Cemu | Wii U Emulator

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
احتمالا مشکل همینه. باید از اول دانلود کنم. اما خب هر سایتی هم که گذاشته همین نسخه بیت دانلود هست! اگر شما یا سایر دوستان لینک سالم بدید ممنون میشم.

جواب نداد.

شما به من ایمان داشته باش 1 بار دیگر دانلودش کن اما از 1 سایت معتبر تر بگیرش متاسفانه سایت های درپیت ایرانی زیادن که از این مشکلا زیاد داشته باشن. مشکل سورس نیست مشکل سرور سایت ایرانی هست سایت xt لند یا مشابه اینا بهترن هر چند اینا هم خوب نیستن اما بهترن

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
شما به من ایمان داشته باش 1 بار دیگر دانلودش کن اما از 1 سایت معتبر تر بگیرش متاسفانه سایت های درپیت ایرانی زیادن که از این مشکلا زیاد داشته باشن. مشکل سورس نیست مشکل سرور سایت ایرانی هست سایت xt لند یا مشابه اینا بهترن هر چند اینا هم خوب نیستن اما بهترن

ایمانم به شما جواب داد[-o<:D

در حال نصبه.ببینم چه فریمی میگیرم. در جریان میذارمتون

آخرین ویرایش:

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
خب بازی رو نصب کردم و با تمام تغییراتی که تو نت و اینجا دوستان گفتند انجام دادم فریمم بین 20-30 متغیر است. معمولا روی 28-30 است اما موقعی که وارد یک بخش جدید میشیم یا موقع مبارزه فریم شدید افت میکنه و تقریبا 14 میشه.

این باگ 1fps هم توی 20 دقیقه ای که بازی کردم یکبار برام اتفاق افتاد.

ویدئو هایی که از بازی دیده بودم گرافیک خیلی بهتری داشت! چون از شیدر کش 6k استفاده میکنم بازی یکم تو ذوق میزنه یا ربطی نداره؟

از کجا رزولوشن رو تغییر بدم؟!

• Like
Reactions: ehsanservat

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
نسخه 1.7.5 برای حامیان مالی منتشر شده. من تست کردم، روی سیستم ام که نسبتاً سیستم خوبیه، الآن 30 فریم فیکس میده.
یه مقدار استاتر داره که فکر کنم با ریختن شیدر کش حل بشه. البته شیدر کش مناسب نداشتم که تست کنم.

با همون کارها روی ورژن قبلی بین 20 تا 30 نوسان داشتم.

30 فریم در شرایط داشتن گرافیک پک 4k و enhancement pack هم روشن بوده.

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
نسخه 1.7.5 برای حامیان مالی منتشر شده. من تست کردم، روی سیستم ام که نسبتاً سیستم خوبیه، الآن 30 فریم فیکس میده.
یه مقدار استاتر داره که فکر کنم با ریختن شیدر کش حل بشه. البته شیدر کش مناسب نداشتم که تست کنم.

با همون کارها روی ورژن قبلی بین 20 تا 30 نوسان داشتم.

30 فریم در شرایط داشتن گرافیک پک 4k و enhancement pack هم روشن بوده.
الان همه جا واسه دانلود هست! چطور فقط برای حامیان است؟
INMG-Cemu 1.7.5 CRAKEADA.rar

• Like

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
یکی از دوستان زحمت بکشه شیدر کش 1.7.5 زلدا رو هم بزاره رو 6k یا بگه کجا میشه پیدا کرد.
من زیاد وارد نیستم هر نسخه شیدر کش مخصوص خودشو داره اره؟ یا فقط name عوض کنیم کافیه؟

آخرین ویرایش:
  • Like

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
سلام

نسخه fitgirl رو دانلود کردم اما موقع شروع نصب ارور isdone.dll میده. اکثر راه های موجود تو نت از جایگزینی دستی فایل تا استفاده از نرم افزار dllfixer و registery cleaner رو امتحان کردم اما اصلا جواب نمیده!

دوستان لینک سالم دارند برای بازی؟ ترجیحا نسخه فیتگرل نباشه!
نیازی به دانلود دوباره نیست
میتونید با استفاده از فایل تورنت بازی
فایلارو تعمیر کنید

• Like

amymor

کاربر سایت
Mar 20, 2015
25
سلام
دوستانی که مشکل 0.1 fps دارند نباید از شیدر کش استفاده کنن، خود شبیه ساز اینو میسازه، هروقت هم شیدر کشتون تو loading اول بازی بیشتر از 2000 تا شد(تو پوشه حدود 40mb ) دو تا پوشه ای که توی پوشه ی شیدر کش هستند رو پاک کنید.
من با corei3 و gtx950 بین 14 تا 24 fps گرفتم،تنضیمات شبیه ساز هم رو low بذارید و به هیچ وجه بازی رو fullscreen نکنید(برای بزرگ کردن شبیه ساز روش کلیک راست کنید/properties/ جلوی قسمت run : maximizedرو انتخاب کنید)، با این کارا من بین 4 تا 8 ساعت بازی میکنم و بازی مشکلی نداره اما بد 8 ساعت کرش میکنه،
یه سوالم داشتم: شیدر کش fps رو میتونه برا سیستم من بالا ببره؟ برای نسخه 1.7.5 از کجا باید دان کنم؟

• Like

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
خب نسخه 1.7.5 رو امتحان کردم.

بسته گرافیکی 2k (اندازه مانیتورم) و چند تا بسته دیگه مثل HighResShadow و AARemoval رو ریختم. الان فریمم ثابت در 99 درصد مواقع بین 27-30(مثل خود Switch ) هستش و کیفیت بازی هم با این پک ها مثل سویچ یا شاید حتی بهتر شده. با دسته Ps4 هم بازی می کنم ! خلاصه الان دارم با Zelda کیف می کنم و تجربه ای حتی شاید بهتر از خود وی یو و سویچ دارم.

مشخصات سیستم یا تنظیمات رو هم اگر خواستید بگید.

ممنون از همه ی دوستان که در این مدت راهنمایی کردند.

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
خب نسخه 1.7.5 رو امتحان کردم.

بسته گرافیکی 2k (اندازه مانیتورم) و چند تا بسته دیگه مثل HighResShadow و AARemoval رو ریختم. الان فریمم ثابت در 99 درصد مواقع بین 27-30(مثل خود Switch ) هستش و کیفیت بازی هم با این پک ها مثل سویچ یا شاید حتی بهتر شده. با دسته Ps4 هم بازی می کنم ! خلاصه الان دارم با Zelda کیف می کنم و تجربه ای حتی شاید بهتر از خود وی یو و سویچ دارم.

مشخصات سیستم یا تنظیمات رو هم اگر خواستید بگید.

ممنون از همه ی دوستان که در این مدت راهنمایی کردند.
داداش میشه از کل پوشه شبیه ساز cemu یه زیپ بسازی و یکجا اپلود کنی تا من هم دانلود کنم؟ میخوام دقیقا با تنظیمات شما باشه
ممنون میشم

• Like

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
داداش میشه از کل پوشه شبیه ساز cemu یه زیپ بسازی و یکجا اپلود کنی تا من هم دانلود کنم؟ میخوام دقیقا با تنظیمات شما باشه
ممنون میشم
بله ان شاء الله تا 1-2 ساعت دیگه اپلود می کنم. فقط 3 تا مسئله. یک اینکه سیو ها رو هم بریزم؟ البته زیاد جلو نرفتم!
دوم اینکه سیستم بنده تقریبا بالاست . مشخصات سیستمتون رو میگید؟
سه اینکه باگ 1 فریم هنوز وجود داره و ساعتی یکی دوبار اتفاق میافته! اما خب مشکلی نداره چون بازی به موقع سیو میکنه.

• Like

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
بله ان شاء الله تا 1-2 ساعت دیگه اپلود می کنم. فقط 3 تا مسئله. یک اینکه سیو ها رو هم بریزم؟ البته زیاد جلو نرفتم!
دوم اینکه سیستم بنده تقریبا بالاست . مشخصات سیستمتون رو میگید؟
سه اینکه باگ 1 فریم هنوز وجود داره و ساعتی یکی دوبار اتفاق میافته! اما خب مشکلی نداره چون بازی به موقع سیو میکنه.
یه سوال شیدر کش هر نسخه cemu فرق داره؟ یا میشه از همون قبلیا استفاده کرد؟ من الان 6k دارم یکی از دوستان صفحه قبل گذاشته رو این کار میده؟

• Like

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
یه سوال شیدر کش هر نسخه cemu فرق داره؟ یا میشه از همون قبلیا استفاده کرد؟ من الان 6k دارم یکی از دوستان صفحه قبل گذاشته رو این کار میده؟
نه فرقی نداره. بهترین شیدر کش ها هم 6 و 6.6 و 7 هستند. البته تو این نسخه بعضی ها 9k هم استفاده می کنند که به نظر بنده تغییر چندانی نمی کنه و تنها چند تا فریم ازتون میگیریه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر