقیم حجم:4MB)
  • 2.فایل را اکسترکت کرده و سپس فایل dbghelp.dll که داخل پوشه قرار دارد را در محل نصب برنامه cemu کپی کنید
  • 3.cemu را اجرا کرده و پس از اجرا کردن بازی در قسمت Options برنامه گزینه (GX2SetGPUFence skip(Hack را انتخاب و فعال کرده (قبل از اجرای بازی این گزینه غیرفعال است)
اگه ورژن جدید 1.8.1b نصب کردی اینو دانلود کن

https://files.sshnuke.net/cemuhook_181b_0420.zip

ممنون ایکارم کردم درست شد ولی وقتی میزنم رو گزینه ای که میتونی سیو هاتو بزنی میزنم سیو اولی وقتی وارد صفحه لود میشه نوشته پایین سمت راست که کامل میشه بازی گیر میکنه

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
واسه اینکه بتونی بازی های وی یو رو بازی کنی باید کیشون (کلید ) رو داشته باشی و تو صفحه اصلی باشه چک کن ببین پوشه ای به نامه keys تو فولدر cemu هست و اگه هست کد بازی زلدا به همراه اسمش زده شده یا خیر سیستمتونم اعلام کنید

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
اینم عکسش
View attachment 77167 وقتی نوشته کامل میشه فریم میاد پایین همه چیزم ریختم شیدر کش گرافیک پک cemu hook همش دارم ولی انجوریه
کارت گرافیک و سی پی یو کامپیوتر شما چیه؟
به نظرم سیستم شما برای این شبیه ساز ضعیف باشه.

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
اگه تمام اینکارایی که گفتیم انجام دادی بازی نیومد نتونستی بازی کنی باز اخرین اپدیت کارت گرافیکتم بگیر نصب کن تست کن اگه نیومد یعنی نمیکشه گرافیکت

دلیل قوی بودن سیستم هم به خاطر شبیه ساز هست تا بخواد اینارو تبدیل به کدی کنه که گرافیک پردازنده بخوان پردازشش کنن حجم زیادی گرفته میشه پس گرافیک بازی شاید در حدی نباشه که کارت عالی بخواد ولی چون شبیه ساز هست اینطوری شده

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
cemuhook جدید اومده که از motion control برای اونایی که گیم پد DS4 دارن، پشتیبانی می کنه.
توی زلدا یه تعداد از Shrine ها نیاز به موشن کنترل داره و این آپدیت مشکل اون ها رو حل می کنه.
روش راه اندازی کمی پیچیده است و می تونید از اینجا بخونید:
UDP Pad motion data provider setup

• Like
Reactions: raya2

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,925
cemuhook جدید اومده که از motion control برای اونایی که گیم پد DS4 دارن، پشتیبانی می کنه.
توی زلدا یه تعداد از Shrine ها نیاز به موشن کنترل داره و این آپدیت مشکل اون ها رو حل می کنه.
روش راه اندازی کمی پیچیده است و می تونید از اینجا بخونید:
UDP Pad motion data provider setup

من هنوز به این شراین ها نرسیدم، ولی تا الان اینهمه که گفتن بازی رو با شبیه ساز تموم کردن این شراین ها رو چیکار کرده بودن؟
با دسته غیر از DS4 و کلا دسته موشن کنترل دار راه نداره ردشون کرد؟

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
من هنوز به این شراین ها نرسیدم، ولی تا الان اینهمه که گفتن بازی رو با شبیه ساز تموم کردن این شراین ها رو چیکار کرده بودن؟
با دسته غیر از DS4 و کلا دسته موشن کنترل دار راه نداره ردشون کرد؟
منم بازی رو با نسخه 181 تموم کردم اصلا مشکلی نداشتم .مثل هلو تا اخرش فتم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,925
منم بازی رو با نسخه 181 تموم کردم اصلا مشکلی نداشتم .مثل هلو تا اخرش فتم
مرسی خب این شراینهایی که موشن کنترلر دسته رو میخواستن چیکار کردید؟ من هنوز بازی رو تموم نکردم و چنین شراینهایی ندیدم هنوز! (شراینها رو زیاد نگشتم تا الان)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر