Cemu | Wii U Emulator

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
آره. عزیز میتونه. من اون روز باهات شوخی کردم. دلفین اصلا کارش وی هستش. :)
اره تست کردم میشه ولی خب تصویرش باگ داره یعنی پرش تصویر داره سیاه میشه تو وسطش این ب کنار با دسته پلی1 که راش انداختم جهت ها چپکی شده فلش بال میزنی راست میره راست بزنی بالا میره چک کردم جهت هارو درست وارد کردم ولی خب نمیدونم

شما که وی اجرا کردی با چی بوده ایزو اجرا کردی یا wbfs ؟دسته رو چطوری تنظیم کردی

amymor

کاربر سایت
Mar 20, 2015
25
رای من که تا حالا کرش نکرده. تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که وقتی Cemu رو ران میکنید کل پروسسهای غیر ضروری رو ببندید از تو تسک منیجر.
بعد شبیه ساز بیشتر فشارش روی سی پی یو هست.
این روشها رو هم حتما امتحان کنید (نه شما بلکه همه) کمترین کاری که کنه فریمتون رو افزایش میده:
Cemu Zelda FPS Guide • r/cemu
درمورد Ram Disk توضیح درست و حسابی نداره که خودم آموزشش رو پیدا کردم باید دقیقا چیکار کرد:
داداش همه ی این کارا رو قبلا کرده ام، فقط این رم دیسک مونده که میخوام امتحانش کنم، ینی ممکنه مشکل کرش رو حل کنه؟ چون من مشکل fps ندارم،
سیستمم اینه: corei3 6100, gtx950 gaming, 8gb ram ddr4 چون گفتی فشارش رو سی پی یو هست ، سی پی یوم ضعیفه؟

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
من از اول از شیدر کش 19K استفاده میکردم (اگه اشتباه نکنم اسمش همینه؟) این شیدر کش 19 هزار تا تو لودینگ میشمرد تا لود میشد (بار اول که واقعا طول میکشید ولی بارهای بعد زودتر لود میشد) و 1 گیگم فایل تو پوشه precompiled داشت که در واقع شیدر کش کل نقشه بازی بود. الان میام شیدر کش های دیگه رو بریزم اصلا تو پوشه precompiled فایل حجیم نمیسازن و در واقع با پیشروی تو بازی شیدر کش ذخیره میکنن! اینطوری که به درد نمیخوره چون دو قدم که برمیدارم با لگ شدید و فریم 0 مواجه میشم!
کسی لینک دانلود شیدر کشها رو با دیتای پوشه precompiled شون نداره؟
با این شیدر کشی که تا الان استفاده میکردم مشکلی ندارم فقط حجم زیادی از رمم رو میگیره.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام دوباره
وقتی میخوام گیم رو از فایل rpx اجرا کنم ، صفحه cemu سیاه میشه و not responding میده و کرش میکنه ! ویندوز هم اپدیت رداستون 1 با اخرین درایور ها هست (گرافیک هم 980ti و پردازنده هم i7 5960x هست )

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
من از اول از شیدر کش 19K استفاده میکردم (اگه اشتباه نکنم اسمش همینه؟) این شیدر کش 19 هزار تا تو لودینگ میشمرد تا لود میشد (بار اول که واقعا طول میکشید ولی بارهای بعد زودتر لود میشد) و 1 گیگم فایل تو پوشه precompiled داشت که در واقع شیدر کش کل نقشه بازی بود. الان میام شیدر کش های دیگه رو بریزم اصلا تو پوشه precompiled فایل حجیم نمیسازن و در واقع با پیشروی تو بازی شیدر کش ذخیره میکنن! اینطوری که به درد نمیخوره چون دو قدم که برمیدارم با لگ شدید و فریم 0 مواجه میشم!
کسی لینک دانلود شیدر کشها رو با دیتای پوشه precompiled شون نداره؟
با این شیدر کشی که تا الان استفاده میکردم مشکلی ندارم فقط حجم زیادی از رمم رو میگیره.
خودم جواب رو پیدا کردم، از اونجایی که به درد بقیه میخوره مینویسم:
شیدر کش یه فایل bin هست که اسم فایلش باید با save dir بازیتون (cemu رو باز میکنید تو حالت ویندوزی، اون بغل fps نوشته save dir، اونه-مثلا بازی من 042b7a3a بود) یکی باشه وگرنه اصلا شیدر کش کار نمیکنه. یکی نبود باید اسم شیدر کش رو تغییر بدید به اونی که جلوی save dir بازیتون نوشته.
بدون شیدر کش هم اصلا نمیشه بازی کرد (گفتم بگم چون شاید خیلیا ندونن)
اولین بارم که شیدر کش لود میشه مدت زیادی طول میکشه ولی بارهای بعد اینطور نیست
یه چیز دیگه هم گرافیک پک تکسچر پک نیست. گفتم اینا رو هم با هم اشتباه نگیرید. تکسچرپک اصلا هنوز برای Cemu نیومده

• Like
Reactions: raya2

amymor

کاربر سایت
Mar 20, 2015
25
خودم جواب رو پیدا کردم، از اونجایی که به درد بقیه میخوره مینویسم:
شیدر کش یه فایل bin هست که اسم فایلش باید با save dir بازیتون (cemu رو باز میکنید تو حالت ویندوزی، اون بغل fps نوشته save dir، اونه-مثلا بازی من 042b7a3a بود) یکی باشه وگرنه اصلا شیدر کش کار نمیکنه. یکی نبود باید اسم شیدر کش رو تغییر بدید به اونی که جلوی save dir بازیتون نوشته.
بدون شیدر کش هم اصلا نمیشه بازی کرد (گفتم بگم چون شاید خیلیا ندونن)
اولین بارم که شیدر کش لود میشه مدت زیادی طول میکشه ولی بارهای بعد اینطور نیست
یه چیز دیگه هم گرافیک پک تکسچر پک نیست. گفتم اینا رو هم با هم اشتباه نگیرید. تکسچرپک اصلا هنوز برای Cemu نیومده
بدون شیدر کش هم بازی میاد اما برای لود شدن هر چیز جدیدی لگ داره،اما بعد از یه مدت تقریبا روون میشه، من خودم امتحان کردم.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
بدون شیدر کش هم بازی میاد اما برای لود شدن هر چیز جدیدی لگ داره،اما بعد از یه مدت تقریبا روون میشه، من خودم امتحان کردم.
این بازی تا جایی که من دیدم دو قدم بری جلوتر محیط فرق میکنه و خیلی پرجزییاته. من بدون شیدرکش یه دو ساعتی بازی کردم، اصلا روون نشد و شده بود جهنمی از لگ و افت فریم. در حالیکه با شیدرکش تنها لگش موقع سیو کردنه.
ضمنا شیدرکشها رو کسایی ساختن که وجب به وجب بازی رو گشتن، ما بخوایم بدون شیدرکش بازی کنیم اولش باید با کلی مکافات یه دور سانت به سانت کل بازی رو بگردیم بعد دوباره راحت درحالیکه شیدرکش کل مپو داریم از اول شروع کنیم. درکل بدون شیدرکش بازی کردن اصلا توصیه نمیشه خودمم یه بار امتحان کردم دیوونه کننده بود.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام دوباره
وقتی میخوام گیم رو از فایل rpx اجرا کنم ، صفحه cemu سیاه میشه و not responding میده و کرش میکنه ! ویندوز هم اپدیت رداستون 1 با اخرین درایور ها هست (گرافیک هم 980ti و پردازنده هم i7 5960x هست )
کسی نمیدونه مشکل از کجاست ؟

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
کسی نمیدونه مشکل از کجاست ؟
حقیقتش من که نمی دونم مشکل شما از چی می تونه باشه، اما در این حد می دونم که با این اطلاعاتی که شما دادی، احتمالاً هیچ کس نمی تونه کمکت کنه.

ممکنه از هزار تا چیز مختلف باشه. از درایور انویدیا تا آپدیت ویندوز. یا ورژن شبیه ساز یا حتی بازی که شما دانلود کردی.

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
حقیقتش من که نمی دونم مشکل شما از چی می تونه باشه، اما در این حد می دونم که با این اطلاعاتی که شما دادی، احتمالاً هیچ کس نمی تونه کمکت کنه.

ممکنه از هزار تا چیز مختلف باشه. از درایور انویدیا تا آپدیت ویندوز. یا ورژن شبیه ساز یا حتی بازی که شما دانلود کردی.
بازی arkham city armored edition هست که خیلی ها تو نت پلی دادنش با این شبیه ساز . ورژن 1.7.4 هم تست کردم و همین مشکل رو داشت !
دنبالش هم که تو نت گشتم ، یه سری از کاربرا مثل شما گفته بودن که مشکل از درایور انویدیا میتونه باشه . حالا اینم تست میکنم خبرش رو میدم :Rose:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
داداش شبیه ساز رو از یک جای معتبر دانلود کن. shader cashe هم نذار تست کن ببین جواب میده
هم از یه سایت خارجی دانلود کردم ، هم نسخه ای که یکی از کاربرای این جا قرار داده بود تست کردم . درایور هم به قبل برگردوندم ولی فرقی نکرد !
راه دیگه ای نیست ؟

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
هم از یه سایت خارجی دانلود کردم ، هم نسخه ای که یکی از کاربرای این جا قرار داده بود تست کردم . درایور هم به قبل برگردوندم ولی فرقی نکرد !
راه دیگه ای نیست ؟
من تا جایی که خودم یادم میاد، برای خودم shader cashe پاک کردم و هیچ graphic pack هم فعال نذاشتم یعنی کلا روی حالت پیش فرض نرم افزار بود و درست شد. اگر از نرم افزار های fps گیر مثل msi after burner یا کلا هر چیزی که تاثیری روی اجرا بازی میذاره استفاده میکنی، همرو ببند.

• Like
Reactions: mobile1199

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر