Cemu | Wii U Emulator

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
من اپدیت نکردم البته نتونستم اپدیت کنم بازی هم خوب نمیشه بازی کرد بین 18 معمولا فرم میگیرم که یهو کم میشه مخصوصا تو درگیری شیدر ریدر اولی هم ریختم شاید به خاطر این باشه باز نمیدونم یکی کمک کنه با چی میشه فرم ثابت کرد تازه 18 20 فرم هم در صورتی میگیرم که گزینه gx2zgpu hack فعال کنم

احساس میکنم صدا هم مشکل داره مثلا با کسی میخواد حرف بزنه صدا مکالمه نمیاد
مشکل صدا نداره. اکثر دیالوگ های بازی صدا ندارن.

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
ممنون

فرم چیکار کنم بیشتر از 20 نمیشه

هر کاری هم میکنم بازی اپدیت نمیشه با اون روشی که دوستمون گفت

امیلاتورم ریختم تو درایوی که با رم ساختم دیگه نهایت سرعت داره درایو

خیلی کرش دارم الان دیگه هر 20 دقیقه کرش میکنه اعصاب ریخته بهم و باورم نمیشه بازی اینقدر بزرگ و طولانی هست

آخرین ویرایش:

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
یکی نبود به ما بگه که بازی اپدیت میکنی کل سیوات پاک میشه ؟! کلا بیخیال بازی شدم اون همه وقت روش وقت گذاشتم نصف مپ رفتم همه پرید

آخرین ویرایش:

aminstedio

کاربر سایت
Nov 27, 2007
47
سلام دوستان برای بازی ماریو و Yoshi's Wooly World چیزی باید به پوشه بازی اضافه مکردیم ؟ الان همون ورژن قبل ها هم اجرا نمیشن
ممنون میشم کمک کنید.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,926
یکی نبود به ما بگه که بازی اپدیت میکنی کل سیوات پاک میشه ؟! کلا بیخیال بازی شدم اون همه وقت روش وقت گذاشتم نصف مپ رفتم همه پرید
تو پوشه Cemu آدرس mlc01\emulatorSave رو چک کن، یه فولدر با کد ورژن قبلی بازی (قبل آپدیت) ببین احیانا هست، اگه هست سیوای بازیت تو اونه و باید بریزی تو فولدری که با اسم جدیده. البته مطمئن نیستم دقیق
من قبل آپدیت پوشه سیومو کپی گرفته بودم جای دیگه ذخیره کرده بودم چون همون اوایل که آپدیت اول بازی اومد متوجه این موضوع شدم (خوشبختانه اونموقع هنوز زیاد جلو نرفته بودم)

• Like
Reactions: dishdish

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

پاک نمی شن احتمالا با اپدیت جدید کار نمی کنن شما با همون نسخه اصلی بدون اپدیت بازی کن احتمالا حیلی زیاد سیو هات دوباره شناسایی می شن البته اگر overwrite نکرده باشینش

• Like
Reactions: dishdish

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
خب بزار تجربیات بگم اول از همه اپدیت کردین باید سیو بازیتون رو بریزید رو فولدر جدید با اسم جدیدی که ایجاد شده الان خیلی جلو رفتم 3 تا هیولاهای باستانی ازادشون کردم یکی دیگه مونده

کلا بازی کرش میکنه حالا هر 20 دقیقه بعضی وقت ها شاید 2 ساعت کرش نکنه

بازی اپدیت کردم و شیدرکش جدید استفاده کردم فرق انچنانی نکرد با ورژن قبلی

یه چیز جالب من وقتی بازی رو 1080 میزارم نهایت 18 تا 22 فرم میگیرم ولی وقتی بازی رو 4k میزارم تا 30 فرم میگیرم نمیدونم چرا

دوستانی که مشکل کندی بازی رو دارن این برنامه (Cheat Engine) رو نصب کنن میتونن فرم رو ببرن بالا تا بازی سرعتش بیشتر شه اگه احتیاج به اموزش داشتین میگم خدمتتون

یه نکته رو توجه کنید هر 2 دقیقه سیو بگیرین از بازیتون که یه موقع کرش کرد برنگردین عقب

فقط باز هم میگم اگه بازی اپدیت کردین حتما از شیدرکش جدید که دوستمون گذاشته استفاده کنین وگرنه بازی بسیار کند و تیک دار میشه

بازی های wii u من نمیدونم از کجا باید دانلود کرد تورنتش گیر میاد ولی بقیه سایتها سخت پیدا میشه فقط تونستم بازی ماریو کارتی 8 و بازی Bayonetta.2 و 1 دانلود کنم از اسیا دل که تو بخش دانلود بازی pc هست بعضی از بازی هارو هم سایت تاپ2 دانلود داره

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان من بازی زلدا رو تمام کردم فقط سوال اینه خط داستانی تمام شد میاد دوباره منو اصلی بازی و بخوای ادامه بدی نمیشه دوباره میاد قبل از کشتن غول اخر چه میشه کرد ؟

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,744
بایونتا 2 نسخه فیت گرل، مدام صدای آزاردهنده میده فقط م موقع witch time نیس.
تو ورژن های بعدی cemu این مشکل درست شده؟
راه حلی داره؟

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,926
دوستان میشه یکی محبت کنه بگه از کجا دانلود کنیم بازی رو ؟؟ مثلا همین بازی Yoshi's Wooly World
بازی های Wii U که روی Cemu اجرا شن رو میتونید از این دو تا تاپیک تو انجمن WIIU ISO دانلود کنید (تو فرومش باید ثبت نام کرد) :
[MEGA] WiiU Collection for Loadiine and Cemu
WIIU ISO
شاید تاپیک های دانلود دیگه ای هم تو انجمنش باشه البته. فقط حواستون باشه اگه غیر از این دو تا تاپیک جای دیگه رو سرچ کردید پیدا کردید چک کنید بازیها با شبیه ساز سازگاری داشته باشن، بعضی از بازیها فرمتشون جوریه رو شبیه ساز اجرا نمیشن
غیر از بازی، آپدیت بازیهاها و چیزای دیگه شونم شاید گیر بیان تو این فروم.

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
بایونتا 2 نسخه فیت گرل، مدام صدای آزاردهنده میده فقط م موقع witch time نیس.
تو ورژن های بعدی cemu این مشکل درست شده؟
راه حلی داره؟
مثل اینکه تو ورژن 1.8.1 که هفته آینده عرضه عمومی میشه این مشکل بالاخره حل شده

• Like
Reactions: cm180life

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
بازی های Wii U که روی Cemu اجرا شن رو میتونید از این دو تا تاپیک تو انجمن WIIU ISO دانلود کنید (تو فرومش باید ثبت نام کرد) :
[MEGA] WiiU Collection for Loadiine and Cemu
WIIU ISO
شاید تاپیک های دانلود دیگه ای هم تو انجمنش باشه البته. فقط حواستون باشه اگه غیر از این دو تا تاپیک جای دیگه رو سرچ کردید پیدا کردید چک کنید بازیها با شبیه ساز سازگاری داشته باشن، بعضی از بازیها فرمتشون جوریه رو شبیه ساز اجرا نمیشن
غیر از بازی، آپدیت بازیهاها و چیزای دیگه شونم شاید گیر بیان تو این فروم.
این سایتی گذاشتی مشکل داره باز نمیشه ارور میده
شما میتونین از این سایت هم
[MEGA][USB] Games Collection EUR - 106 games - Skylanders Imaginators and Call of Duty Black Ops II (Update 12/5/16/)

دانلود بکنید لینکای مگا هست

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,926
بازی ها باید فرمتشون چگونه باشه که روی cemu اجرا نشن؟
فقط اون فرمتی که به صورت کلی فایل پکیج هست بازی
خودم این یه قلم رو چک کردم اجرا نمیشد
این سایتی گذاشتی مشکل داره باز نمیشه ارور میده
شما میتونین از این سایت هم
[MEGA][USB] Games Collection EUR - 106 games - Skylanders Imaginators and Call of Duty Black Ops II (Update 12/5/16/)

دانلود بکنید لینکای مگا هست
چه اروری؟ اگه میزنه سایتش مورد اتک واقع شده ignore this warning رو بزن باز میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر