PlayStation Gran Turismo Sport

i1juUYMctT1Wgz-638x269.jpg

نام بازی: Gran Turismo Sport
استدیو سازنده: Polyphony Digital
طراح: Kazunori Yamauchi
ناشر: Sony Computer Entertainment
پلتفرم: PlayStation 4
سبک: Real Driving Simulator

1yhuzjrx8j5xkp3t4vlr.png

• نام بازی، Gran Turismo Sport خواهد بود
  • دارای سه مود، «کمپین»، «اسپورت مود» و در آخر «آرکید مود»
  • در حد یک نسخه اصلی در سری بازی خواهد بود
  • افزایش قابل توجه عناصر بصری و اللخصوص صداگذاری
  • نسخه‌ای که سازنده بازی یعنی «پولیفونی دیجیتال» مدت زمان طولانی بدنبال آن بوده و برای چندین سال آپدیت خواهد شد
  • بتا در فصل بهار برای علاقه مندان بر روی PSN قرار خواهد گرفت
  • بازی در سال 2016 عرضه خواهد شد
  • توجه زیاد به بخش آنلاین
  • پشتیبانی کامل از PSVR یا همان دوربین واقعیت مجازی سونی
  • با استفاده از خودرو های سازنده محبوبتان از آن‌ها حمایت می‌کنید
  • شما در بازی نماینده کشورتان خواهید بود
  • در کنار قهرمانان واقعی مسابقات اتوموبیل رانی، مسابقه خواهید داد
  • قرارداد 100 ساله با FIA Champions

آپدیت:

emolad4pmvv3fk1j9c3b.png

e02or2h76oys8war4vhj.jpg

Alfa Romeo 4C '15
Alfa Romeo 4C Gr.3 (S)
Alfa Romeo Mito N-Series

x79882nmpddl6xs2b3kq.png

Alpine Vision Gran Turismo Gr.1

9wedkxor91t0rsf8fv20.jpg

Audi R18 TDI (Audi Sport Team Joest) '11
Audi R8 LMS (Audi Sport Team WRT) '15
Audi TTS Coupe '15

ksim1ms4ybutacdz7vde.jpg

Aston Martin One-77 '11
Aston Martin V12 Vantage GT3 '12

uucqh43vzz2m9ce7b3lm.png

BMW Z4 GT3 '11
BMW M4 Coupe '14
BMW M4 Coupe '14 Safety Car
7k27ninswprodtxujgdm.png

Chevrolet Corvette Stingray N-Series
Chevrolet Corvette C7 Gr.3

5nqavjnv85b3knvk2c2g.png

zb7mb84xym1g4a5yfhjv.png

Dodge SRT Tomahawk Vision Gran Turismo Gr.1
Dodge Charger SRT Hellcat '15

ute5rcliffydhawfc65o.png

Ferrari LaFerrari '13
Ferrari 458 Italia GT3 '13 (S)

0iv67ephnzp7v263yf2a.png

Ford Mustang GT Premium Fastback '15
Ford Focus ST '15 N Series
Ford Mustang GT Group B Rally Car​

1f06zrs8ad8ozov2qjwj.png

zup6vyiq2jy6bfkr37z5.jpg

Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

0hjmpnvbryhr626xdzu3.png

Jaguar F-Type Gr.3

5edwyfbzyz60flvm2cqb.jpg

Lamborghini Veneno '13

grd0xo3vu3ebagtwm214.png

Lexus RC-F
Lexus RC-F Gr.4

5jeh60k9hk2dghn5ikrx.png

Lotus Evora '09

vtg7fme3pinkn5imensk.jpg

Mazda LM55 Vision Gran Turismo
Mazda LM55 Vision Gran Turismo Gr.1
Mazda Roadster S (ND) '15
Mazda Roadster S (ND) '15 Gr.4
Mazda Roadster S (ND) N200

gf1kloy0b5qn5ht0ayjm.png

McLaren 650S GT3 '15

oe5m8e3dtiwyzgl8498f.jpg

Mercedes-Benz SLS AMG GT3 '11 (S)
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14 Safety Car

rcka1xkxjp2mkwk1n80r.png

Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.3
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.4
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Group B Rally Car
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition

rgzda6r5nl0xvaoqe1uc.png

Nissan GTR '17
Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport '13
nrl64r7d0c9h0o7y5t15.png

Peugeot 908 HDi FAP - Team Peugeot Total '10
Peugeot 208 GTi '15
Peugeot Vision Gran Turismo Gr.3

v69n3jzbeo0sqlu3rljn.png

Renault Megane R.S.
Renault Sport R.S.01 GT3

sh77ekl2zkubpp7ynhtx.png

Subaru WRX Gr.3 (S)

jvzymiczxnsuu83vk2wq.png

Toyota TS030 Hybrid '12
Toyota FT-1 Vision Gran Turismo Gr.3

ol1pmnwuj0pgzpe4iwhr.png

Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.3 (S)
Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.B Rally Car
Volkswagen Golf VII GTI '14

w2wxbbde9r64xenkmaaz.png

** با آمدن اطلاعات رسمی آپدیت می‌شود **

dh0qsa82m7h2n5g1i4ci.png

9uc57hbkczvglq2fu4vm.png

0hc4i2e8622yjfy1bsfo.png

تریلر معرفی بازی:

Gran Turismo Sport

با تشکر از:

احسان عزیز و گل @Kaine

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
این آهنگ تریلر اولش خیلی خفنه و وحشتناک شروع میشه بعد که میره تو کار دنس و ترنس و این چیزا من حال نمیکنم کاش همش مثل اولش بود :D

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
تفاوته جی تی با بازیهای دیگه که سعی کردن روی جا پای این اسکی برن خیلی جاها مشخصه:))
یکیش همین آهنگ های لیسانس شده از گروه های رسمی هست. واقعا حرف نداره آهنگ تریلرش. اینم رفت هم ردهsoul on the display, summer sung,moon over the castle و حالا as our witness❤❤
درسته همشون عالی هستن ولی moon over the castle یه چیز دیگس هنوز هم گوش میکنم پرپر میشم :d
opening شماره 4 طوفانی بود :x
این هم لینکش
http://opload.ir/downloadf-9eacc63a1e411-mp3.html

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
من فکر میکردم ماشین های پریمیوم قبلی رو بدون تغییر خاصی میندازن توی بازی جدید، ولی انگار تغییراتی کردن. :D

GT6

GTS

حالا نمیدونم این مدل Photo Travel Mode هست که این بار وارد گیم پلی شده یا کلاً برای نسخه جدید بهبودش دادن، ولی هرچی که هست بهبودهای خیلی خوبی داشته. از جنس بدنه تا بعضی قسمت های کناری و حتی لوگوی مزدا. پیشرفت نورپردازی بازی هم کاملاً مشخصه.
خود پیست Brands Hatch هم تغییراتی کرده و مدل درخت و چمن ها عوض شده. ولی خب اون بخش ها تار هستن و نمیشه راحت نظر داد. :D

این آهنگ تریلر اولش خیلی خفنه و وحشتناک شروع میشه بعد که میره تو کار دنس و ترنس و این چیزا من حال نمیکنم کاش همش مثل اولش بود
biggrin1.gif
معمولاً آهنگ تریلرهای GT ویرانگره! :D آهنگ تریلر E3 2010 بازی GT5 و اولین تریلر GT6 هم خیلی زیبا بودن.
من با این تریلر GT5 هم به شدت حال میکردم: watch?v=YLeau0uwGLY
البته نمیدونم جریانش چی بود که به چند ساعت نکشید تریلر رو از خیلی جاها برداشتن و در نهایت هم یکی از پیست هایی که نشون میداد، توی بازی نهایی نبود!!! ولی هرچی که بود، ترکیب آهنگ و تصاویر خیلی به همدیگه می اومد و جو عجیبی داشت. حتماً تریلر رو ببینین!
الآن خودم یه بار دیگه رفتم سراغش و بعد از 200 بار که دیدمش، باز موهاش سیخ شد! :D

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
[MENTION=101]Dinosaur[/MENTION]

آریا بدجوری منو توستالژک کردی:d

اما از میون تمام تریلرایی که برای GT منتشر شده تریلر سالگرد 15 سالگیش بنظرم بینظیرترین بود. کلا پلی فونی هر کاری رو که درست انجام نده این تریلر ساختنو خوب بلده. یعنی با روان آدم بازی میکنن.

اگه سالگرد 15 سالگی GT رو ندیدید حتما ببینید. موسیقیش هم که همون ماه برفراز فلعه ی معروفه. ولی از تمام اجراهای موسیقی من از این بیشتر خوشم اومد

watch?v=g4DZqKyrdbo

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
این چی میگه؟! :|
نمیدونم اصلاً سایت معتبری هست یا از خودشون درآوردن، ولی نوشته که یه مدرسه رانندگی توی ایالت باواریای آلمان، نسخه pre-alpha بازی GT7 روی PS4 رو برای شاگردهای خودش گذاشته و مسئولین مدرسه گفتن که بازی های کامپیوتری به جایی رسیدن که میشه آموزش های لازم برای رانندگی رو از طریق اون ها ارائه داد. با کمک PSVR و یک کابین مخصوص، حس و حال رانندگی به شکلی واقعی منتقل میشه و طرف میتونه اولین تجربه های رانندگی خودش رو این طوری پشت سر بذاره.

به نظرم چرت و پرت هست. :D اولاً که فعلاً چیزی به نام GT7 نداریم، بعد هم اگه بازی رو توی همچین جایی گذاشتن، میشد یه دمو هم توی پاریس بذارن ولی خبری نبود. ولی به هر حال دیدم بد نیست خبرش رو بذارم. :D

------------------

توی نمایشگاه ماشین توکیو، یه اتاقک گذاشتن که یکی از جدیدترین ماشین های تویوتا یعنی S-FR Concept رو میشه داخل GT6 تست کرد. البته مثل اینکه این ماشین برای GT6 (نسخه معمولی) عرضه نمیشه و از اون طرف هم توی بلاگ PD عبارت technical demo of the Gran Turismo 6 motion simulator نوشته شده و بعدش هم این رو گفتن:
In this motion simulator, you can test drive Toyota’s new generation “S-FR” light weight sports concept, presented for the first time at the Tokyo Motor Show 2015, in a special limited edition of Gran Turismo 6 specifically made for the show

یعنی احتمالاً این ماشین بعدها برای GTS میاد. ولی چون هنوز خود GTS کاملاً آماده نیست، یه دموی مخصوص از GT6 درست کردن و ماشین رو توش گذاشتن. از این دم و دستگاه های شبیه ساز حرکات هم گذاشتن که طرف قشنگ تکون بخوره. :D
همین طور یه مدل در ابعاد واقعی از حضرت Nissan Concept 2020 VGT با رنگ جدید Fire Knight به نمایش در اومده و میشه توی دموی مخصوصی که اونجا قرار داره باهاش بازی کرد، ولی این یکی هم وارد GT6 نمیشه! ولی عجب چیزیه این ماشین!
توی یه بخش دیگه از اتاقک هم یه نمایشگر گذاشتن که تریلر GTS رو پخش میکنه.
خلاصه اگه در توکیو تشریف دارین، میتونین از فردا برین اونجا بازی کنین. :D

----------------------------------------

به قول یه نفر توی Neogaf، آخه این چه مدل معرفی بازی بود که نه تنها هنوز نمیدونیم دقیقاً چه بازی ای هست، که حتی دو تا دونه عکس هم ازش نیومد! :D معمولاً یه بازی رو که معرفی میکنن، در کنار تریلر چند تا عکس خوشگل هم میدن. ولی برای GTS فقط همون لوگو و چیزهای فرعی بود.
این هم چیز بامزه ای بود که یه نفر گذاشته بود. :D

!!!Sony: We need something to show NOW
!Yamauchi: We don't even have any AI yet
Sony: Make a prologue version without AI
Yamauchi: All right, here's GT Sports, competitive only
Sony: We need some nice gaming footage for the show
!Yamauchi: But the game isn't done! The show is tomorrow
Sony: Emergency call to Digic... ah shit, only enough time for a few seconds of fake footage, if nobody sleeps at
!!all. Digic sucks! Plan B, you talk about the game's features on stage
Yamauchi: Game features aren't decided yet, I was too busy racing for real
Sony: Just talk about FiA for 10 minutes, we'll double that time with the translator
Yamauchi: Done! It's in the bag, the fans will shower us with praises
Sony: One last thing, promise them a Beta for early 2016
..Yamauchi: But.. that's completely imposs
Sony: PROMISE THEM A BETA
.Yamauchi: All right

اون تیکه که گفته I was too busy racing for real عالی بود! :)) همین طور تیکه مترجم! :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
یه مقایسه دیگه:

GT6

GTS

GIF مربوطه

البته این یکی شاید در حد مقایسه قبلی دقیق نباشه. :D توی خیلی از تریلرهای GT بخش هایی وجود داره که داخل خود بازی خبری ازشون نیست و مخصوص تریلر ساخته شدن. معمولاً هم مثل این عکس در حال نمایش یه ماشین توی گاراژ و اینا هستن و راننده راه میره و ... برای همین نمیشه راحت این تیکه رو جزو گرافیک بازی دونست، ولی از اون طرف یه مشکلی هم هست! چند بار که تریلر رو دیدم، متوجه شدم که توی این بخش سایه ها خیلی هم بی نقص نیستن و دو تیکه هست که اندکی از اون حالت کاملاً صاف خارج میشن.

برای همین بعیده از پیش رندر شده باشه و شاید واقعاً realtime باشه! ولی خب در هر صورت داخل گیم پلی همچین چیزی رو نمی بینیم. :D ولی با توجه به کیفیت بخش Photo Travel Mode توی نسخه های قبلی، شاید بشه همچین گرافیکی رو توی این بخش در نسخه جدید دید. چون دیگه نیازی هم به 60fps بودن توی Photo Travel Mode نیست و دستشون خیلی بازتره.

این هم GIF مقایسه قبلی

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
این که گرافیک اتومبیل ها بخواد بالا تر بره خوبه, ولی به شخصه خیلی منتظره این ارتقا نیستم, چون اونقدر مدلینگ قدرتمندی داشتن جی تی های نسل قبل با اون سطح جزعیات که واقعا توی این نسل هم میتونن جواب گو باشن, در عوض فکر میکنم که یه ارتقا جهشی توی نور پردازی و افکت ها بازی که مهم ترینش موشن بلور هست; در کنار تقویت بافت ترک های بازی و تمام ابجکت های موجود توی اونها بعلاوه بهبود افکت رفلکس برای اتصال فککه دوستداران به سطح زیر پاشون کافی باشه:d
البته من احساس میکنم که همین کار رو هم کردن ,حداقل در مورد اون قسمتی که باعث شده اتومبیل ها بهتر از نسل قبل به نظر برسن, چون همون بهبود سیستم نور پردازی و رفلکس نور روی بدنه خیلی تاثیر داره در کنار مدلینگ پر جزعیات همون نسل قبل نتیجش باید بشه این.

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
یه مقایسه دیگه:

GT6

GTS

GIF مربوطه
این هم GIF مقایسه قبلی
ببین من خیلی دقت کردم، اگر دماغه ماشین زیاد جلو باشه سایه ها کاملا درست از آب در میان، اون دایره ی نور سفید که نصفش نیست، درواقع نصفش خوابیده روی کناره های دماغه ی ماشین، اون قسمتی هم که پرچم آلمان نصفش نور هست در واقع درسته چون سالن بالا سر ماشین از جلو تا عقب نوره ، و اگر باز هم دماغه رو دقت کنی بدرستی از شکاف بین دماغ و لبه ها و همینطور گلگیر چرخ جلو ماشین که بزرگ هست، نور سفیدی باقی مونده که خوابیده رو اون قسمت پرچم
اگر نگرفتی چی گفتم تعجب نکن چون خودمم نفهمیدم چی دارم می گم :d

در مورد کیفیت هم باید بگم از حالت عروسکی و فانتزی و دنیای بی نقص،در اومده و واقعی تر شده حس واقعی میده اینگار زنده هست اینگار نور ها الکی نیستن واقعی شدن،همه ی سطوح صاففففففف و شیشه ای نیستن و همینش واقعیش میکنه و یه حس خاصی میده. تو عکسی که بارون خورده، اینگار روی سطح ماشین شبنم و بخار آب هست که خیلی قشنگه!
دقیقا مثل تفاوت یه پارچه ی پُرز دار با یه پارچه صاف و معمولی.منظورم اینه اینگار رو پُرز هاشم کار کردن :d اصلا بلد نیستم تشبیه کنم می دونم :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
این که گرافیک اتومبیل ها بخواد بالا تر بره خوبه, ولی به شخصه خیلی منتظره این ارتقا نیستم, چون اونقدر مدلینگ قدرتمندی داشتن جی تی های نسل قبل با اون سطح جزعیات که واقعا توی این نسل هم میتونن جواب گو باشن, در عوض فکر میکنم که یه ارتقا جهشی توی نور پردازی و افکت ها بازی که مهم ترینش موشن بلور هست; در کنار تقویت بافت ترک های بازی و تمام ابجکت های موجود توی اونها بعلاوه بهبود افکت رفلکس برای اتصال فککه دوستداران به سطح زیر پاشون کافی باشه:d
البته من احساس میکنم که همین کار رو هم کردن ,حداقل در مورد اون قسمتی که باعث شده اتومبیل ها بهتر از نسل قبل به نظر برسن, چون همون بهبود سیستم نور پردازی و رفلکس نور روی بدنه خیلی تاثیر داره در کنار مدلینگ پر جزعیات همون نسل قبل نتیجش باید بشه این.
نورپردازی رو که در موردش شک نکن! :D PD کمتر رقیبی در زمینه نورپردازی واقع گرایانه داره و هر جایی هم بحث های فنی بازی باشه (از Neogaf تا جای حرفه ای تری مثل Beyond3d) معمولاً بحث نورپردازی های طبیعی GT مطرح هست. اگه کسی توی استفاده از قابلیت های Photo Mode مهارت بالایی داشته باشه، عکس هایی از همون GTهای نسل قبل تهیه میکنه که یه بیننده غیر حرفه ای و ناآشنا با بازی های کامپیوتری به سختی میتونه حدس بزنه عکس برای یه بازی هست. :D
اینا برای بازی سال 2010 هست، روی سخت افزار 2006! دیگه باید دید الآن چیکار میکنن!

ولی باید روی بعضی بخش های دیگه بیشتر کار کنن. مثل افکتی که گفتی یا بالاتر بردن کیفیت پیست ها (مخصوصاً المان های کنار پیست) و زنده تر کردنشون. البته پیست های جدید GT6 اکثراً کیفیت خیلی خوبی داشتن و اون چند ثانیه ای که توی GTS دیدیم هم جالب به نظر میرسه.
این هم یه سری عکس از زمین پیست های GT6 که کیفیتشون برای یه بازی نسل قبل با رزولوشن بالاتر از 900p و آب و هوا و شبانه روز و ... خیلی خوبه. البته اون پوشش های گیاهی کاملاً 3D نیستن و حتی توی نسل جدید هم نمیشه بازی 60fpsـی پیدا کرد که گیاهانش کاملاً 3D باشن، ولی همین که بتونن با حقه های بصری این چیزا رو جوری ارائه بدن که آدم وسط بازی حال کنه، خیلی خوبه. :D

ببین من خیلی دقت کردم، اگر دماغه ماشین زیاد جلو باشه سایه ها کاملا درست از آب در میان، اون دایره ی نور سفید که نصفش نیست، درواقع نصفش خوابیده روی کناره های دماغه ی ماشین، اون قسمتی هم که پرچم آلمان نصفش نور هست در واقع درسته چون سالن بالا سر ماشین از جلو تا عقب نوره ، و اگر باز هم دماغه رو دقت کنی بدرستی از شکاف بین دماغ و لبه ها و همینطور گلگیر چرخ جلو ماشین که بزرگ هست، نور سفیدی باقی مونده که خوابیده رو اون قسمت پرچم
اگر نگرفتی چی گفتم تعجب نکن چون خودمم نفهمیدم چی دارم می گم :d

در مورد کیفیت هم باید بگم از حالت عروسکی و فانتزی و دنیای بی نقص،در اومده و واقعی تر شده حس واقعی میده اینگار زنده هست اینگار نور ها الکی نیستن واقعی شدن،همه ی سطوح صاففففففف و شیشه ای نیستن و همینش واقعیش میکنه و یه حس خاصی میده. تو عکسی که بارون خورده، اینگار روی سطح ماشین شبنم و بخار آب هست که خیلی قشنگه!
دقیقا مثل تفاوت یه پارچه ی پُرز دار با یه پارچه صاف و معمولی.منظورم اینه اینگار رو پُرز هاشم کار کردن :d اصلا بلد نیستم تشبیه کنم می دونم :d
زاویه و جهت نور و این چیزا رو نمیگم! :D اون حالت پیکسلی کنار سایه، چیزی هست که ارتباطی به اینا نداره و یا باید صاف باشه یا مثلاً حالت نیم سایه داشته باشه، ولی یه جوری هست که آدم رو یاد مدل های realtime میندازه که دستکاری نشدن. :D

NDNAc.jpg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
چندتا سوال آماتورانه!:D

اول اینکه GTS چقدر سخته؟:D یعنی من DC رو در اقلب موارد یا آخر میشم یا 4 5 م و اگه شانسی خوب دور بزنم ممکنه اول اینا هم بشم. GTS رو میتونم اصلا بازی کنم؟:D

دوم اینکه چندتا ماشین داره؟

سوم اینکه یه بازی کامله یا عین پرولوگ میمونه؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek

اول اینکه GTS چقدر سخته؟:D یعنی من DC رو در اقلب موارد یا آخر میشم یا 4 5 م و اگه شانسی خوب دور بزنم ممکنه اول اینا هم بشم. GTS رو میتونم اصلا بازی کنم؟:D

این سوال رو باید از سازندش بپرسی چون هنوز نیومده ;)ولی در کل GT زیاد سخت نیست ولی وقتی بحث سر رکوردها تو بخش آنلاین میشه اونوقت میفهمی چقدر باید تمرکز کنی و کوچکترین اشتباهی چه تو ترمز کردن و چه تو زمان وارد شدن به پیچ نکنی.ولی در کل قسمت مراحل خود بازی آسونه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,598
من GT6 و بازی نکردم نمیدونم درست شده یا نه ولی به شخصه دوست دارم دوربین بازی و درست کنن اصلآ نمیشد وقتی از نمای بیرون ماشین و کنترل میکنی چپ و راست کنی با زاویه 360 درجه قشنگ عینه GT های PS1/PS2 بود که یکم تو ذوق میزنه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

درمورد سوال اول ، برو یکم PjC بازی کن هم تو آب و هوای صاف هم بارونی . بعد 10-12 دور REPLAY کردن هندلینگ ماشین تو اب و هوای صاف میاد دستت ولی اب و هوای بارونی دقیقا جاده مثل زمین پاتیناژ میشه و کنترل ماشین به یک کابوس تبدیل میشه . :D حالا اگه فرض بگیریم GTS دقیقتر از PjC شبیه سازی رو پیاده میکنه ( که یقینا هم همینطور خواهد شد ) باید بگم که رانندگی تو GTS خیییییییییییلی سخته :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر