نظرتون درمورد زیرنویس فارسی کردن بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain چیه؟

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
این بازی یکی از بهترین های من بود ... نمیدونم چرا یکی به خودش اجازه میده بگه فلان بازی واجبتره ..از نظر شما بله شاید واجبتر باشه...ولی... اگرم اشتباه نکنم امتیاز نسخه پی اس 4 از ویچر هم بالاتر شد .. هرچند من خودم جزو طرفدارای سرسخت ویچر هستم ولی از نظر من این بازی توی ایران مخصوصا کسایی که پی سی بازی میکنند باهاش غریب هستند چون خیلی ها حتی دوساعت هم بیشتر بازیش نکردن و گزاشتنش کنار .. این بازی خیلی وسیع و پر از رمز و رازهایی که توی هیچ بازی نمیتونید ببینید...صدها راه به معنایی واقعی برای اتمام مراحل...مدیریت سازمان... انتخاب سره اینکه چه کسایی بهتون ملحق بشن یا از سازمان اخراج بشن... کشتن و یا زنده نگه داشتن دشمنان و به طبع استفاده از اونها برای پیشبرد اهداف... بازی با وسعت گیم پلی و اسلحه و آیتم های بسیار زیاد ... سیستم ارتقاع خیلی دقیق و حساب شده... امکان انتخاب تقریبا تمامیه کرکتر ها برای استفاده در ماموریت ها به جای بیگ باس(ونوم اسنیک) .... من خودم نزدیک به 1K هیرو پوینت دارم و حدودا صد ساعت گیم پلی ...بخش R&D هم لولش 65 هستش !...
کسی هم سولی در مورد این شماره از بازی داشت من در خدمتش هستم...
خود کوجیما هم توی بازی حضور داره به عنوان کرکتر
واقعا هم دستتون درد نکنه .... من که همینجا دستتون را میبوسم اگر این اقدام صورت بگیره....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر