PlayStation Detroit: Become Human

d598246_.png
Detroit: Become Human یک بازی هیجان انگیز سوم شخص مربوط به آینده ، با سبک اکشن ماجراجویی ، توسط استودیوی رویاپرداز Quantic Dream توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment در تاریخ 25 می 2018 برای PS4 منتشر خواهد شد .
Quantic Dream از موتور گرافیکی جدیدی برای ساخت این بازی بهره برده ، و از 100ها بازیگر در لس آنجلس ، لندن و پاریس برای ساخت انیمیشنها و خلق دنیایی پویا استفاده کرده .
نوشتن داستان بازی بیش از دو سال زمان برده که به عنوان پیچیده ترین کار دیوید کیج شناخته می شود .
بازی از PS4 PRO پشتیبانی خواهد کرد .
d42617_.png

داستان اینگونه است که هوش مصنوعی در آینده توانست اندرویدهایی را خلق کند که داوطلبانی برای تبدیل شدن به انسان باشند . انسانها برای هر چیزی از اندرویدها استفاده می کنند ، آنها کارآگاهان ، خدمتکاران و نیروی کار انسانها هستند .
تصمیماتی که در طول بازی میگیرید بسیار مهم هستند و بر روند داستان تاثیر مستقیم خواهند گذاشت . انتخابها گسترده تر ، پیچیده تر و متفاوت از بازیهای قبلی کیج خواهند بود .

s77674_.png

در بازی با 3 شخصیت اندرویدی کاملا متفاوت روبرو هستیم ، کارا به عنوان خدمتکار در خانه ی مرد مرموزی کار میکند که باید از کودکی معصوم به نام آلیس مراقبت و محافظت ! کند ، مارکوس اندرویدیست که برخلاف آب شنا می کند و قصد دارد جامعه ی انسانها را خالی از بردگی و آزار اندرویدها کند و به همین دلیل به عنوان رهبر با جمع کردن اندرویدهای دیگر دست به شورش میزند و به دنبال انقلابی جدید است ، در مقابل شخصیت کانر را داریم که یک کارآگاه است ! ، کانر طبق تریلرها مشخص شده یک اندروید با توانایی های بسیار بالاست که می تواند هر سرنخ کوچکی را تجزیه و به مقصود اصلی خود برسد ، چنین اندرویدی که اطلاعات و مهارتهای زیادی در رابطه با جرم و جنایت دارد مطمئنا کار را برای مارکوس سخت خواهد کرد !
w460561_.png

در بازی می توانید به نقاط خاصی از داستان بازگردید تا تصمیهایی که گرفتید را در صورت رضایت نداشتن تغییر دهید ، دریافت سرنخ اجازه خواهد داد تا رویدادهای رخ داده را بازسازی و پخش کنید ، یا می توان با گشتن در محیط با تجزیه و تحلیل موارد به آن دست پیدا کرد . کانر می تواند عناصر صحنه جرم را قبل از رفتن به بالکن و شروع مذاکره ، تجزیه و تحلیل کند ، اینها مشابه بخش های کارآمد در بازی Heavy Rain است ، جایی که از حالت کارآگاهی استفاده و برای تجزیه ، تحلیل و بازسازی دنباله ای از وقایع قبل از ورود به صحنه استفاده می کنید . تقریبا همانند همه ی بازیهای دیوید کیج که با همه چیز در محیط میتوان ارتباط برقرار کرد ، و از این حیث برتر می باشد . بطور مثال متوجه شدن کانر در قسمت قفسه ی اتاق که اندرو مسلح است .
وضعیت گروگانگیری دختر تنها یکی از سناریوهاست ، اندرو که وظیفه ی مراقبت از خانواده را بر عهده داشته ، اعضای خانواده را کشته و دختر را ربوده است ، تریلر کار بزرگی انجام می دهد ، نشان می دهد را ه های بی شماری در صحنه می توانید انجام دهید . امیدوارم در برخورد اول موفق باشین !!
Detroit: Become Human دقیقا تداعی گر دیگر عناوین Quantic Dream است ، با پیچ و تاب و چرخش آنالوگها برای تعامل با محیط ، همراه با صفحه لمسی و کنترل حرکتی ، که در این مورد از معدود توسعه دهندگانیست که از تمام مزایای DS4 استفاده می کند .

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
جالبه که میام با دلایل منطقی ضعف‌های متعدد بازی Heavy Rain (که به نظرتون بهترین بازی تو کارنامه کیج هست) رو توضیح میدم و یه سری میان موضوعو بسط میدن به مایکروسافت و سم‌لیک و فن‌بوی بودن. واقعا تو این دوران که خرید همه کنسول‌های نسل فعلی اندازه قیمت یه پی‌سی معمولی هم نمیشه، فن‌بوی بودن ویژگی آدم‌های Brain Dead هست پس بگذریم ازش. تاپیک یه بازی هم جای بحث در موردش هست و قطعا همه نمیان بگن وااای دیوید کیج خداس وااای بازیاش شاهکارن Blah Blah Bla... . یادمه سر انتشار Beyond هم خیلیا عین کبک سرشونو زیر برف کرده بودن و از بازی دفاع میکردن. تعصب روی هیچ چیزی خوب نیست و باعث میشه نتونید واقعیتو قبول کنین. موفق باشید.
شما خوشت نمیاد؟ خب مشکل خودته چرا نظر میدی ممکنه بقیه دوست داشته باشن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: soheil_63

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
جالبه که میام با دلایل منطقی ضعف‌های متعدد بازی Heavy Rain (که به نظرتون بهترین بازی تو کارنامه کیج هست) رو توضیح میدم و یه سری میان موضوعو بسط میدن به مایکروسافت و سم‌لیک و فن‌بوی بودن. واقعا تو این دوران که خرید همه کنسول‌های نسل فعلی اندازه قیمت یه پی‌سی معمولی هم نمیشه، فن‌بوی بودن ویژگی آدم‌های Brain Dead هست پس بگذریم ازش. تاپیک یه بازی هم جای بحث در موردش هست و قطعا همه نمیان بگن وااای دیوید کیج خداس وااای بازیاش شاهکارن Blah Blah Bla... . یادمه سر انتشار Beyond هم خیلیا عین کبک سرشونو زیر برف کرده بودن و از بازی دفاع میکردن. تعصب روی هیچ چیزی خوب نیست و باعث میشه نتونید واقعیتو قبول کنین. موفق باشید.
دوست عزیز اینجا تاپیک Detroit: Become Human هست ربطی به HR و باقی بازی های کیج نداره. شما از بازی بدت میاد یا مشکلی داری یه جا دیگه پیدا کن براش.
این دلایل به اصطلاح منطقی شما برای خودتون منطقیه مگرنه نه من نه خیلی های دیگه(اعم از منتقد و گیمر عادی) متوجه اش نشدن و چیزی که شما میگی نقطه ضعف برای خیلی های دیگه نقطه قوت بوده.
نمیدونم کی اینجا گفته کیج خداست و بازی هاش همه شاهکار بی عیب نقصن ولی برعکس این شما هستی که میخوای کیج رو تا حد یه نویسنده ی آبدوغ خیاری پایین بیاری و داستان های بازیش رو تا حد انشای یه بجه ی اول دبستانی پایین بیاری که در نوع خودش خیلی جالبه چون بازی کیج اصلی ترین عنصرش داستانه و مطمئن باش اگه اینقدر که شما میگی مشکل داشت تا الان همه کوبونده بودنش.
بهتره به جای اینکه به فن های بازی لقب فن بوی و متعصب و این چیزا بدین یه نگاه به خودتون بندازید و این واقعیت رو قبول کنید که شما از بازی خوشتون نیومده و حرفاتون به هیچ وجه فکت نیست و صرفا نظر شماست(مثل نظر بقیه ی افراد). پس بیخود هیت ورزی نکنید و جوری رفتار نکنید که این همه منتقد و طرفدار که از بازی خوششون اومده همگی فن بوی و جوگیر و متعصبن.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
از بازی های کیج فقط از این beyond زیاد خوشم نیومد و به نظرم Heavy Rainبهترین بازی ای بوده که ساخته و اون حس و حالی که به آدم انتقال میده تا مدت ها ما رو درگیر تم و اتمسفر بازی میکنه
Detroit جز معدود بازی هایی هست که واقعا منتظرشم به نظر میاد شاهکار باشه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
از بازی های کیج فقط از این beyond زیاد خوشم نیومد و به نظرم Heavy Rainبهترین بازی ای بوده که ساخته و اون حس و حالی که به آدم انتقال میده تا مدت ها ما رو درگیر تم و اتمسفر بازی میکنه
Detroit جز معدود بازی هایی هست که واقعا منتظرشم به نظر میاد شاهکار باشه
من که خیلی منتظر این بازیم
جز اون دسته از بازیاییه که متاش هرچی بشه ۹۰ بشه ۶۰ بشه میگیرم تجربه میکنم که مدت هاست منتظر کار جدید David Cage ام.
پ.ن: صحبت heavy rain شد هوس کردم برم این کالکشنی که برای PS4 اومد بگیرم:D

• Like
Reactions: Coffee Addicted

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من که خیلی منتظر این بازیم
جز اون دسته از بازیاییه که متاش هرچی بشه ۹۰ بشه ۶۰ بشه میگیرم تجربه میکنم که مدت هاست منتظر کار جدید David Cage ام.
پ.ن: صحبت heavy rain شد هوس کردم برم این کالکشنی که برای PS4 اومد بگیرم:D
من دیسکشو داشتم با کنسول قبلیم فروختم حالا می خوام دیجیتالیش رو بخرم دوباره برم تو کارش D:

• Like
Reactions: Destro

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
من دیسکشو داشتم با کنسول قبلیم فروختم حالا می خوام دیجیتالیش رو بخرم دوباره برم تو کارش D:
نظرت در مورد Fahrenheit چیه؟ تجربش کردی؟ نسبت به زمانش و سبکش قوی ترین چیز ممکنی هست که تجربه کردم، هنوز که هنوز مزه اش زیر زبونم هست، منم beyond رو تجربه کردم اتفاقا خیلی ازش خوشم میاد ولی به اتمسفر Fahrenheit نرسید، ولی heavy rain رو هنوز نتونستم تجربه کنم، ولی باید منم بزنم تو رگ:D ، منتظرم یک تخفیف خوب بخوره:D

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
نظرت در مورد Fahrenheit چیه؟ تجربش کردی؟ نسبت به زمانش و سبکش قوی ترین چیز ممکنی هست که تجربه کردم، هنوز که هنوز مزه اش زیر زبونم هست، منم beyond رو تجربه کردم اتفاقا خیلی ازش خوشم میاد ولی به اتمسفر Fahrenheit نرسید، ولی heavy rain رو هنوز نتونستم تجربه کنم، ولی باید منم بزنم تو رگ:D ، منتظرم یک تخفیف خوب بخوره:D
اونو بیش از ده بار روی PS2 تمومش کردم نسخه اندرویدش رو گرفتم و دیگه حال نکردم دوباره برم
کلا بین کاراش Heavy Rain رو از همه بیشتر دوست دارم:Lovestruck:

• Like
Reactions: Paradise Lost

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
فارنهایت؟! بهتره از خواب خرگوشی بیدار شی:
داستان كامل بازي Fahrenheit

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
فارنهایت؟! بهتره از خواب خرگوشی بیدار شی:
داستان كامل بازي Fahrenheit
دوست عزیز نقد با تخریب ,فحش و عقده گشایی فرق میکنه.فقط میتونم بهت بگم دلواپس ملت نباش.افکار رادیکالیت هم واسهدخودت سمه هم واسه جامعه.اگه از چیزی خوشت نمیاد بیا اون اثر رو نقد کن نه صاحب اثر رو.این تخیل هستش که انسان رو به اینجا رسونده نه واقعیت محذ,قرار نیست همه گیمها و فیلمها رویه مستند گونه داشته باشن و فقط اتفاقات افتاده رو روایت کنن

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
بازی دانگرید داشته البته بنظرم مهم نیست
اره داشته اونم شديد و ضدحالي

n0vj_97cacf9a-7897-4af5-8b5c-adfe90f3eab3.png

البته چيزي كه گفتن اينه كه براي اينكه ربات بيشتر شبيه ربات باشن تا ادم ، يعني طبيعي تَر ربات باشن :|:|

خلاصه من خوشم نيومد از اينكه طبيعي تَر ربات باشن . البته خيلي هم مهمه برام :D و البته اصلا توجيه و بهانه خوبي نيست ، چون اينجا چيزي كه من ميبينم باعث نشده چيزي طبيعي تَر بشه و اين يه داونگريده قشنگ

اما خب اينجا مطرح نكردم تا يكي ديگه اول مطرح كنه . ترسيدم مثل اون جريان مار god of war بشه :D

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen

البته چيزي كه گفتن اينه كه براي اينكه ربات بيشتر شبيه ربات باشن تا ادم ، يعني طبيعي تَر ربات باشن :|:|

خلاصه من خوشم نيومد از اينكه طبيعي تَر ربات باشن . البته خيلي هم مهمه برام :D و البته اصلا توجيه و بهانه خوبي نيست ، چون اينجا چيزي كه من ميبينم باعث نشده چيزي طبيعي تَر بشه و اين يه داونگريده قشنگ

اما خب اينجا مطرح نكردم تا يكي ديگه اول مطرح كنه . ترسيدم مثل اون جريان مار god of war بشه :D
تریلر 2016 که خیلی عالیتره.عجب بهانه بیخودی!!!

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344

ربات ها اینجوری شدن فک کنم . چون اول تریلر اون پیرمرده خیلی طبیعی بود :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,568
نام
Mehrdad
Mohammad@li
واقعا تو این دوران که خرید همه کنسول‌های نسل فعلی اندازه قیمت یه پی‌سی معمولی هم نمیشه، فن‌بوی بودن ویژگی آدم‌های Brain Dead هست پس بگذریم ازش
اها.. یعنی دستاورد دیوید کیج و انحصاری های سونی (طرفداران همیشه راضی مشتاق و ساپورتر) الان ترجمه میشه به brain dead :D

ببین دوست عزیز موضوع ساده تر از این حرف هاست . عده زیادی انسان با مغز و فکر سالم وجود داره که از بازی های کیج بسیار لذت بردند . شاید دلیلش این بوده که بدون "پیش داوری" رفتند سراغ بازی ها. اونم نه 7/8 سال بعد از عرضه. بلکه زمان خود بازی ها. یعنی 2010/11 .و حتی دوست داران فرنهایت خیلی قبل تر مثلا 2005/6 بازی های کیج رو تجربه کردند.
بله از پلت هول گرفته تا کنترل رو مخ و تا روایت ضعیف و رو مخ تر (بیاند) جز نقطه ضعف های همیشگی بازی های کیج بوده اند. بسیار هم راجع بهشان صحبت شده است. فکر کنم همه هم قبول دارند. البته زمان خود بازی ها خصوصا چون رفرنس خاصی برای مقایسه وجود نداشت (!) طبیعتا این نواقص هم کمتر به چشم می رسیدند.
مشکل میدونی از کجا شروع میشه؟ از جایی که شما میای نظر شخصی خودتون رو (که کاملا هم میتونه درست باشه) سعی میکنی به تمام گیمر ها تعمیم بدی . مثل افرادی که دوست دارند ذهنیت خودشان را به همه تعمیم بدند. و مشکل زمانی بدتر میشه که با حرف هاتون بین یک جمع طرفدار یکی را حساس میکنید و در جوابش مجبور میشید از مطالبی مثل قسمتی که کوت کردم استفاده کنید !

خلاصه که. نظر شما محترم. و البته به نظرم انتقاد های به جایی هم از دیوید کیج کردید که رعایتشون مسلما باعث میشه دستاورد ایشون بی نقص تر هم بشه. اما لطف کنید. اگر کسی مفهوم شما را قبول نکرد یا فاقد اهمیت دونست. بهش انگ Brain Dead نزنید: ) چون در مقابل شما هم میتونید هیتر حساب بشید.
یا حداقل با زیر سوال بردن منطق دیگران خودتان را منطقی ندونید :D تا جایی که من میدونم . بازی جدید کیج هنوز منتشر نشده. پس نقل قولی که پایین می خونید در واقع یک پیش داوری محسوب میشه. مگر اینکه شما بازی جدید کیج رو تجربه کرده باشید !

وقتی کیج هنوز قدرت نوشتن یه فیلم‌نامه‌ی بدون پلات‌هول رو نداره و این موضوعو باید تو همه‌ی ساخته‌هاش (اونم بازی‌های داستان‌محور) مشاهده کنیم، واقعا چه ارزشی داره قدرت ریسک پذیریش؟ یجا میخاد با چند انسان معمولی اشک مخاطبو دربیاره،‌ یجا با موجودات ماورالطبیعه و جدیدا هم ربات‌های انسان‌نما!
متن های بدون دعوت نامه و پر محتوای شما هم وقتی وسط تاپیک طرفداران بازی جدید کیج زده میشه به هر حال خونده میشه حالا کامل هم نه خلاصه. هر کسی بزنه خونده میشه. شما هم موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر