OUTLAST 2 | PC

Developer:
Red Barrels
Genre: Survival-Horror
Platform: Mac, PC, PS4, Xbox One
Release date: 25 April 2017
5 اردیبهشت 96

بالاخره و بعد از مدت ها Red Barrels به قول خود عمل کرده و از شماره دوم این بازی زیبا رونمایی و اعلام کرد تاریخ انتشار پاییز 2016 در نظر گفته شده است.
اظهارات فیلیپ مورین موسس استدیو در مورد بازی:
این بازی ایمان و باور شما را خواهد سنجید و تا جایی پیش خواهید رفت که دیوانه شدن عاقلانه ترین کار است!
:|
هم چنین بازی دارای ویژگی ها، مکان ها و شخصیت های جدید می باشد. هم چنین دوربین دید در شب نیز در اختیار بازیباز است.
منتظر مناطق اتمسفریک و سیاه و بسیار تاریک باشید همراه با دوقلوهای افسانه ای:d

در زیر می توانید تیزر تریلر بازی را دانلود کنید.

3vcr3pib99aonnl3jdeo.jpg

Download 720p
ویدئو از mehran maker

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
پی سی؟ دکمه F
بیشتر بازی تاریکه باید با دید در شب دوربین بری، چه جوری تا جای اون چاه رفتی پس؟
همون اول بازی میگه Right Mouse Button بزن تا دوربین رو در بیاری، ولی بعدش حرفی در مورد F و اینها نزد! یادمه تو قسمت یکش تو تاریکی با دوربین میدیدی و باتری هم به سرعت کم میشد. اما اصلا یادم نبود که باید فعال میکردی گفتم با خودم چرا این دوربین رو درمیاری هیچ اتفاقی نمیافته! شایدم گفته F رو بزن من دقت نکردم.

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya
همون اول بازی میگه Right Mouse Button بزن تا دوربین رو در بیاری، ولی بعدش حرفی در مورد F و اینها نزد! یادمه تو قسمت یکش تو تاریکی با دوربین میدیدی و باتری هم به سرعت کم میشد. اما اصلا یادم نبود که باید فعال میکردی گفتم با خودم چرا این دوربین رو درمیاری هیچ اتفاقی نمیافته! شایدم گفته F رو بزن من دقت نکردم.
20161006130544_1.jpg

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دقیقا منم مثل شما ندیدم بنویسه F
همش دکمه N رو میزدم میدیدم اتفاقی نمیوفته و همینجوری تا جای چاه رفتم تا یه دفعه یاد نسخه یک افتادم و F زدم:D
----------------
outlast 2 از اون بازی هایی بود که وقتی نسخه اولشو تموم کردم همش میگفتم باید نسخه دومی هم در کار باشه
اولش اصلا برام جالب نبود که فقط با دوربین بری اینور و اونور و هیچ وسیله ای نداشته باشی ولی بعد یه مدت دیدم واقعا بازی خوبیه و حس ترس رو به ادم منتقل میکنه
دیشب نسخه دمو رو دانلود کردم و ساعت نه صبح نشستم یکم بازی کردم و شدیدا خوابم میومد و نمیفهمیدم چی به چیه
اما گرافیک بازی واقعا نسبت به نسخه اول افزایش پیدا کرده و خوب از کار در اومده... درباره حس ترسی که دوستان میگن کم شده من نظر مخالفی دارم و هنوزم میشه ترس رو احساس کرد. البته به شرطی که خونه تنها باشید و ساعت 12-1 شب باشه دیگه خیلی عالیه
فقط اینکه چند نفر باهم دنبالت باشن یکم هضمش برام سخت بود
علاقه زیادی به بازی های این سبکی دارم و تقریبا بیشتر این عناوین رو تجربه کردم مثل Evil within و Dead space و ...
اما به نظرم outlast از بقیه برای من ترسناک تر بود
البته نمیدونم کسی اینجا suffring رو بازی کرده یا نه ولی تاپ بازی های ترسناک من این عنوان هستش.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
داقل سیستم موردنیاز:
  • سیستم‌عامل: ویندوز ۱۰/۸/۷ (۶۴ بیتی)
  • پردازنده: Intel Core i3-530
  • رم: ۴ گیگابایت
  • کارت گرافیک: ۱GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
  • دایرکت‌ایکس: نسخه ۱۰
  • فضای موردنیاز: ۳۰ گیگابایت
  • کارت صدا: سازگار با دایرکت‌ایکس
  • سایر اطلاعات: این سیستم جهت اجرای بازی برروی رزولوشن ۷۲۰p و ۳۰ فریم بر ثانیه مناسب می‌باشد

سیستم پیشنهادی:

• سیستم‌عامل: ویندوز ۱۰/۸/۷ (۶۴ بیتی)
  • پردازنده: Intel Core i5
  • رم: ۸ گیگابایت
  • کارت گرافیک: ۱٫۵GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 660 / ATI Radeon HD 7850
  • دایرکت‌ایکس: نسخه ۱۱
  • فضای موردنیاز: ۳۰ گیگابایت
  • کارت صدا: سازگار با دایرکت‌ایکس
  • سایر اطلاعات: این سیستم جهت اجرای بازی برروی رزولوشن ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم بر ثانیه مناسب می‌باشد
بازی هفته دیگه میاد

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یکی نقد جالبی زده از کاربرا دقیقا منم دموش زدم همچین حسی داشتم

Apr 25, 2017

Simply put, this is a worse Outlast than the first one. It’s confusing, boring and repetitive. A 6 hours gameplay of running, hiding, healingSimply put, this is a worse Outlast than the first one. It’s confusing, boring and repetitive. A 6 hours gameplay of running, hiding, healing yourself with bandages and "reloading" the camera with batteries. Add an hour for reading notes if you care. On top of that, it ends itself with a more confusing and a stupid ending too. Perfect. Besides, for me personally, I wanted to see the developers bring more into Outlast than just a new, un-inspiring, confusing and bland story. The game still does not have combat, no way to dodge or block attacks. You have to run and hide. Most of the time you die or get hit randomly. No weapons of any sort either. The game contains a good setting and an atmosphere for a horror game, but it lacks variety in that aspect as well. Disappointed to say the least. If you are looking for a better Outlast, you’ve got the first one and its DLC. If you are looking for a pretty good survival horror game, you have Resident Evil 7. Thanks for reading!…

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
چه جور بازی ایه؟
سبکش چیه؟
بازی تو سبک ترسناکه و زاویه ی دید اول شخص داره. سلاحی برای دفاع از خودت نداری ولی یه دوربین داری که قابلیت دید در شب داره و فضاهای تاریکو می تونی باهاش ببینی. کل بازی هم باید از دست دشمنات یا فرار کنی یا قایم بشی.

• Like
Reactions: amirpers

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر